Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6285/31788 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Polski Teamów (2)
OTT*** Dzwon Zygmunta
sobota, 16 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12154
01318
08195
12999
Mateusz Sobczak
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
Adam Krysa
DS
DS
WM
DS
15
24
21
13
3.10271M
M
M
M
2.17721
06551
15595
11600
Jakub Bazyluk
Jacek Ciechomski
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
MA
LU
OP
OP
7
19
13
11
-3.10249I
I
I
I
3.15414
08294
10721
02519
06802
02157
Wojciech Okuniewski
Mariusz Bartkowski
Sławomir Czech
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
Paweł Szymonik
LU
MA
LU
WM
WM
LU
5
18
9
9
13
7
58.90230I
I
I
I
I
I
4.09550
17539
13438
20680
Jakub Wojcieszek
Kacper Kuflowski
Rafał Marks
Wojciech Okrzesik
MA
MA
MA
MA
19
5
15
4
-58.90212 
 
 
 
5.20260
20261
23778
23779
Anna Diakun
Roger Szarek
Anke van den Bergh
Nic van den Bergh
DS
DS
MA
MA
2.5
2.5
0
0
-15.80140 
 
 
 
6.01347
08769
01731
09126
Piotr Ilczuk
Sławomir Piechocki
Paweł Wittenbeck
Jacek Zalewski
LU
WP
DS
WP
19
13
12
9
-10.80158 
 
 
 
7.07603
05310
03423
05520
Tomasz Pilch
Bogusław Pazur
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
SL
SL
19
21
13
19
-28.20194 
 
 
 
8.06973
04829
10534
07545
Piotr Tuszyński
Marek Pietrzak
Waldemar Sroczyński
Aleksander Wład
MA
PM
WP
OP
24
7
11
5
-3.20176 
 
 
 
9.16068
16380
16065
16069
Konrad Paluszek
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
3
5
4
5
61.00123 
 
 
 
10.05730
05675
05678
05822
Wiesław Niciński
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
LD
LD
13
9
7
13
60.00105 
 
 
 
11.01239
03170
03345
03464
Robert Biel
Cezary Góra
Zbigniew Mącior
Adam Robak
DS
SL
MP
SL
11
9
18
13
60.0087 
 
 
 
12.13709
04762
04111
02806
Grzegorz Głasek
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Wojciech Strzemecki
SW
SW
SW
DS
11
21
21
21
59.0069 
 
 
 
13.14586
16528
20033
12629
Magdalena Chmielewska
Piotr Kruczek
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
PK
PK
2.5
3
4
4
59.0054 
 
 
 
14.02727
07710
02683
07617
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
Krzysztof Kleinrok
Mirosław Sady
MP
MP
MP
MP
13
13
13
12
58.0051 
 
 
 
15.18778
09357
03960
01726
12899
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
Radosław Szczepański
Tomasz Winciorek
Michał Wróbel
MA
MA
MA
MA
MA
2.5
15
19
19
11
57.0048 
 
 
 
 
16.02533
02460
02468
02489
02495
09491
Tomasz Pawluk
Marek Atalski
Jerzy Brzustowski
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
Rafał Niedzielski
LU
LU
LU
LU
LU
LU
7
13
7
12
11
9
56.0045 
 
 
 
 
 
17.05111
08128
04535
11296
Wit Klapper
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
MP
PM
PM
OP
21
5
18
9
56.0042 
 
 
 
18.13098
19724
14525
01152
Damian Garczarek
Bartosz Bejenka
Przemysław Kurzak
Grzegorz Rewer
WP
PD
MP
MA
1.5
4
4
11
56.0039 
 
 
 
19.07242
04163
01539
10370
Vytautas Vainikonis
Andrei Arlovich
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
WM
PM
WM
PM
19
19
21
15
54.0036 
 
 
 
20.13174
07346
03529
07431
Ryszard Zwolak
Kazimierz Lichawski
Jacek Szczerbowski
Marek Witek
SL
SL
SL
PM
5
13
9
21
54.0033 
 
