Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27799 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
DZBS - III liga dolnośląska
czwartek, 30 czerwca 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17931Szymon ArmataDS272KS AZS Wratislavia V WR
2.01222Maciej BałazińskiDS7220KBS Kolejarz II Wrocław
3.19926Jacek BarskiDS2108JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
4.01234Kazimierz BednarekDS9129NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
5.17775Maciej BetlińskiDS2.545KBS Miłkowice II Miłkowice
6.01005Andrzej BilińskiDS2148KBS Kolejarz III Wrocław
7.01243Jan BiniewskiDS5170KBS Kolejarz III Wrocław
8.18895Kacper BłasiakDS272KS AZS Wratislavia V WR
9.01247Zbigniew BobakDS421ZKBS I Zgorzelec
10.13181Sławomir BogdanowiczDS3240Piast II LKB Lubań
11.12440Maciej BojarskiDS388PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
12.01252Zbigniew BuciutoDS3155ZKBS II Zgorzelec
13.11213Edmund BudkaDS2230PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
14.01257Lesław CegielDS4155ZKBS II Zgorzelec
15.19777Piotr CegielskiDS1.585JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
16.01260Maciej ChojnackiDS5105KB Zabobrze Jelenia Góra
17.20178Marian ChrzanowskiDS1.5150Piast I LKB Lubań
18.10425Artur CieleckiDS2160JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
19.06559Tadeusz CymbalistaDS5165KBS Miłkowice I Miłkowice
20.01270Grzegorz CzapulakDS5114KS Konfeks I Legnica
21.21222Barbara CzarneckaDS030Piast I LKB Lubań
22.14125Walery CzarneckiDS2.5150Piast I LKB Lubań
23.01273Janusz CzerniawskiDS5145ZKBS II Zgorzelec
24.08165Marek CzerniawskiDS4300KS Konfeks I Legnica
25.01274Marek CzolijDS9240Piast II LKB Lubań
26.01277Krzysztof ĆwikDS5185AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
27.20260Anna DiakunDS1.5172JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
28.04958Tomasz DorobekDS4200OKBS Progress Ostrzeszów
29.12365Mirosław DrabczyńskiDS3146OKBS Progress Ostrzeszów
30.01287Marek DreckiDS7190BKB I Bolesławiec
31.01289Marek DuczmalDS4173PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
32.07700Tomasz DziubatyDS1.530PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
33.18896Jakub FranczakDS2.5180KS AZS Wratislavia V WR
34.07080Tomasz FreitagDS5175KB Zabobrze Jelenia Góra
35.11758Eugeniusz GąskaDS4300KS Konfeks I Legnica
36.14165Sylwester GołdynDS3155ZKBS II Zgorzelec
37.18473Małgorzata GostyńskaDS248KB Zabobrze Jelenia Góra
38.01325Maciej GrodzkiDS580KBS Kolejarz III Wrocław
39.13583Jerzy HawryliszynDS248KB Zabobrze Jelenia Góra
40.18869Dominik HołyśDS260Piast I LKB Lubań
41.01354Stanisław JaniakDS5155ZKBS II Zgorzelec
42.13065Anna JankowskaDS4220KBS Kolejarz II Wrocław
43.12418Artur JanośDS4260BKS Miles Milicz
44.01359Albert JasiorowskiDS3101Piast I LKB Lubań
45.01361Tomasz JaworskiDS9230PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
46.01369Piotr KalinowskiDS7220KBS Kolejarz II Wrocław
47.01370Jan KamionkaDS4179NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
48.18304Radosław KarpińskiDS1.558PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
49.20028Anna KołodziejczykDS144JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
50.09575Krzysztof KomendaDS5145ZKBS II Zgorzelec
51.01402Lech KosteckiDS5116NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
52.01410Tadeusz KowalikDS538BKB I Bolesławiec
53.18897Kornel KrawiecDS2.5180KS AZS Wratislavia V WR
54.01423Adam KrólDS341Piast I LKB Lubań
55.16217Patrycja KrupnikDS249KS AZS Wratislavia V WR
56.08177Wiesław KubińskiDS5125KBS Kolejarz III Wrocław
57.01438Jerzy KurianowiczDS5240Piast II LKB Lubań
58.10484Ludwik KurzejaDS378KBS Miłkowice I Miłkowice
59.01444Ryszard LaskowskiDS7300KS Konfeks I Legnica
60.01455Roland LippikDS5165KBS Miłkowice I Miłkowice
61.18251Elżbieta LisDS2.5175KB Zabobrze Jelenia Góra
62.09600Ewa Lis-NazarukDS473ZKBS II Zgorzelec
63.01456Andrzej LitwińskiDS5166NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
64.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS499AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
65.01465Robert ŁukomskiDS3185AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
66.01478Zdzisław MalkiewiczDS4185AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
67.01482Stefan MałowieckiDS483ZKBS II Zgorzelec
68.09595Jan MarcinkowskiDS5101NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
69.18189Marcin MarcinkowskiDS226NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
