Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25673 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Ekstraklasa
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczSW212000SPS CONSTRUCTION KielceM
2.04163Andrei ArlovichDS171700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
3.03633Mariusz ArutiuniancKP151600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
4.01223Cathy BałdyszDS191900Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
5.12320Sophia BałdyszDS71900Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
6.08294Mariusz BartkowskiOP171300MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
7.18257Thomas BergDS31629Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
8.04887Olech BestrzyńskiWP171350GRICON STARKA PAB Poznań 
9.04198Adolf BocheńskiWM131850SYNTEX Łączność ŁowiczM
10.17299Roger BryantDS71900Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
11.07291Krzysztof BurasMA241023Bridge24.pl 
12.14420Igor ChalupecMA41600Bridge24.pl 2.I
13.06540Bartosz ChmurskiMA241750Bridge24.pl 2.I
14.04212Mirosław CichockiWM191850SYNTEX Łączność ŁowiczM
15.17161Krzysztof CichyKP51600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
16.02894Krzysztof CzulPK181550Skobud Joker Tarnobrzeg 
17.20169Flemming DahlDS01629Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
18.17134Marek DaleckiMA9145MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
19.04949Michał DembińskiWP121252GRICON STARKA PAB Poznań 
20.10450Jacek DmowskiWP131450TRANSFER 6 PAB Poznań 
21.14885Marcin DobrowolskiWP91450TRANSFER 6 PAB Poznań 
22.12450Katarzyna DufratPM151008Szlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk 
23.04563Ireneusz DzikowskiPM181650GTB ANDRZEJKI GdańskI
24.10548Tadeusz FilaberMA7939MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
25.08203Wojciech GawełMA191364Bridge24.pl 
26.04250Bogusław GierulskiWM211800ESBS VITAS ElblągI
27.13709Grzegorz GłasekSW91924SPS CONSTRUCTION KielceM
28.01318Stanisław GołębiowskiDS241700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
29.15621Tomasz GotardPM191467GTB ANDRZEJKI GdańskI
30.18378Steve GreenDS31900Objectivity KS AZS Wratislavia III WRM
31.06620Igor GrzejdziakLU151400SYNERGIA Lublin 
32.06621Sabina GrzejdziakLU131400SYNERGIA Lublin 
33.03184Artur GułaSL151980TB Silesia I GliwiceMM
34.17298Rob HelleDS7996Objectivity KS AZS Wratislavia III WR 
35.04588Sławomir HenclikPM181650GTB ANDRZEJKI GdańskI
36.18252Ed HoogenkampDS4996Objectivity KS AZS Wratislavia III WR 
37.02666Andrzej HycnarPK13517Skobud Joker Tarnobrzeg 
38.01347Piotr IlczukLU18853SYNERGIA Lublin 
39.05056Rafał JagniewskiMA21796Bridge24.pl 
40.04108Przemysław JaniszewskiSW212000SPS CONSTRUCTION KielceM
41.08979Krzysztof JassemDS241700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
42.02676Jarosław JurkiewiczPK131550Skobud Joker Tarnobrzeg 
43.06658Jacek KalitaMA242273Bridge24.plMM
44.04303Roman KierznowskiWM211480SYNTEX Łączność ŁowiczI
45.12197Michał KlukowskiPM242100Szlem Barlinek - Szkoła Brydża GdańskMM
46.07054Sławomir KolarzMA71750Bridge24.pl 2.I
47.07809Piotr KołudaLU171400SYNERGIA Lublin 
48.15511Kacper KopkaKP71600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
49.02497Dariusz KoprońLU151096SYNERGIA Lublin 
50.04110Jakub KotorowiczLU18974SYNERGIA Lublin 
51.04111Krzysztof KotorowiczSW212000SPS CONSTRUCTION KielceM
52.06706Apolinary KowalskiWM241800ESBS VITAS ElblągI
53.02501Mariusz KowalskiLU15548SYNERGIA Lublin 
54.06714Piotr KrajewskiMA131300MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
55.07811Marcin KrupowiczLU211400SYNERGIA Lublin 
56.12999Adam KrysaPK111550Skobud Joker Tarnobrzeg 
57.02934Krzysztof KujawaSL192250TB Silesia I GliwiceMM
58.05176Michał KwiecieńPM242100Szlem Barlinek - Szkoła Brydża GdańskMM
59.02515Piotr LutekLU9792SYNERGIA Lublin 
60.06336Piotr LutostańskiPM182100Szlem Barlinek - Szkoła Brydża GdańskMM
