Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6057/30485 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Grand Prix Polski Par (12)
Budimex GPPPar o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego
niedziela, 3 września 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
62.00236I
I
2.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
21
61.98228II
II
3.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
61.95220II
II
4.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
18
61.54213III
III
5.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
61.13206III
III
6.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
SW
19
21
60.34200III
III
7.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
19
9
60.02194 
 
8.02501
03881
Mariusz Kowalski
Tomasz Osiński
SW
SW
15
12
59.43188 
 
9.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
58.20181 
 
10.07290
03497
Jacek Cholewik
Jerzy Skwark
SL
SL
9
15
57.73175 
 
11.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
57.64169 
 
12.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
57.39163 
 
13.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
56.89156 
 
14.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
9
56.80150 
 
15.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
56.61144 
 
16.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
56.30138 
 
17.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
56.02131 
 
18.17872
01592
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
DS
DS
2.5
5
56.02125 
 
19.02673
05282
Marek Jaworski
Jerzy Nowak
MP
WP
13
13
56.00119 
 
20.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
55.83113 
 
21.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
WP
WP
7
7
55.75106 
 
22.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
55.74100 
 
23.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
SW
MA
17
24
55.6694 
 
24.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
55.5588 
 
25.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
55.5081 
 
26.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
17
55.0475 
 
27.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
5
4
54.6869 
 
28.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
54.6263 
 
29.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
54.5956 
 
30.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
54.5750 
 
31.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
54.5747 
 
32.21578
21582
Erik Klems
David Vozabal
SL
SL
2.5
2
53.9846 
 
33.21731
22574
Marek Brosch
Wojciech Sadowski
DS
DS
2.5
1.5
53.7345 
 
34.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
7
53.6744 
 
35.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
53.6543 
 
36.11769
02809
Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
53.6142 
 
37.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
53.6041 
 
38.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
53.5940 
 
39.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
53.4638 
 
40.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
53.4337 
 
41.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
53.3336 
 
42.18645
15414
Ewa Morawska
Wojciech Okuniewski
WP
LU
4
5
53.3235 
 
43.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
53.3134 
 
44.14782
07545
Jakub Patreuha
Aleksander Wład
DS
PK
11
5
53.3033 
 
45.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
53.2332 
 
46.18128
21057
Wojciech Kurkowski
Dariusz Sarzyński
LU
LU
7
2.5
53.1831 
 
47.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LU
LU
17
19
53.1330 
 
48.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
53.1229 
 
49.15519
01590
Piotr Kulesza
Piotr Ratajski
ZP
DS
9
7
53.1128 
 
50.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
52.9627 
 
51.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
52.8626 
 
52.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
52.6925 
 
53.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
52.5624 
 
54.15217
01571
Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
5
5
52.4622 
 
55.10343
02424
Waldemar Marczyński
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
3
9
52.4521 
 
56.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
52.3120 
 
57.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
52.1819 
 
58.17775
01628
Maciej Betliński
Roman Siwiec
DS
DS
3
4
52.1418 
 
59.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
7
5
52.0517 
 
60.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
51.9816 
 
61.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
51.8915 
 
62.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
51.8614 
 
63.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
51.7913 
 
64.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
51.7712 
 
65.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
51.7011 
 
66.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
51.3610 
 
67.20153
01599
Wiesława Mirosław
Maciej Rochowicz
DS
DS
3
7
51.309 
 
68.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
51.147 
 
69.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
51.066 
 
70.18284
05856
Aleks Bukat
Piotr Walczak
DS
WP
4
21
51.025 
 
71.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
MA
4
4
50.954 
 
72.01291
07431
Krzysztof Dziekański
Marek Witek
DS
PM
13
21
50.893 
 
73.01945
02324
Mirosław Bublewicz
Andrzej Łagosz
WP
LB
11
11
50.772 
 
74.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
50.601 
 
75.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
50.181 
 
76.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
50.081 
 
77.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
50.051 
 
78.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
2.5
2
50.041 
 
79.08859
01718
Krzysztof Lewandowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
50.011 
 
