Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5339/26386 zbitka

szczegóły imprezy

Internetowe Mistrzostwa Polski Teamów
Internetowe MP Teamów
czwartek, 29 kwietnia 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04762Konrad AraszkiewiczSW2160
2.04163Andrei ArlovichDS176
3.08294Mariusz BartkowskiOP175
4.04531Marek BarylewskiZP1822
5.17721Jakub BazylukMA414
6.09549Maciej BielawskiDS133
7.02597Tadeusz BiernatMP1269
8.05574Przemysław BłaszczykLB159
9.04535Dariusz BoguckiPM1779
10.08117Grażyna BrewiakOP1999
11.04541Mariusz BrewiakPM1399
12.14882Jacek BrózdaMP511
13.04547Andrzej BunikowskiPM1899
14.08485Grażyna BusseZP1588
15.04922Piotr BusseZP1988
16.17161Krzysztof CichyKP73
17.06554Jarosław CieślakDS1932
18.14529Ireneusz CybulskiMA341
19.08950Iwona CzajkaMA95
20.16187Krzysztof CzapczykPM416
21.15595Maciej DąbrowskiOP115
22.10450Jacek DmowskiWP1388
23.09594Ewa DziekańskaDS91
24.01291Krzysztof DziekańskiDS121
25.05611Dominik FilipowiczDS2132
26.10709Piotr FrankowskiMA441
27.02644Grzegorz GawronMP1217
28.04250Bogusław GierulskiWM216
29.01318Stanisław GołębiowskiDS243
30.15621Tomasz GotardPM1979
31.05624Jacek GrzelczakSL139
32.04588Sławomir HenclikPM1879
33.07965Zdzisław HerbutMA541
34.01345Maciej HutyraOP75
35.09568Mariusz IlnickiDS71
36.07794Marta JaneczekPM1199
37.03206Maciej JaneczkoMP917
38.05059Stanisław JanikLB1313
39.04108Przemysław JaniszewskiSW213
40.08979Krzysztof JassemDS243
41.01822Andrzej JurkiewiczOP422
42.02678Jacek KalinowskiMP769
43.06658Jacek KalitaSW2460
44.18815Wiesław KalitaMP799
45.04602Aleksander KasprzakPM1822
46.09138Danuta KazmuchaOP175
47.12139Remigiusz KaźmierczakDS48
48.16898Maciej KędzierskiMP514
49.17167Tomasz KiełbasaMA714
50.05115Tomasz KlimczakDS38
51.10148Paulina KlimentowskaMA99
52.15511Kacper KopkaKP73
53.04111Krzysztof KotorowiczSW2160
54.02698Jakub KowalMP1217
55.06706Apolinary KowalskiWM246
56.15261Mirosław KrasowskiMA2.541
57.02703Marcin KrawczykMP1217
58.05176Michał KwiecieńPM2450
59.16315Łukasz LebiodaMP1911
60.06751Marcin LeśniewskiMP2450
61.04632Jacek LewPM1516
62.13940Andrzej ŁukianiukMA341
63.01483Adam MarcinowskiDS98
64.03345Zbigniew MąciorSL1819
65.14530Anna MichniewiczMA2.541
66.06795Ewa MiszewskaWP1988
67.06802Tomasz ModrzejewskiLD119
68.11524Cezary MroczekDS38
69.05264Jerzy MściszWP1313
70.06815Piotr NawrockiMA1932
71.05730Wiesław NicińskiLD1319
72.05732Paweł NiedzielskiWP1832
73.05282Jerzy NowakLB1313
74.04662Michał NowosadzkiSW2460
75.07827Lech OhryskoSL1888
76.15414Wojciech OkuniewskiLU414
77.01539Wojciech OlańskiWM216
78.07099Jerzy OlczykWP932
79.04665Kazimierz OmernikPM2179
80.06845Tomasz PaluchowskiMA1369
81.14783Patryk PatreuhaDS73
82.06346Adam PawłowskiLD1319
83.11527Andrzej PękalaDS38
84.14753Jarosław PiaseckiPM1299
85.08769Sławomir PiechockiWP1113
86.01138Marek PietraszekPK1822
87.16585Adam PigulskiMP314
88.08078Edmund PinkiewiczPM1216
89.03434Grzegorz PlewniakMP717
90.11296Artur PomarańskiWM722
91.04686Janusz PrzybyszewskiPM1116
92.05341Jacek PszczołaSW2450
93.01587Marek RajcaDS71
94.01590Piotr RatajskiDS78
95.01599Maciej RochowiczDS71
96.06887Jacek RomańskiWM246
97.17935Ryszard RosikiewiczDS314
98.05363Jerzy RussyanWM216
99.15263Andrzej RzechułaMA341
100.01617Przemysław SalińskiDS111
101.06909Anna SarniakOP215
102. Martin Seligman-050
103.04699Krzysztof SikorskiPM1979
104.04451Jerzy SkrzypczakWM216
105.11600Jarosław StachOP95
106.01661Włodzimierz StarkowskiPM2450
107.05423Jeremi StępińskiOP195
108.05830Robert StolińskiLD159
109.02804Piotr StopaMP1311
110.03523Jan SucharkiewiczSL1819
111.07725Grzegorz SupersonMP1369
112.04707Mirosław SzalińskiPM1222
113.02812Maciej SzczerczakMP511
114.09424Stefan SzenbergDS1360
115.07849Bogdan SzulejewskiKP2113
116.12854Rafał ŚmiałekMP511
117.07543Przemysław TeleszyńskiLD1319
118.04719Artur ToeplitzPM716
119.17008Filip TrojańskiMP314
120.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS98
121.02827Marek UrbańskiMP1569
122.10370Erikas VainikonisDS136
123.07242Vytautas VainikonisWM176
124.18890Vasil ValchevSL569
125.02831Włodzimierz WalaMP1911
126.05856Piotr WalczakSW2113
127.07940Piotr WaniurskiMP1217
128.06355Lech WarwockiLD919
129.04740Piotr WiankowskiMA2132
130.01739Rafał WolańskiOP95
131.04751Andrzej ZaleskiPM979
132.07869Sławomir ZawiślakSL2188
133.05880Marcin ZbrojaLD58
134.01206Jacek ZnamirowskiPK1522
135.15477Krzysztof ŻakPM779

Łącznie 4045 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://r.pzbs.pl/2021/sopot/t/6/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.06:11:30 (0.2735/145) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.