Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30366 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - IX KTP o puchary firmy "Książki Pełne Miłości"
czwartek, 24 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
65.266332III
III
2.21578
21582
Erik Klems
David Vozabal
SL
SL
2.5
2
65.066131III
III
3.08294
06802
Mariusz Bartkowski
Tomasz Modrzejewski
LU
WM
18
13
64.465829 
 
4.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
61.695628 
 
5.19830
19724
Wojciech Bąk
Bartosz Bejenka
MA
PD
4
3
60.755327 
 
6.07809
02515
Piotr Kołuda
Piotr Lutek
LU
LU
18
11
60.295126 
 
7.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
60.104925 
 
8.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
SW
MA
17
19
59.604724 
 
9.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
59.364523 
 
10.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
58.544322 
 
11.09020
17969
Kazimierz Grzeszkowiak
Anna Kosiorek
MA
MA
5
2
58.234020 
 
12.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
58.023819 
 
13.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
19
57.413618 
 
14.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
56.993417 
 
15.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
56.973216 
 
16.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
56.753015 
 
17.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
2.5
2
56.282714 
 
18.09357
03960
Arkadiusz Majcher
Radosław Szczepański
MA
MA
15
19
56.252513 
 
19.13438
18645
Rafał Marks
Ewa Morawska
MA
WP
15
4
56.132312 
 
20.17082
06629
Maciej Boczar
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
56.092111 
 
21.06925
12123
Maciej Sikora
Mateusz Stępiński
MA
MA
11
11
56.081910 
 
22.12685
06616
Witold Bielecki
Łukasz Grodzicki
MA
MA
3
5
55.80179 
 
23.18284
17008
Aleks Bukat
Filip Trojański
DS
MA
4
4
55.70147 
 
24.14481
08885
Kacper Kacperski
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
5
3
55.52137 
 
25.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
55.49137 
 
26.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
55.41126 
 
27.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
55.15126 
 
28.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
7
5
55.09116 
 
29.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
4
5
55.05116 
 
30.07725
06956
Grzegorz Superson
Bogdan Szlacheta
MP
MA
15
7
54.89116 
 
31.02219
12899
Beata Bojarska
Michał Wróbel
WP
MA
5
9
54.80105 
 
32.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
54.12105 
 
33.16859
12263
Ireneusz Grynczewski
Anna Jaguszewska
MA
MA
7
4
54.09105 
 
34.14532
05423
Krzysztof Makuch
Jeremi Stępiński
MA
OP
4
19
53.7395 
 
35.20186
05670
Anna Kozikowska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
2
15
53.6695 
 
36.17554
10209
Jakub Dziuba
Igor Łosiewicz
MA
MA
3
9
53.5584 
 
37.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.5484 
 
38.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
53.5284 
 
39.06513
10148
Maria Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
5
9
53.4674 
 
40.17207
20632
Jerzy Oleksiewicz
Piotr Świtkowski
MA
MA
2.5
0.5
53.2674 
 
41.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
53.1374 
 
42.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
53.1063 
 
43.11441
09755
Mateusz Andrzejewski
Łukasz Witkowski
WP
SW
4
17
53.0363 
 
44.15259
18011
Dominika Ocylok
Filip Parol
SL
MA
4
4
52.8363 
 
45.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
1
52.6553 
 
46.08485
05856
Grażyna Busse
Piotr Walczak
ZP
WP
17
21
52.6453 
 
47.17384
15023
Joanna Derewońko
Rafał Łangowski
MA
MA
5
5
52.4942 
 
48.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
52.3642 
 
49.22169
13622
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
PD
MA
2
5
52.3342 
 
50.04848
07069
Maria Tomczewska
Grażyna Wyczółkowska
PM
MA
7
5
52.0032 
 
51.16380
16068
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Paluszek
MA
MA
5
3
51.8732 
 
52.01643
07869
Ewa Sobolewska
Sławomir Zawiślak
OP
SL
15
21
51.8332 
 
53.17061
17837
Urszula Kielak
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
3
51.4421 
 
54.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2.5
2.5
51.3321 
 
55.06817
16716
Renata Neronowicz
Lena Ostrowska
MA
MA
12
4
51.2311 
 
56.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
51.1911 
 
57.19722
16637
Michał Korwek
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
3
51.1011 
 
