Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5339/26385 turniej par

szczegóły imprezy

Internetowe Mistrzostwa Polski Teamów
OTP Święto Trzeciego Maja (BBO)
poniedziałek, 3 maja 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
DS
11
11
66.3950
2.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
65.9149
3.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
64.4547
4.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
63.4345
5.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
2.5
62.3743
6.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
WP
WP
12
13
61.2542
7.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
OP
17
9
60.3740
8.11296
14835
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
WM
ZP
7
5
60.0039
9.04999
12220
Marek Gościniak
Kazimierz Konefał
LB
WM
12
5
60.0037
10.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
OP
13
19
59.7036
11.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
59.6134
12.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
58.8333
13.15134
09355
Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
KP
KP
2.5
9
58.7631
14.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
58.6930
15.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
58.4728
16.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
58.2127
17.13661
08158
Adam Harasimowicz
Piotr Zatorski
MP
PM
4
21
58.1925
18.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
57.6524
19.03123
03185
Mariusz Duliński
Zbigniew Guła
SL
SL
2.5
13
57.5322
20.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
57.2021
21.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
57.1119
22.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
56.9417
23.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
56.5916
24.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
56.5614
25.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
56.5613
26.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
56.2311
27.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
55.3410
28.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
55.2210
29.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
55.0510
30.10148
07854
Paulina Klimentowska
Witalis Talar
PM
MA
9
13
54.6510
31.14728
01643
Kamil Nowak
Ewa Sobolewska
SW
OP
15
15
54.469
32.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2
54.429
33.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
54.329
34.13762
09162
Stanisław Baraszkiewicz
Jacek Trętowski
WM
WM
1.5
4
54.259
35.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
54.098
36.04329
04435
Zbigniew Krzepkowski
Jan Romot
WM
WM
5
11
53.928
37.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
53.548
38.09430
07610
Kazimierz Gałka
Jan Skąpski
MP
WM
7
4
53.498
39.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
52.907
40.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
52.897
41.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
52.847
42.09094
04043
Paweł Kierszka
Mirosław Liszewski
WP
PD
3
11
52.846
43.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
52.836
44.04848
 
Maria Tomczewska
Maria Wolda
PM
-
7
0
52.746
45.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
15
52.716
46.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
52.715
47.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
52.715
48.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
OP
KP
17
21
52.685
49.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
52.555
50.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
52.454
51.08565
04755
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
51.874
52.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
51.634
53.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
13
17
51.614
54.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
51.553
55.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
51.393
56.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
51.093
57.10797
10798
Zdzisław Gębal
Kazimierz Gierulski
PM
PM
1.5
4
50.933
58.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
50.912
59.03046
03063
Alfred Bartkowiak
Tadeusz Biskup
SL
SL
5
7
50.892
60.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
50.022
61.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
49.592
62.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
7
49.571
63. 
04508
Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
49.441
64.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
49.391
65.05562
17061
Mieczysław Antczak
Urszula Kielak
LD
MA
3
2.5
49.16 
66.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
49.15 
67.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
48.94 
68.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
48.91 
69.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
48.91 
70.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2.5
48.84 
71.03199
03234
Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Kalita
SL
SL
7
5
48.65 
72.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
48.65 
73.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
48.45 
74.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
48.34 
75.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
48.21 
76.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
48.11 
77.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
48.07 
78.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
47.95 
79.11092
06904
Tytus Bisping
Lech Sadoś
MP
MA
7
12
47.82 
80.16728
11423
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
WP
WP
2
5
47.76 
81.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
47.45 
82.11291
14006
Przemysław Ohrysko
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
47.41 
83.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
47.27 
84.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
47.26 
85.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
46.99 
86.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
46.95 
87.07696
05426
Marek Konwiński
Andrzej Stypczyński
WP
DS
3
4
46.94 
88.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
46.90 
89.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
46.87 
90.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
46.75 
91.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
46.71 
92.04124
10428
Roman Kruk
Waldemar Miłuński
PD
PD
7
4
46.60 
93.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
46.44 
94.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
46.42 
95.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
5
45.93 
96.18861
08543
Małgorzata Dmowska
Marek Jaroszkiewicz
MA
MA
1.5
3
45.68 
97.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
45.28 
98.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
45.25 
99.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
45.16 
100.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
45.14 
101.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
45.02 
102.09563
16139
Jerzy Gdeczyk
Dorota Sosinowicz
DS
ZP
4
2.5
45.02 
103.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
11
5
44.90 
104.21272
03724
Łukasz Czajkowski
Leszek Hejne
MP
KP
0
7
44.84 
105.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
44.64 
106.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
44.48 
107.21265
21112
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
MA
MA
0
0
44.15 
108.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
44.11 
109.15721
18901
Henryk Jeliński
Grzegorz Kujawiński
KP
PM
3
2
44.06 
110.12508
18220
Mateusz Górczak
Janusz Zabacki
WP
WP
0.5
1.5
43.71 
111.01005
07130
Andrzej Biliński
Eugeniusz Konik
DS
OP
1.5
5
43.65 
112.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
43.65 
113.20590
17150
Roman Galik
Mirosław Kapustka
PK
WP
1.5
3
43.11 
114.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
41.99 
115.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
41.68 
116.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
40.67 
117.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
40.05 
118.05727
20131
Małgorzata Nalepa
Marian Wojtasiński
LD
LD
3
1.5
39.90 
119.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
39.88 
120.13065
03861
Anna Jankowska
Leszek Moszczyński
DS
LB
4
7
39.51 
121.09924
02522
Jacek Kowalski
Leszek Młodziński
MA
LU
5
4
39.50 
122.04660
14609
Marek Niesłuchowski
Piotr Szczygieł
PM
SW
7
5
39.07 
123.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
38.82 
124.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
38.53 
125.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
37.27 
126.19913
21064
Lilianna Jarocka
Julia Wodzyńska
PM
PM
0
0
36.54 
127.12382
01343
Zygmunt Adamski
Karol Horniczan
DS
DS
2
2.5
36.15 
128.17677
13121
Zdzisław Kuc
Andrzej Szczotka
DS
DS
1.5
2
28.83 

Łącznie 2010 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/sopot/p/3/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-03 g.00:40:57 (0.4850/266) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.