Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30364 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - VII KTP o puchary Uniwersytetu Warszawskiego
środa, 23 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
17
17
65.466231III
III
2.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
7
7
62.876030III
III
3.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
62.405729 
 
4.09357
03960
Arkadiusz Majcher
Radosław Szczepański
MA
MA
15
19
62.225528 
 
5.19830
05856
Wojciech Bąk
Piotr Walczak
MA
WP
4
21
61.665327 
 
6.19475
19106
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
MA
MA
3
3
61.495126 
 
7.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
19
60.734925 
 
8.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
58.914724 
 
9.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
58.684523 
 
10.22169
08970
Romuald Kąkiel
Bogusław Pawszak
PD
MA
2
12
58.404322 
 
11.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
58.254121 
 
12.19722
20655
Michał Korwek
Dominika Lucka
MA
SL
2
2.5
58.153920 
 
13.06684
18260
Stefan Knothe
Tomasz Wolfke
MA
MA
9
3
57.663719 
 
14.07779
12123
Jan Betley
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
11
57.223518 
 
15.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
56.923317 
 
16.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
56.923015 
 
17.06542
14532
Irena Chodorowska
Krzysztof Makuch
PK
MA
18
4
56.852814 
 
18.06706
07242
Apolinary Kowalski
Vytautas Vainikonis
WM
WM
24
19
56.742613 
 
19.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
56.032412 
 
20.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
55.342211 
 
21.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
55.062010 
 
22.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
54.67189 
 
23.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
4
54.32168 
 
24.08294
07725
Mariusz Bartkowski
Grzegorz Superson
LU
MP
18
15
53.63147 
 
25.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
MA
7
15
52.95137 
 
26.06963
 
Marek Szymanowski
Andrzej Zakrzewski
MA
-
24
0
52.95126 
 
27.06629
13622
Włodzimierz Ilnicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
17
5
52.26126 
 
28.17554
15352
Jakub Dziuba
Michał Maszenda
MA
MA
3
5
52.05126 
 
29.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
51.42116 
 
30.09229
05423
Łukasz Sobkiewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
5
19
50.32116 
 
31.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
61.25116 
 
32.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
57.01105 
 
33.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
56.56105 
 
34.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
56.29105 
 
35.05624
07794
Jacek Grzelczak
Marta Janeczek
LD
PM
15
11
56.0195 
 
36.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
55.7095 
 
37.16544
16875
Hanna Ciuńczyk
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
55.3695 
 
38.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
17
21
54.8584 
 
39.18284
17008
Aleks Bukat
Filip Trojański
DS
MA
4
4
54.8184 
 
40.10095
01739
Paweł Miechowicz
Rafał Wolański
LU
SL
17
11
54.6984 
 
41.07809
18890
Piotr Kołuda
Vasil Valchev
LU
SL
18
7
54.1974 
 
42.06876
16140
Janusz Radecki
Andrzej Szepczyński
MA
PK
18
5
54.0374 
 
43.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
53.2763 
 
44.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
53.2163 
 
45.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
52.9663 
 
46.16616
12920
Paweł Sankowski
Sławomir Sulima
MA
MA
3
5
52.4353 
 
47.09666
13240
Mateusz Gackowski
Gracjan Konieczny
MA
MA
4
2.5
52.0953 
 
48.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
1
52.0553 
 
49.06722
07043
Piotr Kruszewski
Sandra Różańska
MA
MA
7
3
51.9842 
 
50.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
51.8142 
 
51.04198
12263
Adolf Bocheński
Anna Jaguszewska
WM
MA
15
4
51.3242 
 
52.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
51.2732 
 
53.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
51.1032 
 
54.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
51.0432 
 
55.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1.5
1.5
50.8621 
 
56.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
50.3221 
 
57.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
49.6621 
 
58.18778
12899
Robert Głodowski
Michał Wróbel
MA
MA
2.5
9
49.4511 
 
59.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
48.9911 
 
60.22657
06539
Wiesław Bratoszewski
Robert Chmielak
MA
MA
0.5
7
48.8911 
 
61.17640
21144
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
2
48.8311 
 
62.07052
19483
Edmund Czubak
Piotr Urbański
MA
MA
12
2
48.8111 
 
63.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
48.5111 
 
64.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
48.3911 
 
65.16862
06702
Paweł Bagrowski
Janusz Kowalczyk
MA
MA
2.5
5
48.2111 
 
66.22990
04848
Henryk Mach
Maria Tomczewska
MP
PM
0
7
47.7911 
 
67.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
4
4
47.6511 
 
68.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
45.7511 
 
69.17361
06817
Marta Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
45.7511 
 