70.01484Dariusz MarczakDS525AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
71.01495Ryszard MenzfeldDS5105KB Zabobrze Jelenia Góra
72.12868Ewa MiakiszDS2.573ZKBS II Zgorzelec
73.01498Marek MichalskiDS587KS Konfeks I Legnica
74.01499Dominik MichniewskiDS285JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
75.01500Wiktor MieszczanowiczDS3150Piast I LKB Lubań
76.17872Remigiusz MincgerDS2.5165KBS Miłkowice I Miłkowice
77.01508Jarosław MolendaDS9177BKB I Bolesławiec
78.14454Marcin MotykiewiczDS4192NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
79.01523Jan NiebudekDS3186KS Konfeks I Legnica
80.01533Marek NowotarskiDS5220KBS Kolejarz II Wrocław
81.15259Dominika OcylokDS3121KS AZS Wratislavia V WR
82.05289Jerzy OfierskiDS4186OKBS Progress Ostrzeszów
83.07759Marcin PaplaczykDS2.5166NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
84.12374Zdzisław PatreuhaDS5190BKB I Bolesławiec
85.10493Janusz PękalaDS499AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
86.14514Halina PietrzykowskaDS370KB Zabobrze Jelenia Góra
87.09452Maciej PileckiDS3200OKBS Progress Ostrzeszów
88.05333Mirosław PowązkaDS3200OKBS Progress Ostrzeszów
89.16214Hubert ProcheraDS1.544JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
90.18899Jan PytelDS2180KS AZS Wratislavia V WR
91.01592Ryszard RączkowskiDS4165KBS Miłkowice I Miłkowice
92.20224Krzysztof RokitaDS144JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
93.10495Łukasz RokitaDS5260BKS Miles Milicz
94.01604Jerzy RomańczykDS5175KB Zabobrze Jelenia Góra
95.01615Jan SadowskiDS4185AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
96.20173Maciej SchmidtDS1.5170KBS Kolejarz III Wrocław
97.01621Wojciech SękowskiDS5190BKB I Bolesławiec
98.01631Wojciech SkoniecznyDS5148AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
99.01632Aleksander SkorupaDS5210NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
100.01633Grzegorz SkowronekDS399KBS Miłkowice I Miłkowice
101.13911Zbigniew SkóreckiDS470KB Zabobrze Jelenia Góra
102.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4230PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
103.01635Jolanta SławentaDS5260BKS Miles Milicz
104.01636Józef SławentaDS5260BKS Miles Milicz
105.01641Zbigniew SobczykDS1276BKB I Bolesławiec
106.01644Eugeniusz SoińskiDS560Piast I LKB Lubań
107.01645Bogdan SokółDS4148KBS Kolejarz III Wrocław
108.01648Zbigniew SosnaDS4170KBS Kolejarz III Wrocław
109.01045Jacek SroczyńskiDS2170KBS Kolejarz III Wrocław
110.09646Adam StachuraDS2165KBS Miłkowice I Miłkowice
111.01655Janusz StaniówDS5136KBS Kolejarz III Wrocław
112.01662Tomasz StruzikDS5200OKBS Progress Ostrzeszów
113.05426Andrzej StypczyńskiDS4175KB Zabobrze Jelenia Góra
114.15123Grzegorz SzablewskiDS2160JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
115.01668Edward SzafraniecDS11240Piast II LKB Lubań
116.11572Wojciech SzałapakDS485JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
117.01670Jan SzamkołowiczDS7220KBS Kolejarz II Wrocław
118.20261Roger SzarekDS1.5149JOYNEXT KS AZS Wratislavia XIII WR
119.09654Lilianna SzatańskaDS3185AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
120.10501Ireneusz SzulcDS5260BKS Miles Milicz
121.01684Jacek SzymuraDS4129NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
122.01693Maciej TerpiłowskiDS5230PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
123.10494Krzysztof TokarDS4260BKS Miles Milicz
124.19189Zofia TrojanDS272KS AZS Wratislavia V WR
125.01707Stanisław WachelDS7210NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
126.01711Lech WarężakDS1176BKB I Bolesławiec
127.01718Bogumił WegnerDS12300KS Konfeks I Legnica
128.01727Artur WinklerDS9190BKB I Bolesławiec
129.18306Adam WojciechowskiDS1.5115PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
130.10497Ryszard WojtalaDS4182BKS Miles Milicz
131.08206Norbert WolskiDS2.5230PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
132.10500Janusz ZajączkowskiDS3150Piast I LKB Lubań
133.01768Jerzy ZatorskiDS4201KS Konfeks I Legnica
134.01769Jerzy ZatylnyDS5240Piast II LKB Lubań
135.18871Piotr ZborowskiDS2226Piast II LKB Lubań
136.01772Sławomir ZimniakDS7152BKB I Bolesławiec
137.17789Sebastian ZimorskiDS245KBS Miłkowice I Miłkowice
138.01779Roman ŻytoDS4182BKS Miles Milicz

Łącznie 20852 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://dzbs.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:55:17 (0.4212/148) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.