Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6007/29924 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2023 (6)
Mazowiecki Kongres Brydżowy pamięci Jurka Gresia
czwartek, 8 czerwca 2023r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06621
06620
13412
05859
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WM
WM
MA
MA
15
17
7
13
112.78276I
I
I
I
2.06554
05611
06815
05732
07099
04740
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
Piotr Wiankowski
DS
DS
MA
DS
DS
MA
21
21
21
19
9
21
110.85245II
II
II
II
II
II
3.08294
02501
10095
07849
Mariusz Bartkowski
Mariusz Kowalski
Paweł Miechowicz
Bogdan Szulejewski
LU
SW
LU
MA
18
15
17
21
109.44219II
II
II
II
4.01807
06659
06812
06830
Roman Grzelak
Maciej Kalita
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
OP
OP
MA
MA
15
7
13
15
108.84194 
 
 
 
5.06716
06795
01138
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Ewa Miszewska
Marek Pietraszek
Tomasz Wnuk
WP
PK
PK
WP
9
19
18
12
106.53168 
 
 
 
6.09357
01865
18890
01726
Arkadiusz Majcher
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
Tomasz Winciorek
MA
SW
SL
MA
15
17
7
19
101.53143 
 
 
 
7.11550
13438
14728
09550
Piotr Marcinowski
Rafał Marks
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
DS
MA
SW
MA
15
15
17
19
97.71117 
 
 
 
8.12127
07190
04602
13364
11809
02827
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Marek Urbański
PM
PM
PM
PM
PM
MA
9
13
18
9
11
15
96.8091 
 
 
 
 
 
9.04922
08485
07827
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
ZP
ZP
SL
SL
19
17
18
21
94.6166 
 
 
 
10.05574
04110
06802
05856
Przemysław Błaszczyk
Jakub Kotorowicz
Tomasz Modrzejewski
Piotr Walczak
LD
LU
WM
WP
15
18
13
21
93.6253 
 
 
 
11.19830
12999
14782
12154
Wojciech Bąk
Adam Krysa
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
MA
MP
DS
DS
4
13
11
15
92.4549 
 
 
 
12.04198
10450
02934
02121
02806
11319
Adolf Bocheński
Jacek Dmowski
Krzysztof Kujawa
Ryszard Sakowicz
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
MA
SL
LU
SW
SW
13
13
19
18
21
21
92.3844 
 
 
 
 
 
13.18645
15259
05374
11903
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
Cezary Serek
Paweł Szymaszczyk
WP
SL
WP
OP
4
4
17
11
92.3140 
 
 
 
14.15582
18165
13940
15263
Tomasz Kozłowski
Dariusz Kłodos
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
MA
MA
4
4
3
3
91.8836 
 
 
 
15.10191
06634
06661
11447
Artur Duczmalewski
Stefan Jakubowski
Waldemar Kałużyński
Paweł Lasota
MA
MA
MA
MA
5
5
9
3
88.8631 
 
 
 
16.20787
19485
19484
19474
Tomasz Kalinowski
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
MA
MA
2
1.5
2
2
86.0327 
 
 
 
17.04157
14276
17001
06822
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
Jakub Lenkiewicz
Anna Nosalska
PD
PD
MP
PM
9
5
3
7
86.0022 
 
 
 
18.06515
09734
15023
06813
Piotr Boniński
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
Krzysztof Najda
MA
MA
MA
MA
3
4
5
7
84.1818 
 
 
 
19.02904
03881
02966
08308
Janusz Gawęcki
Tomasz Osiński
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
18
12
15
9
83.3114 
 
 
 
20.21367
20259
20240
21368
Jakub Bereza
Jan Kot
Bernard Kula
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
MA
MA
2.5
2
2.5
2
82.939 
 
 
 
21.06697
19938
19080
10507
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
Jan Szewczyk
Igor Terszak
MA
MA
MA
MA
11
2
2.5
4
82.775 
 