 
 
21.08950
05574
01397
04842
Iwona Czajka
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
Leszek Sztyrak
MA
LD
LD
DS
11
18
9
19
54.0030 
 
 
 
22.12985
01053
01138
14688
Eugeniusz Strzyż
Leszek Garbacik
Marek Pietraszek
Jacek Szczerba
PK
PK
PK
PK
5
7
18
5
53.0027 
 
 
 
23.02904
23038
23037
02966
Janusz Gawęcki
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
Stanisław Pająk
SW
KP
KP
SW
18
0.5
0.5
15
52.0023 
 
 
 
24.14420
06540
07054
06909
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
MA
MA
7
24
7
21
51.0020 
 
 
 
25.16716
14585
15988
16616
Lena Ostrowska
Anna Burda
Ryszard Cieślik
Paweł Sankowski
MA
MP
MP
MA
4
3
4
3
50.0017 
 
 
 
26.16259
01054
02933
08308
Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
Piotr Kucharski
Kamil Walczyk
MP
MP
SW
SW
7
15
18
9
50.0014 
 
 
 
27.10893
02663
02673
07221
05282
15757
Mariusz Tatarczuk
Jacek Herman
Marek Jaworski
Andrei Kavalenka
Jerzy Nowak
Marcin Wilczyński
PD
SW
MP
WM
WP
MP
4
12
13
7
13
7
50.0011 
 
 
 
 
 
28.18284
07809
18066
18890
Aleks Bukat
Piotr Kołuda
Michał Stasik
Vasil Valchev
DS
LU
DS
LU
4
18
4
7
49.008 
 
 
 
29.05708
15519
10533
01617
05431
Janusz Makaruk
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
Andrzej Syrek
ZP
ZP
ZP
DS
ZP
18
9
13
11
13
49.005 
 
 
 
 
30.23068
19830
16898
17545
Justyna Kalisoras
Wojciech Bąk
Maciej Kędzierski
Franciszek Kurlit
LB
MP
LU
MP
1
4
7
5
48.002 
 
 
 
31.06795
02666
07725
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
Andrzej Szepczyński
PK
PK
MP
PK
19
13
15
5
47.001 
 
 
 
32.02580
02698
02703
08785
Agata Kowal
Jakub Kowal
Marcin Krawczyk
Grzegorz Merynda
MP
MP
MP
MP
7
13
12
5
46.001 
 
 
 
33.16585
16903
18645
15259
Adam Pigulski
Roman Madej
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
DS
DS
WP
WP
5
4
5
5
46.001 
 
 
 
34.07099
06554
05611
06815
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
DS
DS
DS
MA
11
21
21
21
46.001 
 
 
 
35.06629
17082
10148
07090
Włodzimierz Ilnicki
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
Anna Kowalska
MA
MA
MA
LD
17
7
9
13
45.001 
 
 
 
36.23845
19920
14195
23846
Zsofi Zabradi
Svetlana Gudkova
Jarosław Skibiński
Beniamin Zabradi
MP
MA
MA
MP
0
2
2.5
0
45.001 
 
 
 
37.02804
20988
20922
07405
Piotr Stopa
Jan Goliński
Janusz Lekki
Piotr Radzikowski
MP
MP
MP
MP
13
2
2.5
9
45.001 
 
 
 
38.08793
02631
14584
16341
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
MP
MP
7
7
5
2.5
44.001 
 
 
 
39.02597
02671
02678
07614
Tadeusz Biernat
Ryszard Jaśkiewicz
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
MP
MP
MP
MP
12
11
7
7
44.001 
 
 
 
40.14626
21338
19980
19366
Mateusz Dominik
Patryk Leszczak
Dominik Puchała
Piotr Szewczyk
MP
PK
PK
MP
3
2
2.5
4
43.001 
 
 
 