61.10209Igor ŁosiewiczMA91300MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
62.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM131850SYNTEX Łączność ŁowiczM
63.08549Anna MaduziaWP71450TRANSFER 6 PAB Poznań 
64.11550Piotr MarcinowskiDS111700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
65.06795Ewa MiszewskaWP191450TRANSFER 6 PAB Poznań 
66.06801Maciej ModrzejewskiMA121228MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
67.05264Jerzy MściszWP131350GRICON STARKA PAB Poznań 
68.06812Jan NadajMA131300MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
69.06341Grzegorz NarkiewiczMA241705Bridge24.plMM
70.06815Piotr NawrockiMA192500Bridge24.plMM
71.14728Kamil NowakMA131750Bridge24.pl 2.I
72.04662Michał NowosadzkiMA241137Bridge24.pl 
73.06830Andrzej OgłoblinMA151300MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
74.07827Lech OhryskoSL17540TB Silesia I Gliwice 
75.01539Wojciech OlańskiWM211800ESBS VITAS ElblągI
76.04665Kazimierz OmernikPM191009GTB ANDRZEJKI Gdańsk 
77.14782Jakub PatreuhaDS5284BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
78.14783Patryk PatreuhaDS7284BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
79.05310Bogusław PazurSL212250TB Silesia I GliwiceMM
80.05314Marcin PędzińskiWP151350GRICON STARKA PAB Poznań 
81.03423Marek PieczkaSL11810TB Silesia I Gliwice 
82.04405Krzysztof PikusWM191850SYNTEX Łączność ŁowiczM
83.07603Tomasz PilchSL191080TB Silesia I Gliwice 
84.02970Marcin PiwowarczykSW12231SPS CONSTRUCTION Kielce 
85.05341Jacek PszczołaMA241250Bridge24.pl 
86.04431Zbigniew RogowskiWM181850SYNTEX Łączność ŁowiczM
87.03920Grzegorz RojewskiWP131350GRICON STARKA PAB Poznań 
88.06887Jacek RomańskiWM24800ESBS VITAS Elbląg 
89.05363Jerzy RussyanWM211800ESBS VITAS ElblągI
90.09643Tomasz SielickiMA71750Bridge24.pl 2.I
91.04699Krzysztof SikorskiPM191650GTB ANDRZEJKI GdańskI
92.03939Aleksander SkopKP13205LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
93.01171Stefan SkowronPK12388Skobud Joker Tarnobrzeg 
94.04451Jerzy SkrzypczakWM211800ESBS VITAS ElblągI
95.12154Mateusz SobczakDS11662BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
96.05400Maciej SobieralskiWP151350GRICON STARKA PAB Poznań 
97.01661Włodzimierz StarkowskiPM242100Szlem Barlinek - Szkoła Brydża GdańskMM
98.02806Wojciech StrzemeckiMA212500Bridge24.plMM
99.03960Radosław SzczepańskiKP181600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
100.04842Leszek SztyrakMA191750Bridge24.pl 2.I
101.07849Bogdan SzulejewskiSW211847SPS CONSTRUCTION KielceM
102.03978Jarosław ŚmieszekKP151600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
103.03549Mikołaj TaczewskiSL151890TB Silesia I GliwiceMM
104.08434Witold TomaszekWP121450TRANSFER 6 PAB Poznań 
105.06973Piotr TuszyńskiDS241700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
106.10370Erikas VainikonisDS131700BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRI
107.07242Vytautas VainikonisWM171800ESBS VITAS ElblągI
108.04735Wacław WejknisPM171650GTB ANDRZEJKI GdańskI
109.07722Janusz WesołowskiPK131550Skobud Joker Tarnobrzeg 
110.04740Piotr WiankowskiMA212500Bridge24.plMM
111.09755Łukasz WitkowskiSW152000SPS CONSTRUCTION KielceM
112.05520Marek WójcickiSL192250TB Silesia I GliwiceMM
113.04022Adam WujkówKP171600LKS Kasztelan Konkret Chełmno 
114.05534Stanisław ZakrzewskiWP171450TRANSFER 6 PAB Poznań 
115.04751Andrzej ZaleskiPM91375GTB ANDRZEJKI Gdańsk 
116.08158Piotr ZatorskiPM212100Szlem Barlinek - Szkoła Brydża GdańskMM
117.11319Przemysław ZawadaMA192500Bridge24.plMM
118.07869Sławomir ZawiślakSL212250TB Silesia I GliwiceMM
119.15477Krzysztof ŻakPM71284GTB ANDRZEJKI Gdańsk 
120.10085Justyna ŻmudaPM191176Szlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 180516 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.14:55:40 (0.3350/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.