Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5304/26180 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Noworoczny online
Noworoczny Turniej Par
sobota, 9 stycznia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
66.2750
2.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
63.1649
3.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
61.5747
4.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
61.4445
5.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
60.7143
6.06629
10563
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
MA
LD
17
5
59.6542
7.06551
10356
Jacek Ciechomski
Agnieszka Jonczyk
MA
MA
19
4
59.4540
8.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
5
11
58.7639
9.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
57.9437
10.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
57.5435
11.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
57.4134
12.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
57.3632
13.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2
56.8631
14.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0
9
56.5529
15.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
56.5428
16.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
56.4426
17.01313
04171
Cezary Kozłowski
Czesław Wojniusz
WM
WM
0.5
2.5
56.3325
18.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
56.2023
19.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
56.0022
20.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
55.9220
21.09357
16716
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
MA
MA
11
4
55.7719
22.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
55.7217
23.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
55.7115
24.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
55.6814
25.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
55.2212
26.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
55.0811
27.05084
05400
Tadeusz Kaczanowski
Maciej Sobieralski
ZP
WP
19
15
54.8510
28.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
54.6410
29.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
54.6010
30.03644
07849
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
KP
KP
13
21
54.609
31.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
54.389
32.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
54.129
33.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
54.119
34.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
53.948
35.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
53.838
36.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
15
9
53.798
37.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
53.668
38.04797
04820
Ryszard Konopka
Wiesław Mączkowski
PM
PM
12
12
53.647
39.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.597
40.13181
01644
Sławomir Bogdanowicz
Eugeniusz Soiński
DS
DS
3
5
53.507
41.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
13
13
53.397
42.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
53.376
43.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
53.166
44.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
53.076
45.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
52.986
46.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.895
47.04559
04621
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
PM
PM
9
5
52.825
48.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
52.535
49.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
52.454
50.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
52.284
51. 
18862
Piotr Kotrarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
52.024
52.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
51.714
53.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
3
4
51.643
54.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
51.523
55.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
51.503
56.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
51.363
57.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
51.312
58.10479
01613
Krzysztof Obłój
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
7
51.262
59.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
51.172
60.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
50.842
61.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
50.821
62.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
50.761
63.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
50.691
64.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
50.60 
65.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
50.55 
66.04660
14609
Marek Niesłuchowski
Piotr Szczygieł
PM
SW
7
5
50.47 
67.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
WP
19
4
50.44 
68.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
50.30 
69.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
PM
WM
17
7
50.19 
70.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
50.19 
71.12777
05533
Piotr Piotrowski
Mieczysław Zaborowski
LD
WP
5
3
50.08 
72.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
49.72 
73.10105
15822
Robert Głowacki
Jacek Metter
MA
MA
13
3
49.62 
74.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
49.62 
75.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
49.24 
76.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
49.18 
77.11591
09734
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
7
4
49.17 
78. 
14229
Grzegorz Odan
Daniel Wacławek
-
MA
0
2.5
48.84 
79.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
48.53 
80.06678
06831
Joanna Okła
Szczepan Okła
MA
MA
2
2
48.40 
81.05118
05211
Cezary Kmiecik
Andrzej Małdziński
WP
WP
5
5
48.23 
82.17231
04360
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2
13
48.13 
83.10938
08450
Wojciech Rozwadowski
Waldemar Szelka
DS
OP
7
9
48.00 
84.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
47.99 
85.04802
05363
Cezary Krzemiński
Jerzy Russyan
WM
WM
18
21
47.91 
86.07158
04829
Zbigniew Hałaczkiewicz
Marek Pietrzak
LU
PM
5
5
47.72 
87.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
4
3
47.59 
88.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
47.34 
89.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
47.32 
90.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
47.17 
91.03083
03621
Damian Burek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
46.63 
92.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
3
2.5
46.55 
93.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
46.44 
94.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
46.00 
95.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
45.99 
96.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
45.45 
97.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
45.36 
98.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
45.26 
99.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0
1
45.15 
100.11573
13156
Piotr Kazub
Paweł Szymański
LD
LU
4
3
44.82 
101.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
44.39 
102.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
44.35 
103.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
44.34 
104.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
44.33 
105.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
44.23 
106.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
9
9
43.81 
107.14252
04103
Stefan Kopyt
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
43.80 
108.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
43.72 
109.13841
04848
Marek Parol
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
43.03 
110.05614
13065
Jerzy Gaworczyk
Anna Jankowska
LD
DS
5
4
42.93 
111.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
42.79 
112.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
42.53 
113.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
41.88 
114.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
41.84 
115.18493
 
Jarosław Chłądowicz
Anna Napierajczyk
DS
-
1.5
0
41.72 
116.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
41.00 
117.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2
1.5
40.57 
118.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
40.13 
119.05921
06023
Paweł Dickert
Andrzej Matysek
ZP
ZP
2.5
3
38.86 
120.09417
06329
Anna Bułat
Andrzej Jaroński
MP
MA
3
4
38.83 
121.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
38.70 
122.07167
01910
Eryk Hamerski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
37.81 
123.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
36.05 
124.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
34.74 
125.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1.5
34.11 
126.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
30.49 

Łącznie 1978 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/noworoczny/pary/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.22:11:00 (0.5011/262) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.