Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5227/27037 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2019/21
OTP*** Budimex GPPP - Stargard
sobota, 6 listopada 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
SW
PM
21
21
61.02240
2.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
60.36228
3.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
MA
21
19
59.92216
4.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
59.35207
5.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
59.33198
6.11296
11319
Artur Pomarański
Przemysław Zawada
OP
SW
7
19
59.07188
7.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
58.99179
8.07291
06341
Krzysztof Buras
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
24
24
58.02170
9.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
57.66160
10.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
5
56.88151
11.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.36142
12.05918
05920
Tomasz Derba
Andrzej Dębowski
ZP
ZP
11
12
56.28132
13.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
DS
17
24
56.23123
14.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
ZP
LU
18
18
55.80114
15.06909
01726
Anna Sarniak
Tomasz Winciorek
OP
MA
21
18
55.69104
16.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
55.0795
17.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
55.0286
18.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
54.9276
19.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
54.7267
20.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
54.7058
21.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
4
54.3048
22.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
53.8747
23.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
53.6345
24.03724
08308
Leszek Hejne
Kamil Walczyk
KP
SW
7
9
53.6344
25.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
53.5642
26.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
9
9
53.3840
27.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
SW
WP
21
18
53.3239
28.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
4
53.2537
29.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
53.2536
30.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
5
53.0834
31.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
53.0332
32.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
53.0131
33.11104
06088
Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
12
4
52.8329
34.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
52.6928
35.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
52.6426
36.05953
06080
Wojciech Jarząbek
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
52.3524
37.04198
15621
Adolf Bocheński
Tomasz Gotard
WM
PM
13
19
51.9723
38.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
3
51.8421
39.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
51.6120
40.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
11
3
51.3818
41.06021
20118
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
ZP
ZP
4
1.5
51.0316
42.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
51.0315
43.04242
04360
Andrzej Fronczak
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
18
13
50.9713
44.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
MP
11
5
50.8012
45.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
50.7310
46.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
50.418
47.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
50.397
48.09549
03064
Maciej Bielawski
Michał Błach
DS
SW
13
7
50.285
49.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
50.224
50.06049
06105
Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
ZP
ZP
5
7
50.192
51.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
50.141
52.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
50.031
53.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
50.021
54.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SW
MA
21
9
50.001
55.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
49.921
56.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
13
7
49.781
57.04535
06382
Dariusz Bogucki
Maciej Dobrzyński
PM
SW
17
7
49.751
58.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
49.661
59.01054
05059
Tadeusz Garbacik
Stanisław Janik
MP
LB
15
13
49.631
60.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
49.581
61.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
49.421
62.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
WP
WP
12
12
49.141
63.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
49.031
64.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
48.921
65.15519
10403
Piotr Kulesza
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
9
4
48.401
66.04829
02103
Marek Pietrzak
Zdzisław Pleskot
PM
ZP
5
11
48.271
67.06120
04848
Jerzy Taźbierski
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
48.191
68.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
47.871
69.11355
06055
Władysław Korbutowicz
Henryk Pakuła
ZP
ZP
5
5
47.781
70.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
47.701
71.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
47.631
72.05574
07109
Przemysław Błaszczyk
Jerzy Ronke
LB
LD
15
13
47.121
73.04780
09679
Grzegorz Gan
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
47.071
74.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
46.951
75.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
46.931
76.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
46.911
77.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
LB
5
4
46.871
78.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
PM
PM
2.5
4
46.771
79.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
7
45.911
80.06093
13693
Marian Siwy
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
45.231
81.06030
06079
Waldemar Mikucki
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
9
7
44.901
82.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
44.551
83.06051
12872
Marek Ostrowski
Stefan Samól
ZP
WP
7
3
44.131
84.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
44.031
85.21391
05961
Jan Druch
Stanisław Kamiński
PK
ZP
1.5
5
43.961
86.14175
06066
Andrzej Jabłoński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
5
9
43.831
87.15906
06042
Dariusz Głowiński
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
3
5
43.681
88.05890
08833
Marek Banach
Zdzisław Michalski
ZP
ZP
5
4
43.621
89.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
43.121
90.05982
05348
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
43.121
91.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
43.071
92.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
42.981
93.01958
02094
Andrzej Czernow
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
5
42.751
94.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
42.331
95.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
41.911
96.06003
02163
Robert Lewandowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
41.671
97.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
40.311
98.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
1.5
2
37.131
99.12694
 
Tadeusz Mediuch
Bolesław Tomaszewski
ZP
ZP
0.5
0
35.561
100.18877
19399
Bolesław Aleksandrowicz
Bogumiła Kuryj
ZP
ZP
1.5
1.5
33.491

Łącznie 7480 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/wyniki/2021/stargard/gpp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-17 g.00:09:07 (0.4196/210) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.