Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5784/30352 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

32. Mistrzostwa Polski Par Seniorów 2023
GP Warszawy MP Par Seniorów
środa, 23 sierpnia 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
298.0015075I
I
2.06512
01054
Jerzy Boczar
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
15
266.0513869I
I
3.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
262.7912864I
I
4.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
261.4411859II
II
5.16145
05517
Andrzej Proczkowski
Krzysztof Wośkowiak
PK
MA
4
7
257.6510854II
II
6.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
256.039950II
II
7.04198
12253
Adolf Bocheński
Jerzy Kozyczkowski
WM
LD
15
11
245.088945III
III
8.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
244.037940III
III
9.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
238.976935III
III
10.04191
04197
Przemysław Bednarski
Wojciech Bobrek
PM
WM
7
12
235.896030III
III
11.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
5
233.385025 
 
12.10191
22252
Artur Duczmalewski
Mariusz Markiewicz
MA
MA
5
4
227.094020 
 
13.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
218.003015 
 
14.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
178.002915 
 
15.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
560.942714 
 
16.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
554.652513 
 
17.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
548.782412 
 
18.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
544.852211 
 
19.06567
07810
Czesław Czyżkowski
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
13
5
531.262010 
 
20.06684
06766
Stefan Knothe
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
9
13
530.151910 
 
21.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
524.38179 
 
22.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
522.02158 
 
23.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
513.25147 
 
24.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
511.55126 
 
25.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
507.78105 
 
26.08294
07869
Mariusz Bartkowski
Sławomir Zawiślak
LU
SL
18
21
494.2095 
 
27.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
447.1474 
 
28.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
4
436.6153 
 
29.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
471.6142 
 
30.07190
16859
Paweł Chindelewicz
Ireneusz Grynczewski
PM
MA
13
7
456.6221 
 
31.16450
06951
Alicja Rybak
Marian Stupkiewicz
MA
MA
3
3
448.2711 
 
32.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
445.0811 
 
33.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
442.9811 
 
34.06546
09620
Bogusław Chomentowski
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
442.1811 
 
35.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
11
7
437.6911 
 
36.04124
14660
Roman Kruk
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
9
4
437.3011 
 
37.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
435.2211 
 
38.19630
17051
Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
MA
MA
2.5
2.5
434.3511 
 
39.23353
06856
Jadwiga Mielczarek
Jan Piotrowski
MA
MA
0
7
432.4511 
 
40.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
429.0011 
 
41.19345
22665
Bożena Jacuch
Zofia Marks
MA
MA
2.5
1
428.3811 
 
42.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
427.4811 
 
43.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
423.5911 
 
44.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
412.9511 
 
45.18801
13379
Radosław Rozman
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
5
406.9511 
 
46.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
405.9211 
 
47.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
403.4211 
 
48.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
395.7011 
 
49.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
383.4411 
 
50.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
380.5511 
 
51.22169
19663
Romuald Kąkiel
Ewa Wawrowska
PD
MA
2
2.5
377.6711 
 
52.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
375.3511 
 
53.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2.5
371.2311 
 
54.19375
18486
Zbigniew Kozerski
Irena Wilczyńska
MA
MA
2.5
1.5
339.1411 
 
55.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
255.3711 
 
56.08994
06355
Jacek Szkup
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
51.4611 
 
57.12383
01910
Andrzej Chodowski
Roman Zabłocki
DS
OP
3
5
51.0211 
 
58.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
49.6411 
 
59.21661
11191
Mirosław Kaczorek
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
0.5
5
48.1511 
 
60.18795
18984
Małgorzata Maruszkin
Andrzej Reda
MA
MA
2.5
2
37.3811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2898 punktów PKL, w tym 1492 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:59:40 (0.2226/130) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.