Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5805/30345 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXXIV OTP* "Cud nad Wisłą"
XXXIV OTP*
wtorek, 15 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
63.185126III
III
2.07053
07810
Krzysztof Gołaś
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
7
5
62.454925III
III
3.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
61.854724 
 
4.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
61.624523 
 
5.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
61.534422 
 
6.06539
15023
Robert Chmielak
Rafał Łangowski
MA
MA
7
5
61.394221 
 
7.17082
06629
Maciej Boczar
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
60.954020 
 
8.14043
10893
Alfred Koda
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
60.863920 
 
9.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
60.593719 
 
10.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
58.993518 
 
11.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
58.873317 
 
12.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2
2.5
58.793216 
 
13.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
5
2.5
58.413015 
 
14.06577
07069
Zygmunt Dumała
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
5
5
58.172814 
 
15.06186
10056
Sławomir Grędziński
Piotr Nowicki
PD
MA
7
7
58.052714 
 
16.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
15
21
58.002513 
 
17.21451
21427
Dariusz Kuźmicz
Józef Wernik
MA
MA
1
1.5
57.932312 
 
18.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
57.482211 
 
19.12266
17232
Marek Drukier
Andrzej Szlachta
MA
MA
5
2.5
56.912010 
 
20.15213
11658
Grzegorz Szulc
Zofia Zaręba
MA
MA
3
4
56.58189 
 
21.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
KP
LU
3
1.5
56.14168 
 
22.06591
06638
Grzegorz Fijałkowski
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
11
11
56.09158 
 
23.07090
12777
Anna Kowalska
Piotr Piotrowski
LD
LD
13
5
55.74137 
 
24.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
55.72116 
 
25.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
55.61116 
 
26.21966
06802
Marek Dudkiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
1.5
13
55.55105 
 
27.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
55.46105 
 
28.04148
16793
Kazimierz Kłosiński
Jacek Pióro
PD
PD
4
4
55.30105 
 
29.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
3
55.1295 
 
30.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
SL
18
11
54.9495 
 
31.07093
07109
Tomasz Krym
Jerzy Ronke
LD
LD
4
13
54.9195 
 
32.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
54.8784 
 
33.22120
10931
Christoph Danielewicz
Robert Serowik
WP
MA
1
2.5
54.5784 
 
34.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0.5
24
54.1284 
 
35.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
54.0584 
 
36.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
53.8674 
 
37.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.7974 
 
38.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
53.7974 
 
39.15394
16249
Milan Chyliński
Jakub Janasiak
LD
LD
2.5
2.5
53.4363 
 
40.04067
16829
Tomasz Bliński
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
53.0963 
 
41.10191
11447
Artur Duczmalewski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
52.8963 
 
42.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
52.6163 
 
43.06818
06845
Wiesław Niedziela
Tomasz Paluchowski
MA
MA
9
13
52.5853 
 
44.06233
06255
Marian Rutkowski
Paweł Wróblewski
MA
MA
5
4
52.3553 
 
45.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
52.1953 
 
46.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
12
19
52.1542 
 
47.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
52.0042 
 
48.07209
19723
Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
PD
MA
7
2.5
51.9242 
 
49.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
7
51.9242 
 
50.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
51.4332 
 
51.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
9
5
51.3232 
 
52.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
51.1332 
 
53.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
51.0721 
 
54.06684
06982
Stefan Knothe
Marcin Walczak
MA
MA
9
5
50.9521 
 
55.15822
12196
Jacek Metter
Zbigniew Skibicki
MA
MA
3
7
50.9221 
 
56.06546
11836
Bogusław Chomentowski
Jerzy Karwacki
MA
MA
5
4
50.8221 
 
57.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
50.6311 
 
58.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
50.4911 
 
59.08543
18076
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
MA
MA
4
3
50.1511 
 
60.16544
18011
Hanna Ciuńczyk
Filip Parol
MA
MA
4
4
50.0011 
 
61.16885
14240
Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
MA
MA
2.5
1.5
49.9211 
 
