Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5751/29680 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

63. Poznański Mityng Brydżowy
63rd Poznan Bridge Meeting
OTP** - Biało-Czerwony
wtorek, 2 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
2143.60117II
II
2.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
2107.86112III
III
3.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
2081.33106III
III
4.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
2037.02101 
 
5.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
2000.0397 
 
6.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
1998.9592 
 
7.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
1992.7988 
 
8.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
1946.8583 
 
9.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
15
7
1943.4979 
 
10.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
1892.7574 
 
11.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
1876.7570 
 
12.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
15
1873.5165 
 
13.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
1841.0161 
 
14.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
9
1840.8656 
 
15.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
1835.9452 
 
16.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
4
12
1822.9147 
 
17.08638
05350
Andrzej Dymek
Wojciech Robiński
WP
WP
5
5
1812.0843 
 
18.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
1770.2138 
 
19.02219
12316
Beata Bojarska
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
4
1585.3834 
 
20.15656
15655
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
2.5
3
1579.2529 
 
21.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
1785.5925 
 
22.12108
04852
Aleksandra Jarosz
Marta Sikora
MA
PM
7
5
1770.8923 
 
23.20797
05548
Jakub Piłat
Janusz Zwierzyński
WP
WP
2.5
12
1760.8923 
 
24.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1.5
21
1746.1822 
 
25.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
1740.6121 
 
26.16728
15044
Paweł Biś
Piotr Surdyk
WP
WP
3
4
1677.5420 
 
27.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
1642.1619 
 
28.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
1585.8019 
 
29.04887
12362
Olech Bestrzyński
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
17
7
1582.6618 
 
30.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
1580.1817 
 
31.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
1576.1316 
 
32.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
5
1539.8416 
 
33.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
1531.8715 
 
34.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
1528.7414 
 
35.15259
03496
Dominika Ocylok
Marek Skulimowski
SL
SL
4
9
1503.6713 
 
36.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
1486.8912 
 
37.18128
08859
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Lewandowski
LU
DS
5
7
1457.2012 
 
38.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
1421.0811 
 
39.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
1414.6110 
 
40.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
1412.559 
 
41.02934
06802
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
SL
WM
19
13
1407.849 
 
42.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
2.5
2.5
1400.798 
 
43.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
1.5
2
1383.267 
 
44.04551
08097
Robert Czarnecki
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
5
5
1376.206 
 
45.19422
01691
Jerzy Pieszczuch
Grzegorz Tarka
DS
DS
2.5
5
1343.156 
 
46.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
1333.095 
 
47.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
4
1329.304 
 
48.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
1327.913 
 
49.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
1242.732 
 
50.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1
1156.392 
 
51.04067
15647
Tomasz Bliński
Jan Ciulkin
PD
PD
7
5
1521.611 
 
52.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2.5
19
1509.821 
 
53.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
1478.021 
 
54.12320
05423
Sophia Bałdysz
Jeremi Stępiński
DS
OP
11
19
1470.681 
 
55.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
1453.981 
 
56.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
1452.661 
 
57.22120
09138
Christoph Danielewicz
Danuta Kazmucha
WP
MA
1
19
1426.711 
 
58.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
1426.711 
 
59.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
1422.841 
 
60.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
1410.911 
 
61.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
1389.851 
 
62.12006
10534
Danuta Krupnik
Waldemar Sroczyński
MA
MA
7
11
1383.041 
 
63.14441
20153
Maksymilian Karpierz
Wiesława Mirosław
DS
DS
2.5
3
1382.951 
 
64.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
1374.971 
 
65.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
1372.301 
 
66.17254
21060
Krzysztof Jordan
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
4
2
1368.911 
 
67.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
1365.321 
 
68.12154
09424
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
15
13
1356.421 
 
69.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
PD
5
7
1320.351 
 
70.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
1318.671 
 
71.17508
18629
Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
WP
WP
2.5
2
1292.971 
 
72.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
1287.121 
 
73.21893
18677
Nadia Berut
Andrzej Kita
KP
KP
1
2
1258.781 
 
74.22270
 
Kinga Lesińska
Remigiusz Szymański
WP
-
0.5
0
1243.861 
 
75.05192
19644
Jarosław Lubczyński
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
5
2.5
1222.711 
 
76.20133
11673
Franciszek Stężała
Gabriela Stężała
ZP
ZP
2
2
1220.321 
 
77.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
4
1213.581 
 
78.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
1210.691 
 
79.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
ZP
5
4
1207.041 
 
80.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
1201.031 
 
81.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2
1198.631 
 
82.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
1193.041 
 
83.21101
21505
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
LU
1.5
1
1186.251 
 
84.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
1168.441 
 
85.22889
22542
Teresa Dutkiewicz
Roman Krenz
WP
WP
0
0
1163.961 
 
86.04198
04829
Adolf Bocheński
Marek Pietrzak
WM
PM
13
5
1162.341 
 
87.18952
09958
Jerzy Węglarz
Leszard Żółtek
WP
WP
1.5
1.5
1153.231 
 
88.21234
21548
Monika Borowska
Agnieszka Kwacz
MA
WP
0.5
1
1141.611 
 
89.20349
20079
Izabela Górnicka
Anna Różańska
LB
LB
2
1.5
1141.241 
 
90.07221
04797
Andrei Kavalenka
Ryszard Konopka
WM
PM
7
12
1140.431 
 
91.04994
05143
Marek Gielnik
Przemysław Krasiński
WP
WP
5
5
1136.191 
 
92.17821
16178
Dariusz Kulita
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
3
4
1130.221 
 
93.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
4
3
1114.131 
 
94.05351
18502
Jerzy Rodziewicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
5
3
1076.801 
 
95.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2.5
2.5
1072.841 
 
96.21743
21754
Anna Gorwa
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1
1
1058.011 
 
97.20186
20171
Anna Górska
Agnieszka Łuczak
DS
DS
1.5
1
1039.311 
 
98.17984
20010
Krzysztof Galubiński
Aneta Klaczyńska
WP
WP
4
2
985.751 
 
99.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
WP
WP
1.5
1.5
952.321 
 
100.21131
05244
Maciej Kwacz
Bogna Latowska
WP
WP
1
2
888.691 
 
101.22752
20308
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
WP
WP
0
1
882.471 
 
102.03807
06341
Tomasz Latos
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
50.441 
 
103.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
LB
LB
2.5
4
188.491 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3768 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/poznan/bc/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:47:18 (1.4709/216) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.