Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6005/29787 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (6)
IV MTP Andrzeja Górzyńskiego, Budimex GPPP
niedziela, 14 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
63.99222I
I
2.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
PM
PM
19
19
62.07214II
II
3.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
15
15
61.15206II
II
4.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
59.93199III
III
5.01865
07725
Andrzej Pawlak
Grzegorz Superson
SW
MP
17
15
59.87193III
III
6.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
59.69186III
III
7.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
24
58.82180 
 
8.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MA
PM
24
21
58.54174 
 
9.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
57.64168 
 
10.02934
06802
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
SL
WM
19
13
57.58161 
 
11.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
13
57.23155 
 
12.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
57.01149 
 
13.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
4
4
56.97142 
 
14.01297
01352
Mirosław Fechner
Bernard Jadczak
DS
DS
7
9
56.86136 
 
15.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
56.74130 
 
16.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
56.63124 
 
17.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
13
19
56.51117 
 
18.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
56.49111 
 
19.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
56.48105 
 
20.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
56.4799 
 
21.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
56.2092 
 
22.05115
01590
Tomasz Klimczak
Piotr Ratajski
DS
DS
4
7
55.8986 
 
23.04108
14782
Przemysław Janiszewski
Jakub Patreuha
SL
DS
21
11
55.8880 
 
24.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
55.6374 
 
25.02671
04797
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Konopka
MP
PM
11
12
55.5367 
 
26.01556
02806
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
WP
SW
5
21
55.4661 
 
27.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
55.4555 
 
28.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
55.2449 
 
29.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
55.1244 
 
30.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
54.9443 
 
31.01311
01641
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
54.9342 
 
32.01408
01683
Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
DS
DS
7
11
54.7641 
 
33.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
54.6540 
 
34.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
19
9
54.3339 
 
35.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
53.9738 
 
36.01277
01670
Krzysztof Ćwik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
53.7937 
 
37.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
5
5
53.7536 
 
38.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
MA
SL
7
13
53.7435 
 
39.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
53.6734 
 
40.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
53.3733 
 
41.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
53.3532 
 
42.14454
07759
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
DS
DS
5
2.5
53.1431 
 
43.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
52.8029 
 
44.01450
08574
Bogdan Leśniak
Mariusz Szumski
DS
DS
5
2.5
52.7528 
 
45.13065
01662
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
DS
DS
5
5
52.7327 
 
46.21028
16259
Rafał Klimek
Maciej Kliś
MP
MP
0
5
52.6626 
 
47.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
52.5525 
 
48.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2
52.5424 
 
49.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
52.2723 
 
50.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
52.1122 
 
51.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
51.6321 
 
52.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
51.4020 
 
53.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
51.1619 
 
54.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
51.1618 
 
55.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
50.9117 
 
56.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
ZP
SL
9
7
50.8516 
 
57.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
50.8014 
 
58.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
50.7713 
 
59.11590
10954
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
WP
SL
2
3
50.7112 
 
60.13861
02396
Zbigniew Szczęsny
Marek Wejchan-Rotowicz
LB
LB
3
7
50.7011 
 
61.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
OP
9
9
50.5210 
 
62.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LU
LU
17
18
50.509 
 
63.21584
03170
Jacek Fidler
Cezary Góra
SL
SL
1.5
9
50.398 
 
64.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
50.317 
 
65.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
50.136 
 
66.05678
05822
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
49.915 
 
67.15345
03155
Sławomir Brodziński
Mariusz Gawłowski
SL
SL
3
3
49.854 
 
68.08476
01416
Grzegorz Debita
Marek Kozłowski
DS
SL
4
4
49.813 
 
69.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
7
49.782 
 
70.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
49.741 
 
71.08165
01718
Marek Czerniawski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
49.701 
 
72.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
49.681 
 
73.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
49.581 
 
74.07153
01910
Andrzej Mazurek
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
49.581 
 
75.05314
05483
Marcin Pędziński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
15
9
49.571 
 
76.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
49.471 
 
77.12999
21057
Adam Krysa
Dariusz Sarzyński
MP
LU
13
2.5
49.281 
 
78.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
49.131 
 
79.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
49.111 
 
80.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
49.091 
 
81.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2.5
3
48.971 
 
82.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
48.931 
 
83.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
48.851 
 
84.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
48.781 
 
85.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
48.741 
 
86.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
48.641 
 
87.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
48.571 
 
88.15906
07130
Dariusz Głowiński
Eugeniusz Konik
ZP
OP
4
5
48.561 
 
89.18128
08859
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Lewandowski
LU
DS
5
7
48.261 
 
90.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
48.181 
 
91.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
3
4
48.051 
 
92.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
MA
SW
19
21
47.991 
 
93.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
47.941 
 
94.11769
02809
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
47.811 
 
95.20153
06355
Wiesława Mirosław
Lech Warwocki
DS
LD
3
9
47.741 
 
96.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
3
4
47.691 
 
97.01005
07080
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
DS
DS
2.5
5
47.601 
 
98.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
4
47.511 
 
99.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
47.491 
 
100.12691
01725
Stanisław Borowiec
Dariusz Wincenty
DS
DS
5
11
47.431 
 
101.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
47.221 
 
102.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
4
46.611 
 
103.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
46.561 
 
104.18257
18648
Thomas Berg
Geert Jorgensen
DS
DS
4
3
46.471 
 
105.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
46.431 
 
106.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
46.411 
 
107.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
2
46.361 
 
108.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
46.131 
 
109.05713
06348
Mirosław Marszał
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
45.811 
 
110.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
7
12
45.661 
 
111.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
45.561 
 
112.17495
05876
Robert Barankiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
4
7
45.541 
 
113.14586
07545
Magdalena Chmielewska
Aleksander Wład
MP
PK
2.5
5
45.531 
 
114.21731
11521
Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
DS
DS
2.5
5
45.251 
 
115.03512
15346
Wojciech Sołtysik
Wojciech Szuba
DS
SL
5
3
45.051 
 
116.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
44.951 
 
117.01231
16528
Longin Bartnik
Piotr Kruczek
OP
PK
7
2.5
44.591 
 
118.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
44.151 
 
119.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
5
43.721 
 
120.11213
 
Edmund Budka
Stanisław Kosowski
DS
-
2
0
43.701 
 
121.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
15
43.521 
 
122.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
43.481 
 
123.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2
42.971 
 
124.06090
06042
Robert Cylwik
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
7
5
42.941 
 
125.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
42.791 
 
126.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
42.701 
 
127.20186
19755
Anna Górska
Marek Łukaszewski
DS
LD
1.5
2
42.481 
 
128.21538
21510
Jan Luber
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
1.5
42.331 
 
129.01455
01585
Roland Lippik
Wojciech Raczyński
DS
DS
5
3
42.051 
 
130.22574
01631
Wojciech Sadowski
Wojciech Skonieczny
DS
DS
1
5
41.471 
 
131.22418
22378
Konrad Musioł
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0.5
40.961 
 
132.21601
21512
Natalia Fręchowicz
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
40.631 
 
133.11577
21656
Marcin Arszyło
Leszek Jarząb
DS
DS
1
1
40.261 
 
134.22397
11244
Jakub Bździuch
Tomasz Kierepka
SL
SL
0.5
2
38.891 
 
135.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
38.571 
 
136.21839
21441
Radosław Filiński
Michał Janusz
DS
DS
0
1
36.531 
 
137.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
33.961 
 
138.22373
19733
Julia Jasicka
Bruno Woźniakiewicz
SL
MP
0.5
1.5
32.921 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9496 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:03:39 (0.3503/286) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.