62.06567
06917
Czesław Czyżkowski
Robert Siedlecki
MA
MA
13
7
49.5911 
 
63.17436
17051
Dariusz Gelo
Jan Wadowski
MA
MA
2.5
2.5
49.0011 
 
64.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
48.8611 
 
65.05836
17441
Piotr Szczeciński
Sebastian Wojtczak
PK
LD
4
2
48.7711 
 
66.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
3
11
48.6411 
 
67.09607
12264
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
MA
MA
5
4
48.6011 
 
68.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2
48.5311 
 
69.08294
06795
Mariusz Bartkowski
Ewa Miszewska
LU
PK
18
19
48.5111 
 
70.23012
23247
Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
MA
MA
0.5
0
48.4111 
 
71.18780
18781
Andrzej Makohin
Jacek Piliszek
MA
MA
1.5
1.5
48.3611 
 
72.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
48.2911 
 
73.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
9
48.1211 
 
74.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
47.9911 
 
75.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
17
11
47.7811 
 
76.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.2611 
 
77.22359
22358
Anna Branicka
Andrzej Giluk
MA
MA
0.5
0.5
47.1311 
 
78.19102
23183
Marek Jefremienko
Ewa Zawilska
MA
MA
2
0
47.1111 
 
79.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
46.8611 
 
80.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
46.7911 
 
81.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
46.5811 
 
82.20167
 
Magdalena Judek
Mateusz Tulibacki
MA
-
2
0
46.5611 
 
83.08303
19480
Leszek Biegański
Krzysztof Dobrzeniecki
MA
MA
5
2
46.5011 
 
84.21418
06944
Tadeusz Ołdakowski
Helena Stasiewicz
MA
MA
0
9
46.2011 
 
85.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
45.8111 
 
86.12263
13622
Anna Jaguszewska
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
45.6611 
 
87.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
45.5811 
 
88.16803
16655
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
LD
LD
2
2.5
45.5411 
 
89.20000
19157
Wojciech Bartnik
Grażyna Jaskulska
MA
MA
2
3
45.3411 
 
90.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2.5
45.0911 
 
91.08274
06198
Tomasz Józwiak
Wojciech Kała
MA
MA
2.5
4
44.9511 
 
92.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
1.5
44.9211 
 
93.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
5
5
44.8311 
 
94.19630
18603
Mieczysław Hauswirt
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
2.5
44.7511 
 
95.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
PD
5
7
44.7011 
 
96. 
16616
Ryszard Mockałło
Paweł Sankowski
-
MA
0
3
44.4411 
 
97.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
44.2711 
 
98.19380
19984
Marek Borkowski
Mirosław Rożek
MA
MA
2.5
2
44.2511 
 
99.22251
10520
Barbara Lenard
Adam Ziółkowski
MA
MA
0.5
1.5
43.8411 
 
100.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
43.4611 
 
101.16357
09620
Waldemar Ładowski
Adam Żelazny
MA
MA
1.5
5
43.4311 
 
102.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
43.2411 
 
103.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
43.2211 
 
104.06527
07043
Wanda Buszkowska
Sandra Różańska
MA
MA
3
3
43.0911 
 
105.11615
19475
Katarzyna Kumela
Mariola Miklaszewska
MA
MA
2.5
3
42.8811 
 
106.17384
17207
Joanna Derewońko
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
5
2.5
42.8611 
 
107.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
42.8311 
 
108.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
42.6111 
 
109.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
5
4
41.4011 
 
110.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
40.3911 
 
111.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
LD
LD
3
3
39.7411 
 
112.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
5
38.6311 
 
113. 
 
Wiesław Burakowski
Henryk Zawadzki
-
-
0
0
38.2511 
 
114.20331
12481
Anna Czarna
Barbara Królak
MA
MA
2
3
37.4511 
 
115.21234
21690
Monika Borowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
35.1811 
 
116.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
29.5211 
 
117.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
29.5211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1992 punkty PKL, w tym 1084 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/radzymin/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.04:13:00 (0.4235/244) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.