 
 
22.05314
08769
05352
05353
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
WP
WP
15
11
9
13
79.581 
 
 
 
23.02468
10721
07809
17361
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
LU
LU
MA
7
9
17
5
79.121 
 
 
 
24.19724
04067
20076
16829
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
3
7
3
7
78.301 
 
 
 
25.20830
19388
19912
20978
Szymon Grabala
Andrzej Jarząbkowski
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
PM
PM
2
2
2.5
2
76.961 
 
 
 
26.02673
05708
02519
06845
10533
07725
Marek Jaworski
Janusz Makaruk
Bartosz Matras
Tomasz Paluchowski
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
MP
LD
WM
MA
ZP
MP
13
18
9
13
13
15
76.491 
 
 
 
 
 
27.19722
16217
19723
16637
Michał Korwek
Patrycja Krupnik
Adam Rogowski
Joanna Szymaszczyk
MA
DS
MA
MA
2
2
2.5
2.5
76.161 
 
 
 
28.05582
15394
09542
12923
Włodzimierz Choinkowski
Milan Chyliński
Waldemar Górski
Maciej Szalewicz
LD
LD
LD
LD
7
2.5
5
5
74.651 
 
 
 
29.06551
15595
11600
06954
Jacek Ciechomski
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
Adam Suwik
MA
OP
SL
MA
19
13
11
18
71.841 
 
 
 
30.17155
16859
06705
07033
Sławomir Bąk
Ireneusz Grynczewski
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
MA
MA
5
7
13
13
71.631 
 
 
 
31.06556
22169
13622
12629
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
Tomasz Magryś
MA
PD
MA
PK
12
1.5
5
4
71.081 
 
 
 
32.16380
16645
16065
16069
Jakub Andruszkiewicz
Piotr Jasiński
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
5
7
4
4
68.121 
 
 
 
33.06512
17082
11928
10148
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Paulina Klimentowska
MA
MA
MA
MA
7
7
7
9
68.091 
 
 
 
34.17169
20298
21365
21769
Paweł Hulanicki
Jan Izwantowski
Szymon Pancewicz
Wojciech Wnuk
MA
MA
MA
MA
2.5
1.5
1
1.5
65.991 
 
 
 
35.06488
06542
06543
06733
Wiesław Andruk
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Grzegorz Kula
WM
PK
PK
MA
9
18
19
11
64.811 
 
 
 
36. 
 
 
 
Dierik Mistiaen
Anke Van den Bergh
Nic Van den Bergh
Leentje Verleyen
-
-
-
-
6
6
6
6
61.901 
 
 
 
37.08950
08166
16716
13882
Iwona Czajka
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
Agnieszka Wiankowska
MA
MA
MA
PM
11
7
4
5
59.621 
 
 
 
38.15198
16936
15183
15184
Dariusz Jarzębski
Bolesław Radko
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
KP
MA
MA
1
3
2.5
2
57.401 
 
 
 
39.21132
21737
21130
21135
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
Tomasz Kmiecik
Elżbieta Kowalska
MA
MA
MA
MA
1
1
0
0
53.041 
 
 
 
40.21850
21704
19662
19725
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
Kuba Mierzwiński
Jakub Wierzbowski
MA
MA
MA
MA
1
1
1.5
2
50.561 
 
 
 
41.20112
20007
21695
22160
22654
22157
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
Małgorzata Olejnik
Marek Siermiński
Magdalena Smolińska
Piotr Szymański
MA
MA
MA
MA
MA
MA
2
1.5
1
0.5
0
0.5
41.011 
 
 
 
 
 
42.21982
21692
21981
21902
Jakub Adamczak
Mikołaj Hulanicki
Łukasz Roman
Igor Wojciechowski
MA
MA
MA
MA
0.5
0.5
0.5
0.5
17.841 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8316 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2023/wyniki.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:54:16 (2.2206/188) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.