Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5733/29448 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa 65. Drewniane Głowy 12. Memoriał Andrzeja Wilkosza
GPPT Otwarte Mistrzostwa Małopolski Teamów OTT*** 11. Dzwon Zygmunta
sobota, 18 marca 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09146
06540
13438
09550
Piotr Tuczyński
Bartosz Chmurski
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
WP
MA
MA
MA
24
24
15
19
61.00299M
M
M
M
2.01318
14782
12154
03512
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
DS
DS
24
9
15
5
66.00274I
I
I
I
3.13709
04762
04111
02806
Grzegorz Głasek
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Wojciech Strzemecki
SW
SW
SW
SW
11
21
21
21
72.00253I
I
I
I
4.15595
12320
06620
06621
Maciej Dąbrowski
Sophia Bałdysz
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
OP
DS
WM
WM
13
9
17
15
66.00233 
 
 
 
5.05423
01345
09138
06909
Jeremi Stępiński
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
OP
OP
MA
MA
19
9
19
21
65.00213 
 
 
 
6.02131
09387
02114
02185
Ryszard Smejda
Cezary Jarmuł
Sebastian Rawlik
Damian Wroński
LB
ZP
LB
ZP
7
7
7
11
64.00193 
 
 
 
7.10533
07190
02827
02831
Ryszard Pałasz
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
Włodzimierz Wala
ZP
PM
MA
MP
13
13
15
21
63.00173 
 
 
 
8.01138
06795
16140
09785
Marek Pietraszek
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
PK
PK
18
19
5
5
62.00153 
 
 
 
9.05732
06554
05611
06815
07099
04740
Paweł Niedzielski
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
DS
MA
19
21
21
21
9
21
61.00132 
 
 
 
 
 
10.12999
09357
12362
01726
Adam Krysa
Arkadiusz Majcher
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
MA
WP
MA
13
13
7
19
61.00112 
 
 
 
11.01502
04212
04405
09424
Mirosław Miłaszewski
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
Stefan Szenberg
DS
WM
WM
DS
19
19
19
13
59.0092 
 
 
 
12.01030
02666
11471
01207
Marek Cyrkiel
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
Stanisław Zych
PK
PK
MP
PK
12
13
9
5
58.0072 
 
 
 
13.16528
14586
12629
01858
07545
Piotr Kruczek
Magdalena Chmielewska
Tomasz Magryś
Marek Oliwa
Aleksander Wład
PK
MP
PK
OP
PK
2.5
2.5
3
5
5
57.0059 
 
 
 
 
14.19724
13993
19197
15414
01152
Bartosz Bejenka
Grzegorz Cieślak
Jakub Gawron
Wojciech Okuniewski
Grzegorz Rewer
PD
LU
LU
LU
LU
2.5
5
2.5
5
11
57.0055 
 
 
 
 
15.02966
02904
07849
11319
Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
SW
SW
MA
SW
15
18
21
21
57.0052 
 
 
 
16.05520
04108
05310
07869
Marek Wójcicki
Przemysław Janiszewski
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
SL
SL
SL
SL
19
21
21
21
56.0049 
 
 
 
17.16585
16903
17935
18066
Adam Pigulski
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
Michał Stasik
DS
MP
DS
DS
4
3
4
3
55.0045 
 
 
 
18.03542
03293
03345
03496
Andrzej Szymczak
Patryk Kuczera-Dyga
Zbigniew Mącior
Marek Skulimowski
SL
SL
SL
SL
17
9
18
9
54.0042 
 
 
 
19.05111
05675
06802
11296
Wit Klapper
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Modrzejewski
Artur Pomarański
MP
LD
WM
OP
21
9
13
9
54.0038 
 
 
 
20.11358
16380
12123
16875
Aleksander Krych
Jakub Andruszkiewicz
Mateusz Stępiński
Edward Sucharda
MA
MA
MA
MA
7
4
11
7
54.0035 
 
 
 
21.02671
02663
07691
15757
Ryszard Jaśkiewicz
Jacek Herman
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
MP
MP
11
11
7
7
53.0031 
 
 
 
22.21057
11940
18392
12899
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
Anna Stelmach
Michał Wróbel
LU
LU
SL
MA
2
4
2.5
9
52.5028 
 
 
 
23.04163
01539
10370
07242
Andrei Arlovich
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
WM
WM
WM
WM
17
21
15
19
51.0025 
 
 
 
24.01297
09568
15519
01617
Mirosław Fechner
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
ZP
DS
7
9
9
11
51.0021 
 
 
 
25.19366
14626
07405
02804
Piotr Szewczyk
Mateusz Dominik
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
MP
MP
3
3
9
13
51.0018 
 
 
 
26.02727
07710
02673
02519
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
MP
MP
WM
13
13
13
9
51.0014 
 
 
 
27.04535
01054
07221
02823
Dariusz Bogucki
Tadeusz Garbacik
Andrei Kavalenka
Andrzej Trygar
PM
MP
WM
MP
18
15
7
12
50.0011 
 
 
 
28.03168
03085
03170
03464
Roman Goszcz
Jacek Cebulski
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
SL
SL
5
7
9
13
49.007 
 
 
 
29.04198
04250
07642
04842
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
Witold Stachnik
Leszek Sztyrak
WM
WM
MP
WM
13
21
9
19
49.004 
 
 
 
