Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5668/27899 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (5)
OTP*** IV MTP Andrzeja Górzyńskiego, Budimex GPPP
niedziela, 22 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.12450
06336
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
PM
MA
19
18
63.72235
2.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
62.31228
3.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
PM
PM
24
21
61.83220
4.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
11
9
60.75212
5.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
15
9
59.89206
6.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
59.68200
7.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
59.60194
8.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
13
19
58.75188
9.16586
17935
Maciej Racewicz
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
4
58.56182
10.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
57.84177
11.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
57.76171
12.20806
20680
Mateusz Bakalarski
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
2.5
57.52165
13.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
57.52159
14.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
57.42153
15.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
57.14147
16.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
57.12141
17.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
56.94135
18.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
56.63129
19.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
56.55123
20.07291
01643
Krzysztof Buras
Ewa Sobolewska
MA
OP
24
15
56.19117
21.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
LB
LB
13
7
55.77111
22.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
55.58105
23.06554
06802
Jarosław Cieślak
Tomasz Modrzejewski
DS
LD
19
11
55.5699
24.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
55.3193
25.03064
10209
Michał Błach
Igor Łosiewicz
SL
MA
7
9
55.2687
26.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
55.1481
27.08203
01731
Wojciech Gaweł
Paweł Wittenbeck
OP
DS
21
12
54.9175
28.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
LB
ZP
7
11
54.8269
29.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
54.6863
30.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
ZP
11
13
54.6057
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
54.4951
32.10533
06355
Ryszard Pałasz
Lech Warwocki
ZP
LD
11
9
54.4847
33.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
54.4646
34.11296
01882
Artur Pomarański
Andrzej Skotniczny
OP
OP
7
9
54.4345
35.10488
01641
Krzysztof Grela
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
54.4044
36.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
7
54.3343
37.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
9
54.2142
38.03374
03497
Bogusław Mojżesz
Jerzy Skwark
SL
SL
5
15
54.1341
39.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
54.0340
40.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
53.9139
41.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
53.7838
42.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
15
53.7637
43.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
4
4
53.4936
44.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
7
53.4535
45.04161
05822
Bartosz Mer
Tomasz Spodenkiewicz
MA
DS
4
13
53.4234
46.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
PK
MA
11
5
53.4033
47.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
7
5
52.9832
48.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
52.8031
49.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.7830
50.21731
11521
Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
DS
DS
1.5
4
52.7229
51.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
52.7128
52.16259
01385
Maciej Kliś
Tomasz Klukowski
MP
DS
5
5
52.6127
53.04535
01865
Dariusz Bogucki
Andrzej Pawlak
SW
OP
18
17
52.5326
54.07809
10095
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
LU
LU
17
17
52.4925
55.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
52.4624
56.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
52.4623
57.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
19
52.4521
58.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
52.3220
59.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.3119
60.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
52.2118
61.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
7
5
52.0917
62.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
LB
SL
11
9
52.0416
63.18128
05739
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
WM
LD
5
15
51.8915
64.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
51.8314
65.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
15
7
51.1513
66.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
51.0612
67.05856
07869
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
SW
SL
21
21
50.9911
68.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
50.9410
69.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
50.909
70.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
50.678
71.18645
16585
Ewa Morawska
Adam Pigulski
WP
KP
3
4
50.457
72.19388
06923
Andrzej Jarząbkowski
Jacek Sikora
PM
PM
1.5
7
50.436
73.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
50.365
74.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
5
4
50.234
75.14441
01691
Maksymilian Karpierz
Grzegorz Tarka
DS
DS
2.5
5
50.033
76.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
50.022
77.01402
01456
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
DS
DS
5
5
49.881
78.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
49.871
79.06765
06845
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
49.571
80.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
49.551
81.04852
17030
Marta Sikora
Anna Zaręba
PM
MA
5
4
49.511
82.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
49.381
83.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
2.5
2
49.381
84.13065
01369
Anna Jankowska
Piotr Kalinowski
DS
DS
4
7
49.221
85.12108
11551
Aleksandra Jarosz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
5
5
49.141
86.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
49.071
87.01219
11479
Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
DS
DS
4
5
49.021
88.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
18
48.901
89.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
3
4
48.781
90.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
48.761
91.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
11
7
48.701
92.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
48.621
93.12999
03529
Adam Krysa
Jacek Szczerbowski
PK
SL
13
9
48.561
94.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
3
5
48.551
95.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
48.491
96.17775
18975
Maciej Betliński
Jan Kuciapski
DS
DS
2.5
1
48.491
97.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
3
48.421
98.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
5
48.401
99.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
48.331
100.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2
1.5
48.271
101.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
1.5
1.5
48.231
102.01416
04848
Marek Kozłowski
Maria Tomczewska
DS
PM
4
7
47.941
103.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.811
104.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
47.781
105.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
47.581
106.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
47.481
107.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
47.351
108.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
7
47.301
109.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
47.271
110.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
47.151
111.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2.5
2
47.061
112.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
4
47.031
113.01224
04682
Marek Bałdysz
Jacek Piotrowski
DS
PM
13
12
46.831
114.04968
05510
Leszek Ernst
Marek Wojciechowski
WP
WP
3
9
46.781
115.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
46.771
116.01648
01664
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
DS
DS
4
5
46.671
117.04353
05876
Krzysztof Łukaszewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
15
7
46.511
118.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
46.441
119.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2.5
46.371
120.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
46.291
121.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
9
24
46.041
122.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
12
7
45.991
123.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1
1
45.711
124.13181
01438
Sławomir Bogdanowicz
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
3
5
45.571
125.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
45.491
126.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
15
7
45.471
127.01682
01692
Michał Szymkowiak
Andrzej Telus
LB
LB
4
3
45.021
128.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
9
44.841
129.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2
44.671
130.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
4
44.481
131.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
44.171
132.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
44.161
133.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
43.841
134.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
43.811
135.04958
01662
Tomasz Dorobek
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
43.711
136.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
43.191
137.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
42.891
138.21015
01631
Henryk Marciniak
Wojciech Skonieczny
DS
DS
0
5
42.521
139.14454
01707
Marcin Motykiewicz
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
41.891
140.01324
17677
Stanisław Greszta
Zdzisław Kuc
DS
DS
2.5
1.5
41.891
141.01455
10503
Roland Lippik
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
41.881
142.07052
20028
Edmund Czubak
Anna Kołodziejczyk
MA
DS
11
1.5
41.741
143.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
2.5
41.581
144.17554
18642
Jakub Dziuba
Maria Niklaus
MA
KP
2.5
2.5
41.311
145.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
1.5
41.151
146.18493
21337
Jarosław Chłądowicz
Anna Napierajczyk
DS
DS
1.5
0
41.111
147.20014
17787
Oliwia Siczek
Tymoteusz Zaborowski
DS
DS
0.5
1.5
40.251
148.10425
15123
Artur Cielecki
Grzegorz Szablewski
DS
DS
2
2
39.211
149.21088
20436
Paweł Argasiński
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0
38.931
150.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2
38.341
151.12382
08188
Zygmunt Adamski
Robert Księżopolski
DS
DS
2.5
5
36.591
152.20186
20548
Anna Górska
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
36.561
153.06014
06148
Adam Małdyk
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
27.611

Łącznie 11110 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.14:54:51 (0.6071/316) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.