Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25648 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Dolnośląska
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17931Szymon ArmataDS277KS AZS Wratislavia VII WR
2.01215Dariusz ArtmańskiDS5175KS Gwardia III Wrocław
3.01222Maciej BałazińskiDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
4.08567Maciej BarszczewskiDS2.5229ŚWSBS Chełmiec Termet WB
5.01234Kazimierz BednarekDS9220MKS Zakrzów Wrocław
6.01005Andrzej BilińskiDS0120FAMA KS Lotnik Wrocław
7.18895Kacper BłasiakDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
8.13181Sławomir BogdanowiczDS3111ZKBS II Zgorzelec
9.18925Andrzej BojdaDS1.5148KS Gwardia III Wrocław
10.16213Dariusz BudnikDS3240MKS Rokita Brzeg Dolny
11.01255Janusz CabajDS4150FAMA KS Lotnik Wrocław
12.01257Lesław CegielDS4188ZKBS II Zgorzelec
13.01261Tadeusz ChrostDS3150FAMA KS Lotnik Wrocław
14.01269Aleksander CzajkaDS7144KS Gwardia I Wrocław
15.01270Grzegorz CzapulakDS5170KS Konfeks II Legnica
16.18907Marian CząstkaDS2.5150FAMA KS Lotnik Wrocław
17.01273Janusz CzerniawskiDS4188ZKBS II Zgorzelec
18.08165Marek CzerniawskiDS4170KS Konfeks I Legnica
19.01274Marek CzolijDS9200KBS Piast I Lubań
20.01277Krzysztof ĆwikDS5175KS Gwardia III Wrocław
21.12387Jan DawidowskiDS3185SBS Impas Lubin
22.08476Grzegorz DebitaDS316KS AZS Wratislavia V WR
23.04958Tomasz DorobekDS4165OKBS Progress Ostrzeszów
24.12365Mirosław DrabczyńskiDS2.5165OKBS Progress Ostrzeszów
25.18896Jakub FranczakDS2180KS AZS Wratislavia VII WR
26.01314Gerard GodlewskiDS7219KBS Kolejarz II Wrocław
27.14165Sylwester GołdynDS2.5111ZKBS II Zgorzelec
28.11533Jan GrocholskiDS3185SBS Impas Lubin
29.18869Dominik HołyśDS1.5200KBS Piast I Lubań
30.20862Janusz IłowskiDS078KS AZS Wratislavia V WR
31.14563Marek JakubowskiDS2.5151SBS Impas Lubin
32.01354Stanisław JaniakDS5188ZKBS II Zgorzelec
33.13775Piotr JanichDS293SBS Impas Lubin
34.12418Artur JanośDS3190BKS Miles Milicz
35.01357Roman JarmużDS4240MKS Rokita Brzeg Dolny
36.18908Marian JaśkówDS260FAMA KS Lotnik Wrocław
37.01369Piotr KalinowskiDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
38.01370Jan KamionkaDS422MKS Zakrzów Wrocław
39.01380Zdzisław KlimczakDS4177ZKBS II Zgorzelec
40.09575Krzysztof KomendaDS5188ZKBS II Zgorzelec
41.01402Lech KosteckiDS5187MKS Zakrzów Wrocław
42.18897Kornel KrawiecDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
43.16217Patrycja KrupnikDS1.5146KS AZS Wratislavia V WR
44.08188Robert KsiężopolskiDS5155KS AZS Wratislavia V WR
45.01444Ryszard LaskowskiDS7170KS Konfeks I Legnica
46.18946Jacek LesiczkaDS249KS AZS Wratislavia V WR
47.01450Bogdan LeśniakDS5258ŚWSBS Chełmiec Termet WB
48.09600Ewa Lis-NazarukDS3177ZKBS II Zgorzelec
49.01456Andrzej LitwińskiDS5143MKS Zakrzów Wrocław
50.13123Andrzej ŁadaDS2162SBS Impas Lubin
51.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS437KS Gwardia III Wrocław
52.01465Robert ŁukomskiDS3160KS Gwardia I Wrocław
53.01478Zdzisław MalkiewiczDS4160KS Gwardia I Wrocław
54.11803Agnieszka MałasDS3117KS AZS Wratislavia V WR
55.01482Stefan MałowieckiDS3111ZKBS II Zgorzelec
56.09595Jan MarcinkowskiDS5230MKS Zakrzów Wrocław
57.18189Marcin MarcinkowskiDS1.5154MKS Zakrzów Wrocław
58.01484Dariusz MarczakDS593KS Gwardia III Wrocław
59.01488Henryk MasłowskiDS5230MKS Zakrzów Wrocław
60.11534Marek MazurekDS1105SBS Impas Lubin
61.12868Ewa MiakiszDS2.5133ZKBS II Zgorzelec
62.11710Franciszek MiazgaDS3128SBS Impas Lubin
63.01498Marek MichalskiDS599KS Konfeks I Legnica
64.01500Wiktor MieszczanowiczDS3150KBS Piast I Lubań
65.01508Jarosław MolendaDS9220BKB I Bolesławiec
66.12871Rafał MolendaDS2.5169BKB I Bolesławiec
67.14454Marcin MotykiewiczDS4160KS Gwardia I Wrocław
68.17834Alicja MyśliwiecDS1.530Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
