Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5310/27067 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2020/2021
3 liga dolnośląska
niedziela, 31 października 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.01222Maciej BałazińskiDS7185KBS Kolejarz II Wrocław
2.01234Kazimierz BednarekDS9190NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
3.17775Maciej BetlińskiDS2165KBS Miłkowice I Miłkowice
4.01005Andrzej BilińskiDS1.5106KBS Kolejarz III Wrocław
5.15769Piotr BirowskiDS2.5148KKS Ren But Złotoryja
6.18895Kacper BłasiakDS2200KS AZS Wratislavia V WR
7.13181Sławomir BogdanowiczDS3175ZKBS II Zgorzelec
8.18925Andrzej BojdaDS2237MKS Rokita Brzeg Dolny
9.20150Marta BojdaDS0.5300MKS Rokita Brzeg Dolny
10.16213Dariusz BudnikDS3300MKS Rokita Brzeg Dolny
11.18284Aleks BukatDS3165KBS Miłkowice I Miłkowice
12.01257Lesław CegielDS4120ZKBS II Zgorzelec
13.12383Andrzej ChodowskiDS3150KS AZS Wratislavia XV WR
14.13779Andrzej ChomiczewskiDS439KBS Miłkowice Miłkowice
15.01269Aleksander CzajkaDS717KS AZS Wratislavia XV WR
16.01273Janusz CzerniawskiDS4175ZKBS II Zgorzelec
17.08165Marek CzerniawskiDS4260KS Konfeks I Legnica
18.01274Marek CzolijDS9220KBS Piast I LKB Lubań
19.01277Krzysztof ĆwikDS5153KS AZS Wratislavia XVI WR
20.04958Tomasz DorobekDS4170OKBS Progress Ostrzeszów
21.12365Mirosław DrabczyńskiDS2.5153OKBS Progress Ostrzeszów
22.01287Marek DreckiDS7210BKB I Bolesławiec
23.02899Mariusz DziechDS2155KKS Ren But Złotoryja
24.18896Jakub FranczakDS2200KS AZS Wratislavia V WR
25.11758Eugeniusz GąskaDS3159KS Konfeks I Legnica
26.14165Sylwester GołdynDS2.5175ZKBS II Zgorzelec
27.10488Krzysztof GrelaDS5180KBS Kolejarz III Wrocław
28.01328Józef GrybelDS3140KKS Ren But Złotoryja
29.18869Dominik HołyśDS2128KBS Piast I LKB Lubań
30.13118Andrzej JaniakDS3155KKS Ren But Złotoryja
31.01354Stanisław JaniakDS5175ZKBS II Zgorzelec
32.13065Anna JankowskaDS4180KBS Kolejarz III Wrocław
33.12418Artur JanośDS3228BKS Miles Milicz
34.01357Roman JarmużDS4300MKS Rokita Brzeg Dolny
35.01369Piotr KalinowskiDS7185KBS Kolejarz II Wrocław
36.01370Jan KamionkaDS4112NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
37.14441Maksymilian KarpierzDS2230Stow.Szlem Dzierżoniów
38.01380Zdzisław KlimczakDS5175ZKBS II Zgorzelec
39.09575Krzysztof KomendaDS5120ZKBS I Zgorzelec
40.01410Tadeusz KowalikDS5149BKB I Bolesławiec
41.18897Kornel KrawiecDS2200KS AZS Wratislavia V WR
42.08188Robert KsiężopolskiDS5117KS AZS Wratislavia XV WR
43.08177Wiesław KubińskiDS5146KS AZS Wratislavia XVI WR
44.01444Ryszard LaskowskiDS7260KS Konfeks I Legnica
45.01456Andrzej LitwińskiDS5157NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
46.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS495KS AZS Wratislavia XVI WR
47.01465Robert ŁukomskiDS3142KS AZS Wratislavia XV WR
48.17832Bartosz MaciołDS199Stow.Szlem Dzierżoniów
49.01474Ryszard MakuchDS516KKS Ren But Złotoryja
50.01478Zdzisław MalkiewiczDS4150KS AZS Wratislavia XV WR
51.01482Stefan MałowieckiDS374ZKBS II Zgorzelec
52.09595Jan MarcinkowskiDS5190NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
53.18189Marcin MarcinkowskiDS234NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
54.01484Dariusz MarczakDS544KS AZS Wratislavia XVI WR
55.01488Henryk MasłowskiDS5146NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
56.01489Henryk MastalarzDS375KBS Kolejarz III Wrocław
57.12868Ewa MiakiszDS2.537ZKBS II Zgorzelec
58.01498Marek MichalskiDS580KS Konfeks I Legnica
59.01500Wiktor MieszczanowiczDS370KBS Piast I LKB Lubań
60.17872Remigiusz MincgerDS2.5165KBS Miłkowice II Miłkowice
61.20153Wiesława MirosławDS2.5230Stow.Szlem Dzierżoniów