41.06822
04157
04547
07794
Anna Nosalska
Sławomir Bolesta
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PD
PD
PM
PM
9
9
18
11
42.001 
 
 
 
42.02681
11109
13076
07312
Mariusz Kita
Maciej Kita
Michał Krysa
Dariusz Sosin
PK
PK
PK
PK
12
5
4
7
41.001 
 
 
 
43.21920
17528
22241
23155
Paweł Skrzypek
Dominik Rajtar
Bartłomiej Słupik
Oliwia Żmuda
MP
MP
MP
MP
2
2.5
1
1
41.001 
 
 
 
44.19723
19722
18647
20797
Adam Rogowski
Michał Korwek
Jakub Nawrocki
Jakub Piłat
MA
MA
WP
WP
2.5
2.5
3
3
40.001 
 
 
 
45.22398
22407
22373
22419
Amelia Gałowicz
Marcin Gancarczyk
Julia Jasicka
Mieszko Szmigel
SL
SL
SL
SL
0.5
1.5
1
1.5
40.001 
 
 
 
46.19485
04949
09135
19484
Adrianna Staniszewska
Michał Dembiński
Aleksandra Górska
Urszula Staniszewska
MA
WP
WP
MA
2
12
3
2.5
40.001 
 
 
 
47.11769
21272
22755
16252
Tomasz Stryszawski
Łukasz Czajkowski
Urszula Kociaba
Patryk Lewandowski
MP
MP
MP
MP
9
2
1
1.5
38.001 
 
 
 
48.21408
22245
20709
21880
Krzysztof Świątkowski
Mateusz Janik
Adam Mazur
Błażej Mróz
SL
MP
MP
MP
2.5
1.5
2
2
38.001 
 
 
 
49.07729
02672
02820
02846
Wojciech Paszko
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
PK
MP
MP
MP
9
9
9
13
38.001 
 
 
 
50.03356
13602
17176
07401
Katarzyna Michałek
Ewa Kwiecień
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
MP
MP
MP
MP
7
4
2.5
5
35.001 
 
 
 
51.04848
04807
21057
11940
Maria Tomczewska
Tomasz Lasota
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
PM
PM
SL
SL
7
4
3
5
35.001 
 
 
 
52.19720
19721
19899
19718
23209
Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
Ignacy Kotewicz
Marcel Prokopowicz
MP
MP
MP
MP
MP
2.5
3
3
2.5
1.5
35.001 
 
 
 
 
53.21723
21847
23184
20170
Armin Wład
Antonina Chmielewska
Hubert Ożibko
Adam Stachura
MA
MP
MA
MP
2
2
1
2
33.001 
 
 
 
54.20865
22807
21564
21431
Klara Kozłowska
Kacper Jurkiewicz
Julia Ziętarska
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
MP
MP
1.5
1
1.5
1.5
33.001 
 
 
 
55.23757
23817
23822
23816
Ewa Olejarczyk
Jakub Bojke
Dariusz Dziewicki
Izabella Żurkowska
MP
MP
MP
MP
0
0
0
0
33.001 
 
 
 
56.20168
22397
21538
03370
Bogusław Jarosz
Jakub Bździuch
Jan Luber
Jerzy Miś
SL
SL
SL
SL
3
1.5
2
5
27.001 
 
 
 
57.01058
06612
06733
01126
Marian Górecki
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
Bogusław Nidecki
PK
PK
MA
PK
5
5
11
5
27.001 
 
 
 
58.22372
22395
23513
23510
Antonina Smyła
Małgorzata Adamczyk
Karolina Michalik
Weronika Watras
SL
SL
SL
SL
0.5
1
0
0
26.001 
 
 
 
59.11244
23499
23339
21210
Tomasz Kierepka
Anna Banaś
Gabriela Banaś
Franciszek Kierepka
SL
SL
SL
SL
2
0
0
2
21.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10818 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://kwb.mzbs.pl/24/t/teamy/0/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:20:21 (0.3311/255) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.