Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5365/26668 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
OTP* - I KTP o puchary Akademii Leona Koźmińskiego
środa, 25 sierpnia 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
OP
9
7
62.266432
2.12422
05363
Sławomir Falkowski
Jerzy Russyan
MA
WM
3
21
61.516231
3.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
59.815930
4.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
59.745729
5.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
58.315427
6.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
WP
12
5
57.815226
7.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
57.625025
8.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
57.384824
9.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
18
57.104623
10.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WM
WM
24
24
56.824422
11.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
56.394121
12.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
56.203920
13.09025
05635
Andrzej Gelberg
Bogusław Jakóbczyk
MA
LD
9
5
55.773719
14. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
55.713518
15.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
55.373317
16.06628
06813
Krzysztof Hordyński
Krzysztof Najda
MA
MA
3
7
55.183116
17.17513
16926
Bartosz Bunar
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2.5
2.5
55.072814
18.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
5
55.032613
19.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
7
5
54.982412
20.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
LD
5
24
54.912211
21.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
54.792010
22.13994
06956
Robert Pepłoński
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
7
54.64189
23.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
11
9
54.58158
24.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
54.51137
25.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
4
4
54.33137
26.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
54.32137
27.07801
18011
Michał Kania
Filip Parol
MA
MA
11
3
54.30126
28.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SW
MA
21
9
54.26126
29.18032
09702
Maciej Kulikowski
Sławomir Sierocki
MA
MA
5
5
54.09116
30.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
54.02116
31.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
54.00116
32.08294
08950
Mariusz Bartkowski
Iwona Czajka
OP
MA
17
9
53.75105
33.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
53.60105
34.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
2.5
53.58105
35.04829
04848
Marek Pietrzak
Maria Tomczewska
PM
PM
5
7
53.3995
36.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.3395
37. 
16146
Stig Martinussen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
53.2584
38.17721
15595
Jakub Bazyluk
Maciej Dąbrowski
MA
OP
4
11
52.9484
39.10209
09550
Igor Łosiewicz
Jakub Wojcieszek
MA
WP
9
17
52.8284
40.06702
06764
Janusz Kowalczyk
Marian Łukasiak
MA
MA
5
5
52.5574
41.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
52.5174
42.06705
07854
Zdzisław Kowalewski
Witalis Talar
MA
MA
13
13
52.4674
43.18120
17584
Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
MA
MA
2
2.5
52.3763
44.06562
06615
Maciej Czajkowski
Jerzy Greś
MA
MA
4
9
52.3463
45.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
4
3
52.0963
46.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
MA
4
4
51.9953
47.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.7853
48.16065
15977
Konrad Majewski
Adam Trzaskowski
MA
MA
3
2
51.7642
49.06616
10107
Łukasz Grodzicki
Paweł Handke
MA
MA
4
3
51.6042
50.11899
06249
Dominik Głowacki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
3
9
51.5042
51.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
51.2032
52.09360
06925
Monika Maksymiuk
Maciej Sikora
MA
MA
3
11
51.0732
53.06845
06356
Tomasz Paluchowski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
50.9732
54.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
50.9421
55.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
50.8821
56.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
50.8111
57.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
50.5811
58.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.5811
59.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
50.2311
60.18897
16586
Kornel Krawiec
Maciej Racewicz
DS
DS
2
3
49.9611
61.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
0
49.8511
62.13622
10549
Mirosław Łopaciuk
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
49.8211
63.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
49.7811
64.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
49.4311
65.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
49.2611
66.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
49.2511
67.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
7
4
49.1311
68.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
48.7911
69.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
48.7211
70.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
48.6611
71.18284
17008
Aleks Bukat
Filip Trojański
DS
MP
2.5
3
48.6611
72.18495
05353
Alicja Jaskulecka
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LU
WP
2
13
48.5811
73.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
48.5411
74.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
48.4311
75.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
48.1811
76.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
48.0911
77.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
47.8811
78.17921
17916
Józef Bugajewski
Kajetan Gościański
WP
WP
2
2
47.8311
79.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
47.6111
80.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
47.5511
81.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
47.3911
82.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
3
2.5
47.3811
83.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
47.1911
84.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
3
47.1911
85.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
47.0011
86.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2.5
46.9111
87.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
46.8311
88.07052
06817
Edmund Czubak
Renata Neronowicz
MA
MA
11
12
46.8011
89.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
4
4
46.7011
90.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
46.6711
91.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
46.6011
92.12685
11604
Witold Bielecki
Marcin Najbar
MA
MA
2.5
3
46.2711
93.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
4
4
46.2311
94.10191
06823
Artur Duczmalewski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
45.9811
95.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
45.5411
96.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
45.3811
97.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
5
45.1711
98.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
45.0511
99.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
45.0311
100.06697
 
Jarosław Kostrzewa
Błażej Podgórski
MA
-
11
0
44.9311
101.07777
11291
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Ohrysko
MA
MA
15
2.5
43.6311
102.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
1.5
43.5511
103.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
43.4111
104.18997
18996
Krzysztof Malesiński
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
43.0411
105.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
42.2311
106.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
41.9911
107.07221
07814
Andrei Kavalenka
Piotr Kuźmicz
PD
PK
7
2.5
41.8011
108.16460
12224
Zbigniew Komorowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2
4
41.2811
109.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1
40.5911
110.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2.5
40.4411
111.12175
08428
Sławomir Kostecki
Krzysztof Sokół
MA
MA
2
4
39.5211
112.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
38.8211
113.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
38.3611
114.07810
12208
Waldemar Kostrzewa
Krzysztof Kudokas
MA
MA
4
1.5
38.2411
115.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
36.7811

Łącznie 2414 punktów PKL, w tym 1292 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.23:33:55 (0.4272/240) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.