58.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
50.9811 
 
59.02703
09418
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
12
9
50.7511 
 
60.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
49.9111 
 
61.20787
12629
Tomasz Kalinowski
Tomasz Magryś
MA
PK
2
4
49.6711 
 
62.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
49.4311 
 
63.06634
22252
Stefan Jakubowski
Mariusz Markiewicz
MA
MA
5
4
49.4111 
 
64.01054
05282
Tadeusz Garbacik
Jerzy Nowak
MP
WP
15
13
49.3411 
 
65.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
3
49.3311 
 
66.22162
19984
Paweł Orłowski
Mirosław Rożek
MA
MA
1.5
2
49.2711 
 
67.17951
12158
Jakub Bojanowski
Izabella Jaworska
MA
LD
2.5
4
48.9911 
 
68.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
48.9011 
 
69.08411
06706
Krzysztof Kobyliński
Apolinary Kowalski
MA
WM
11
24
48.8211 
 
70.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
48.5711 
 
71.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
5
5
48.2111 
 
72.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
7
3
48.1111 
 
73.07052
19482
Edmund Czubak
Magda Urbańska
MA
MA
12
2
48.1011 
 
74.09360
11550
Monika Maksymiuk
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
17
48.0211 
 
75.19483
12224
Piotr Urbański
Aleksander Waślicki
MA
MA
2
4
47.8711 
 
76.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
47.5611 
 
77.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
47.3711 
 
78.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
47.1911 
 
79.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
47.0211 
 
80.06542
15913
Irena Chodorowska
Adam Rydz
PK
MA
18
4
46.9711 
 
81.13259
18801
Andrzej Dachowski
Radosław Rozman
MA
MA
2.5
3
46.7411 
 
82.06876
16140
Janusz Radecki
Andrzej Szepczyński
MA
PK
18
5
46.2311 
 
83.16537
07901
Marek Bytof
Rafał Łuczak
MA
MA
3
5
45.7811 
 
84.07811
08313
Marcin Krupowicz
Adam Wyszyński
MA
MA
21
11
45.0611 
 
85.13941
12499
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
MA
MA
2.5
4
44.8811 
 
86.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
44.5111 
 
87.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
44.4811 
 
88.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
44.4711 
 
89.07777
18479
Ewa Banaszkiewicz
Magdalena Czajkowska
MA
MA
15
3
44.3811 
 
90.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
44.0011 
 
91.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
43.7411 
 
92.06543
18260
Jan Chodorowski
Tomasz Wolfke
PK
MA
19
3
43.6111 
 
93.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
43.3211 
 
94.20298
20770
Jan Izwantowski
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
1.5
1.5
43.2511 
 
95.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
43.0811 
 
96.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
42.9911 
 
97.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
42.5511 
 
98.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
42.1411 
 
99.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
42.0511 
 
100.21979
21980
Michał Hołowacz
Zofia Hołowacz
MA
MA
0.5
0
41.8611 
 
101.22210
21761
Michał Brzozowski
Dominika Kachniarz
MA
MA
1
0.5
41.7811 
 
102.23222
23223
Iwona Karnowska
Katarzyna Pomorska
MA
MA
0
0
41.7611 
 
103.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
40.8111 
 
104.17998
18603
Joanna Serwatowska
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
2.5
40.7711 
 
105.19102
20812
Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
MA
MA
2
1.5
40.1411 
 
106.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
39.3311 
 
107.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
37.9311 
 
108.06627
22025
Krzysztof Hołowacz
Maria Hołowacz
MA
MA
7
0
37.4011 
 
109.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
37.2111 
 
110.21234
21130
Monika Borowska
Tomasz Kmiecik
MA
MA
1
0
36.9211 
 
111.18778
20167
Robert Głodowski
Magdalena Judek
MA
MA
2.5
2
36.2411 
 
112.21693
21817
Małgorzata Kurzewska
Dorota Oraczewska
MA
MA
1
1
35.7711 
 
113.22188
22157
Renata Godlewska
Piotr Szymański
MA
MA
1
1
33.7211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2340 punktów PKL, w tym 1258 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:30:01 (1.7086/236) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.