80.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
49.851 
 
81.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
49.791 
 
82.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
49.701 
 
83.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
49.541 
 
84.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
49.501 
 
85.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
49.341 
 
86.02223
02365
Piotr Brzeziński
Jan Obuchowicz
LB
LB
12
9
49.281 
 
87.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
49.261 
 
88.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
49.191 
 
89.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
49.041 
 
90.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1.5
48.981 
 
91.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
7
48.801 
 
92.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
9
9
48.721 
 
93.16213
15122
Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
DS
DS
4
3
48.611 
 
94.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
2.5
5
48.561 
 
95.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
5
9
48.561 
 
96.01882
01643
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
9
15
48.431 
 
97.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
7
48.321 
 
98.01641
01744
Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Wójcik
DS
KP
12
7
48.261 
 
99.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
48.191 
 
100.01311
01683
Jerzy Gładysz
Marian Szymonowicz
DS
DS
12
11
48.131 
 
101.13638
22099
Włodzimierz Biernacki
Witold Dobroszek
LD
LD
3
1.5
47.881 
 
102.16259
14783
Maciej Kliś
Patryk Patreuha
MP
DS
7
13
47.461 
 
103.01455
01537
Roland Lippik
Wiesław Ogrodnik
DS
DS
5
5
47.341 
 
104.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
46.591 
 
105.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
46.551 
 
106.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
46.521 
 
107.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
46.471 
 
108.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
46.171 
 
109.05059
05483
Stanisław Janik
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
46.141 
 
110.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
45.841 
 
111.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
45.721 
 
112.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1.5
1.5
45.531 
 
113.01438
01668
Jerzy Kurianowicz
Edward Szafraniec
DS
DS
5
11
45.511 
 
114.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
45.361 
 
115.05055
18265
Jolanta Jacoszek
Ewa Sokolińska
WP
DS
4
2
45.341 
 
116.08165
11758
Marek Czerniawski
Eugeniusz Gąska
DS
DS
5
4
45.181 
 
117.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
45.091 
 
118. 
01942
Joey Deutsch
Ewa Neumann
GER
WM
6
2
45.061 
 
119.01270
10503
Grzegorz Czapulak
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
45.051 
 
120.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
45.031 
 
121.01893
09201
Janusz Środa
Tomasz Walania
OP
OP
4
5
44.971 
 
122. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
0
0
44.881 
 
123.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2.5
44.281 
 
124.20186
20548
Anna Kozikowska
Marta Walczyk
DS
DS
2
1.5
43.991 
 
125.15259
 
Dominika Ocylok
Martin Schanka
SL
CZE
4
6
43.951 
 
126.12691
13118
Stanisław Borowiec
Andrzej Janiak
DS
DS
5
4
43.921 
 
127.21666
14165
Piotr Dimitriu
Sylwester Gołdyn
DS
DS
2
3
43.791 
 
128.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
WP
WP
3
2.5
43.671 
 
129.07271
17539
Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
SL
MP
9
4
43.471 
 
130.15751
16233
Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
2.5
2.5
43.301 
 
131.01352
01736
Bernard Jadczak
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
11
43.151 
 
132.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
42.691 
 
133.14585
15988
Anna Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
3
4
42.581 
 
134.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
2
7
42.361 
 
135.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2.5
41.881 
 
136.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
41.721 
 
137.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
41.561 
 
138.13181
17272
Sławomir Bogdanowicz
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
4
2
41.551 
 
139.01416
01648
Marek Kozłowski
Zbigniew Sosna
SL
DS
5
5
41.081 
 
140.01277
01670
Krzysztof Ćwik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
40.941 
 
141.15769
15770
Piotr Birowski
Adam Szewczak
DS
DS
3
2.5
40.481 
 
142.12374
01621
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
DS
DS
5
5
39.841 
 
143.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2.5
2
39.681 
 
144.01595
01596
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
DS
DS
5
4
39.131 
 
145.21222
14125
Barbara Czarnecka
Walery Czarnecki
DS
DS
1.5
2.5
38.921 
 
146.22038
22911
Krzysztof Deberny
Yaroslav Saienko
DS
DS
0.5
0
37.621 
 
147.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
3
3
35.381 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10724 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonosze.internetdsl.pl/trzydniowka/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:15:08 (0.3768/304) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.