Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5306/26238 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng "Bastion Smaku" online
Bastion Smaku
niedziela, 14 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
63.7150
2.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
61.9948
3.01781
12139
Andrzej Aleksandrzak
Remigiusz Kaźmierczak
WP
DS
15
4
61.1746
4.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
59.8344
5.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
59.5342
6.01893
09201
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
4
4
58.7341
7.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
58.5639
8.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
58.2637
9.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
58.2135
10.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
57.7933
11.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
57.6532
12.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
57.6330
13.16898
15414
Maciej Kędzierski
Wojciech Okuniewski
MP
LU
5
4
57.5128
14.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
57.4626
15.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
57.1025
16.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
2
3
57.0523
17.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
56.8821
18.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
56.3119
19.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
56.2518
20.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
56.1916
21.17046
17729
Jerzy Kuhn
Emil Sołtysiak
MA
OP
3
2
56.0714
22.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
55.6312
23.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.5810
24.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
55.4510
25.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
55.4410
26.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
55.4210
27.06697
19080
Jarosław Kostrzewa
Jan Szewczyk
MA
MA
11
1.5
55.419
28.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
55.099
29.10797
10798
Zdzisław Gębal
Kazimierz Gierulski
PM
PM
1.5
4
54.569
30.01444
01613
Ryszard Laskowski
Marek Rzeszutek
DS
DS
7
7
54.288
31.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
54.008
32.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.978
33.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
53.957
34.09322
14609
Mirosław Kotowski
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
5
53.287
35.07729
11319
Wojciech Paszko
Przemysław Zawada
PK
SW
7
19
53.177
36.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
53.047
37. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
DEU
PM
0
19
52.916
38.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
52.576
39.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
52.386
40.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
52.215
41.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
52.185
42.17150
08057
Mirosław Kapustka
Zbigniew Pinkiewicz
WP
PM
3
13
51.965
43.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
51.844
44.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
2.5
51.724
45.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
51.494
46.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
51.464
47.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
51.443
48.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2
1
51.333
49.08797
05880
Michał Tuszyński
Marcin Zbroja
MP
LD
5
5
50.973
50.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
50.962
51.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
50.822
52.04601
04848
Witold Kaliński
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
50.712
53.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
50.541
54.03345
03356
Zbigniew Mącior
Katarzyna Michałek
SL
MP
18
7
50.541
55.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
50.391
56.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
50.29 
57.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
50.22 
58.03083
03621
Damian Burek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
50.14 
59.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
50.09 
60.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
LD
LD
5
1.5
50.01 
61.15721
16815
Henryk Jeliński
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
49.63 
62.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
49.54 
63.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
49.08 
64.17231
04360
Stanisław Król
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2
13
48.83 
65.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
48.54 
66.01146
14688
Robert Przybyło
Jacek Szczerba
PK
PK
7
4
48.52 
67.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
48.40 
68.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
48.13 
69.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
48.04 
70.01416
07069
Marek Kozłowski
Grażyna Wyczółkowska
DS
MA
4
5
47.99 
71.11296
06130
Artur Pomarański
Wojciech Waszkiewicz
WM
ZP
7
5
47.78 
72.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
47.56 
73.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
7
13
47.43 
74. 
10938
Jerzy Romanowski
Wojciech Rozwadowski
-
DS
0
7
47.10 
75.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
46.97 
76.12685
09213
Witold Bielecki
Grzegorz Witkowski
MA
MA
2.5
4
46.93 
77.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
46.91 
78.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
46.84 
79.03644
01952
Adam Błachnio
Andrzej Choniawko
KP
ZP
13
13
46.60 
80.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
46.56 
81.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
45.99 
82.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
45.92 
83.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
45.45 
84.04798
04820
Mirosław Kopowski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
12
12
45.29 
85.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
45.26 
86.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
44.92 
87.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
3
2.5
44.79 
88.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
44.54 
89.04660
08158
Marek Niesłuchowski
Piotr Zatorski
PM
PM
7
21
44.38 
90.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
44.32 
91.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
44.02 
92.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
11
43.99 
93.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
43.94 
94.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
43.84 
95.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
43.35 
96.17380
04633
Grzegorz Głowacki
Adam Lewandowski
PM
PM
2
3
43.31 
97.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
43.14 
98.04399
04755
Tomasz Patalan
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
42.74 
99.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
42.43 
100.04198
15195
Adolf Bocheński
Wiesław Podlecki
WM
WM
13
3
42.27 
101.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
41.55 
102.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
41.41 
103.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
40.90 
104.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
40.77 
105.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
40.74 
106.01313
04171
Cezary Kozłowski
Czesław Wojniusz
WM
WM
0.5
2.5
40.24 
107.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
38.76 
108.03170
03207
Cezary Góra
Józef Janicki
SL
SL
9
9
38.35 
109.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
33.80 
110.07167
01910
Eryk Hamerski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
30.91 

Łącznie 1730 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/bastion/p2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.20:33:36 (0.4561/230) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.