69.09599Stanisław NadkiernicznyDS322MKS Zakrzów Wrocław
70.01523Jan NiebudekDS2.5170KS Konfeks I Legnica
71.16775Elżbieta NiewiadomskaDS2160KS Gwardia I Wrocław
72.16776Szymon NiewiadomskiDS3160KS Gwardia I Wrocław
73.01533Marek NowotarskiDS4260KBS Kolejarz II Wrocław
74.10479Krzysztof ObłójDS5240MKS Rokita Brzeg Dolny
75.05289Jerzy OfierskiDS3165OKBS Progress Ostrzeszów
76.01546Artur PaceltDS397KS AZS Wratislavia V WR
77.11512Dariusz PannekDS2.563OKBS Progress Ostrzeszów
78.07759Marcin PaplaczykDS2144KS Gwardia I Wrocław
79.15143Marcin PastudzkiDS3160KS Gwardia I Wrocław
80.12374Zdzisław PatreuhaDS5195BKB I Bolesławiec
81.15122Wojciech PeisertDS2.5240MKS Rokita Brzeg Dolny
82.10493Janusz PękalaDS419KS Gwardia III Wrocław
83.09452Maciej PileckiDS354OKBS Progress Ostrzeszów
84.01571Tadeusz PogwizdDS5111ZKBS II Zgorzelec
85.20216Zygmunt PołećDS024SBS Impas Lubin
86.05333Mirosław PowązkaDS3165OKBS Progress Ostrzeszów
87.01582Janusz PrzybyłowiczDS329ŚWSBS Chełmiec Termet WB
88.10584Wiesław PutonDS5300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
89.18899Jan PytelDS1.5180KS AZS Wratislavia VII WR
90.13125Wiesław PytkaDS347SBS Impas Lubin
91.01587Marek RajcaDS7115ŚWSBS Chełmiec Termet WB
92.10495Łukasz RokitaDS4190BKS Miles Milicz
93.01608Marek RużyłoDS5240MKS Rokita Brzeg Dolny
94.01612Dariusz RymaszewskiDS5113KBS Piast I Lubań
95.01613Marek RzeszutekDS7300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
96.01615Jan SadowskiDS4175KS Gwardia III Wrocław
97.09003Zbigniew SamekDS947SBS Impas Lubin
98.01620Robert SekulskiDS13136KS AZS Wratislavia V WR
99.01621Wojciech SękowskiDS5170KS Konfeks I Legnica
100.01626Henryk SitkiewiczDS4150FAMA KS Lotnik Wrocław
101.01631Wojciech SkoniecznyDS5129KS Gwardia III Wrocław
102.01632Aleksander SkorupaDS5187MKS Zakrzów Wrocław
103.01635Jolanta SławentaDS5190BKS Miles Milicz
104.01636Józef SławentaDS5190BKS Miles Milicz
105.08145Dominik SobańskiDS4155KS AZS Wratislavia V WR
106.01641Zbigniew SobczykDS12220BKB I Bolesławiec
107.01645Bogdan SokółDS447KS Gwardia III Wrocław
108.01045Jacek SroczyńskiDS0120FAMA KS Lotnik Wrocław
109.01657Waldemar StaniszewskiDS3240MKS Rokita Brzeg Dolny
110.01662Tomasz StruzikDS5192KBS Kolejarz II Wrocław
111.01668Edward SzafraniecDS11200KBS Piast I Lubań
112.01670Jan SzamkołowiczDS7260KBS Kolejarz II Wrocław
113.09654Lilianna SzatańskaDS3175KS Gwardia III Wrocław
114.01674Włodzimierz SzczepanikDS11260KBS Kolejarz II Wrocław
115.18921Bolesław SzkodzińskiDS1151SBS Impas Lubin
116.10501Ireneusz SzulcDS5190BKS Miles Milicz
117.08574Mariusz SzumskiDS1.5200ŚWSBS Chełmiec Termet WB
118.01684Jacek SzymuraDS4154MKS Zakrzów Wrocław
119.10494Krzysztof TokarDS4190BKS Miles Milicz
120.19189Zofia TrojanDS1180KS AZS Wratislavia VII WR
121.08194Leszek UrbańczykDS443ŚWSBS Chełmiec Termet WB
122.01707Stanisław WachelDS7209MKS Zakrzów Wrocław
123.01711Lech WarężakDS11220BKB I Bolesławiec
124.01718Bogumił WegnerDS1272KS Konfeks I Legnica
125.01727Artur WinklerDS9220BKB I Bolesławiec
126.10497Ryszard WojtalaDS4179BKS Miles Milicz
127.01744Krzysztof WójcikDS7300ŚWSBS Chełmiec Termet WB
128.12366Andrzej WójtowiczDS2.536OKBS Progress Ostrzeszów
129.08155Ryszard WróblewskiDS2.5143ŚWSBS Chełmiec Termet WB
130.05531Zdzisława ZabłockaDS3143OKBS Progress Ostrzeszów
131.19931Janusz ZajączkowskiDS1.570SBS Impas Lubin
132.01768Jerzy ZatorskiDS4108KS Konfeks I Legnica
133.01769Jerzy ZatylnyDS5138KBS Piast I Lubań
134.18871Piotr ZborowskiDS2200KBS Piast I Lubań
135.01772Sławomir ZimniakDS7220BKB I Bolesławiec
136.01779Roman ŻytoDS4179BKS Miles Milicz

Łącznie 21382 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-29 g.23:41:26 (0.3225/147) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.