30.16217
15988
11770
02753
Patrycja Krupnik
Ryszard Cieślik
Piotr Kuciara
Jarosław Nowakowski
DS
MP
MP
MP
2
4
5
5
48.001 
 
 
 
31.10450
01865
06973
18890
Jacek Dmowski
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
Vasil Valchev
MA
SW
MA
SL
13
17
24
7
47.001 
 
 
 
32.02533
02460
02468
16898
02495
14286
Tomasz Pawluk
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
Maciej Kędzierski
Andrzej Kokoryka
Błażej Krawczyk
LU
LU
LU
MA
LU
MA
7
13
7
7
11
7
47.001 
 
 
 
 
 
33.06348
05574
05624
07090
Tomasz Radwański
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
Anna Kowalska
LD
LD
LD
LD
5
15
15
13
47.001 
 
 
 
34.20672
20655
18645
15259
Natalia Suszanowicz
Dominika Lucka
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
SL
SL
WP
SL
2.5
2.5
4
4
45.001 
 
 
 
35.17643
06697
14195
19080
Michał Powałka
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
Jan Szewczyk
MA
MA
MA
MA
2
11
2.5
2.5
44.001 
 
 
 
36.17495
05670
05678
05876
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
PD
4
15
7
7
44.001 
 
 
 
37.12474
08312
08195
09643
Marek Blat
Piotr Bizoń
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SL
PM
MA
MA
13
21
21
9
44.001 
 
 
 
38.11386
03221
10954
11153
Anna Makuch
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
Jarosław Malawski
SL
SL
SL
PK
2
5
3
4
43.001 
 
 
 
39.19830
18221
18222
17539
17545
Wojciech Bąk
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MA
MP
MP
MP
MP
3
3
3
4
4
43.001 
 
 
 
 
40.18644
17916
18642
20797
Szymon Graś
Kajetan Gościański
Maria Niklaus
Jakub Piłat
WP
WP
MA
WP
2.5
2.5
2.5
2.5
43.001 
 
 
 
41.02809
02703
09418
11769
Rafał Synowiec
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
11
12
7
9
42.001 
 
 
 
42.17030
17361
16716
14965
Anna Zaręba
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
Marta Wójcik
WP
MA
MA
WP
5
5
4
5
41.001 
 
 
 
43.02819
13602
04807
04848
Halina Święch
Ewa Kwiecień
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
MP
MP
PM
PM
7
4
4
7
41.001 
 
 
 
44.19912
18284
20830
19899
Jan Łuczeczko
Aleks Bukat
Szymon Grabala
Milena Klimiuk
PM
DS
PM
MP
2
4
2
3
40.001 
 
 
 
45.06556
01097
11320
14688
Sylwester Cieślak
Dariusz Kulpiński
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
MA
PK
PK
PK
12
9
5
5
40.001 
 
 
 
46.18788
02597
14584
16341
Adam Brodowski
Tadeusz Biernat
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
MP
MP
2.5
12
5
2
40.001 
 
 
 
47.09763
04067
20076
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
7
7
3
7
39.001 
 
 
 
48.02678
07614
12006
07617
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MP
MP
MA
MP
7
7
7
12
39.001 
 
 
 
49.06845
08950
03881
08308
Tomasz Paluchowski
Iwona Czajka
Tomasz Osiński
Kamil Walczyk
MA
MA
SW
SW
13
11
12
9
38.501 
 
 
 
50.03529
03206
 
13174
Jacek Szczerbowski
Maciej Janeczko
Przemysław Jęczalik
Ryszard Zwolak
SL
MP
-
SL
9
9
0
5
38.001 
 
 
 
51.20706
19810
19721
20033
Jakub Michalski
Bartłomiej Gala
Kacper Kisielewski
Dominik Magryś
MP
MA
MP
PK
2
1.5
2.5
3
36.001 
 
 
 
52.02698
02644
07371
07725
Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
Piotr Mądry
Grzegorz Superson
MP
MP
MP
MP
13
13
12
15
35.001 
 
 
 
53.14000
02580
08785
13520
Łukasz Pląder
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
Przemysław Picheta
MP
MP
MP
MP
4
7
5
4
33.001 
 
 
 
54.22419
22397
22377
22378
Mieszko Szmigel
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
Karol Złocki
SL
SL
SL
SL
1
0.5
0
0.5
28.001 
 
 
 
55.20186
20171
21337
20548
Anna Górska
Agnieszka Łuczak
Anna Napierajczyk
Marta Walczyk
DS
DS
DS
DS
1.5
1
1
1
28.001 
 
 
 
56.21533
21601
21536
21538
21510
21408
Magdalena Kapała
Natalia Fręchowicz
Milena Gryzło
Jan Luber
Kamil Szewczyk
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
SL
SL
SL
SL
1.5
1.5
1.5
1.5
1
2
24.001 
 
 
 
 
 
57.22395
22371
21210
21211
22393
22372
Małgorzata Adamczyk
Kosma Grzesik
Franciszek Kierepka
Jakub Kierepka
Sara Maryniok
Antonina Smyła
SL
SL
SL
SL
SL
SL
0
0
1.5
0.5
0
0
24.001 
 
 
 
 
 
58.22374
22373
11244
22420
Justyna Kulińska
Julia Jasicka
Tomasz Kierepka
Maja Modlibóg
SL
SL
SL
SL
0.5
0
1.5
0.5
22.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11433 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:17:50 (0.3090/253) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.