62.01508Jarosław MolendaDS9210BKB I Bolesławiec
63.14454Marcin MotykiewiczDS4150KS AZS Wratislavia XV WR
64.17834Alicja MyśliwiecDS224Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
65.09599Stanisław NadkiernicznyDS323NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
66.01523Jan NiebudekDS3181KS Konfeks I Legnica
67.01532Henryk NowińskiDS4128KBS Kolejarz III Wrocław
68.01533Marek NowotarskiDS5185KBS Kolejarz II Wrocław
69.05289Jerzy OfierskiDS4272OKBS Progress Ostrzeszów
70.11512Dariusz PannekDS2.5102OKBS Progress Ostrzeszów
71.07759Marcin PaplaczykDS2150KS AZS Wratislavia XV WR
72.12374Zdzisław PatreuhaDS5124BKB I Bolesławiec
73.17759Andrzej PawłowskiDS239KKS Ren But Złotoryja
74.15122Wojciech PeisertDS2.5300MKS Rokita Brzeg Dolny
75.10493Janusz PękalaDS495KS AZS Wratislavia XVI WR
76.19422Jerzy PieszczuchDS1.5230Stow.Szlem Dzierżoniów
77.05333Mirosław PowązkaDS3170OKBS Progress Ostrzeszów
78.18899Jan PytelDS2200KS AZS Wratislavia V WR
79.01592Ryszard RączkowskiDS4109KKS Ren But Złotoryja
80.15260Zbigniew RoguszDS1.5165KBS Miłkowice II Miłkowice
81.10495Łukasz RokitaDS5240BKS Miles Milicz
82.01608Marek RużyłoDS5300MKS Rokita Brzeg Dolny
83.01612Dariusz RymaszewskiDS5220KBS Piast I LKB Lubań
84.01615Jan SadowskiDS4160KS AZS Wratislavia XVI WR
85.20173Maciej SchmidtDS1.5180KBS Kolejarz III Wrocław
86.01621Wojciech SękowskiDS5260KS Konfeks I Legnica
87.01631Wojciech SkoniecznyDS5160KS AZS Wratislavia XVI WR
88.01632Aleksander SkorupaDS5190NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
89.01633Grzegorz SkowronekDS3155KKS Ren But Złotoryja
90.01635Jolanta SławentaDS5240BKS Miles Milicz
91.01636Józef SławentaDS5240BKS Miles Milicz
92.08145Dominik SobańskiDS484KS AZS Wratislavia XV WR
93.01641Zbigniew SobczykDS12210BKB I Bolesławiec
94.01648Zbigniew SosnaDS475KBS Kolejarz III Wrocław
95.01045Jacek SroczyńskiDS2180KBS Kolejarz III Wrocław
96.19439Andrzej StachowiakDS2.5101KKS Ren But Złotoryja
97.09646Adam StachuraDS2165KBS Miłkowice I Miłkowice
98.01657Waldemar StaniszewskiDS395MKS Rokita Brzeg Dolny
99.01668Edward SzafraniecDS11220KBS Piast I LKB Lubań
100.01670Jan SzamkołowiczDS7185KBS Kolejarz II Wrocław
101.09654Lilianna SzatańskaDS3160KS AZS Wratislavia XVI WR
102.15770Adam SzewczakDS2140KKS Ren But Złotoryja
103.10501Ireneusz SzulcDS5240BKS Miles Milicz
104.01684Jacek SzymuraDS445NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
105.16971Paweł ŚwiątkowskiDS259KBS Miłkowice I Miłkowice
106.10503Bronisław TabiszDS416KKS Ren But Złotoryja
107.01691Grzegorz TarkaDS5230Stow.Szlem Dzierżoniów
108.10494Krzysztof TokarDS4228BKS Miles Milicz
109.19189Zofia TrojanDS2142KS AZS Wratislavia V WR
110.01707Stanisław WachelDS7190NORMAZET MKS ZAKRZÓW I WR
111.01711Lech WarężakDS11210BKB I Bolesławiec
112.01713Stanisław WawszczykDS7121Invenio Szlem Dzierżoniów
113.01718Bogumił WegnerDS12260KS Konfeks I Legnica
114.01727Artur WinklerDS9210BKB I Bolesławiec
115.08153Henryk WiszniewskiDS4136KBS Miłkowice I Miłkowice
116.10497Ryszard WojtalaDS4203BKS Miles Milicz
117.05531Zdzisława ZabłockaDS3170OKBS Progress Ostrzeszów
118.01768Jerzy ZatorskiDS4249KS Konfeks I Legnica
119.01769Jerzy ZatylnyDS5174KBS Piast I LKB Lubań
120.18871Piotr ZborowskiDS2220KBS Piast I LKB Lubań
121.01772Sławomir ZimniakDS7186BKB I Bolesławiec
122.17789Sebastian ZimorskiDS2165KBS Miłkowice I Miłkowice
123.01779Roman ŻytoDS4203BKS Miles Milicz

Łącznie 19985 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonosz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:52:33 (0.2952/133) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.