70.04660
14534
Marek Niesłuchowski
Roman Wajs
PM
MA
7
4
44.7511 
 
71.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
53.7511 
 
72.02219
12006
Beata Bojarska
Danuta Krupnik
WP
MA
5
7
52.0711 
 
73.08885
12250
Marcel Kołodziejczyk
Małgorzata Rozman
MA
MA
3
2
51.8111 
 
74.06186
06255
Sławomir Grędziński
Paweł Wróblewski
PD
MA
7
4
51.5411 
 
75.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
51.3011 
 
76.07221
06795
Andrei Kavalenka
Ewa Miszewska
WM
PK
7
19
51.0111 
 
77.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
21
9
50.6011 
 
78.15582
10340
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
3
50.3411 
 
79.10356
06733
Agnieszka Jonczyk
Grzegorz Kula
MA
MA
4
11
49.8511 
 
80.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
49.1511 
 
81.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
5
3
49.0711 
 
82.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
48.9711 
 
83.20787
12629
Tomasz Kalinowski
Tomasz Magryś
MA
PK
2
4
48.9111 
 
84.16537
06707
Marek Bytof
Maciej Kowalski
MA
MA
3
12
48.5411 
 
85.01054
01910
Tadeusz Garbacik
Roman Zabłocki
MP
OP
15
5
48.1211 
 
86.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
5
3
47.5311 
 
87.13994
06956
Robert Pepłoński
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
7
47.4311 
 
88.12685
04108
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
MA
SL
3
21
47.3611 
 
89.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
47.2511 
 
90.17951
14006
Jakub Bojanowski
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
47.2111 
 
91.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
46.6111 
 
92.14971
09734
Bartosz Ćwiek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
4
4
45.8411 
 
93.06697
23179
Jarosław Kostrzewa
Oskar Mueller
MA
MA
11
0
45.7311 
 
94.21410
23183
Elżbieta Kajdy
Ewa Zawilska
MA
MA
0
0
45.5811 
 
95.13941
18011
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
MA
MA
2.5
4
45.5411 
 
96.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
45.3411 
 
97.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
44.5711 
 
98.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
44.3811 
 
99.06690
17207
Emil Kończak
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2.5
44.2811 
 
100.08543
06811
Marek Jaroszkiewicz
Jacek Musiał
MA
MA
4
4
43.3311 
 
101. 
07555
Renata Fruitiger
Stanisław Stachlewski
-
MA
0
9
43.1111 
 
102.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
41.6411 
 
103.18861
14450
Małgorzata Dmowska
Piotr Makohin
MA
MA
1.5
2
41.5111 
 
104.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
3
41.2211 
 
105.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
40.6911 
 
106.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
40.5911 
 
107.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
40.5511 
 
108.22262
22210
Ewa Bagrowska
Michał Brzozowski
MA
MA
0.5
1
39.4211 
 
109.20194
20195
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
MA
MA
1
1
39.3411 
 
110.19102
20812
Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
MA
MA
2
1.5
38.5711 
 
111.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
38.3311 
 
112.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
37.1311 
 
113.21234
21820
Monika Borowska
Katarzyna Poniatowska
MA
MA
1
0.5
35.8211 
 
114.21129
23360
Marta Jakubisiak
Jacek Łazarski
MA
MA
1.5
0
35.1211 
 
115.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
33.9511 
 
116.21979
21980
Michał Hołowacz
Zofia Hołowacz
MA
MA
0.5
0
32.8011 
 
117.21135
21695
Elżbieta Kowalska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
0.5
1.5
32.1511 
 
118.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
26.3811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2406 punktów PKL, w tym 1292 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:30:57 (0.2913/246) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.