Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6451/31936 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Maj 2024
Mazowiecki WZBS
Ursynów 60+

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.24050Ivan BadrenkouMA03
2.16862Paweł BagrowskiMA2.517
3.09622Andrzej BajkoMA2.54
4.22463Krzysztof BarnatMA1.54
5.20000Wojciech BartnikMA27
6. Dariusz Bielawski-04
7.12685Witold BieleckiMA31
8.06515Piotr BonińskiMA36
9.06516Andrzej BorewiczMA117
10.06517Halina BorewiczMA97
11. Michał Buka-02
12.19126Jadwiga CałaMA1.51
13.09741Wiktor CałaMA53
14.06539Robert ChmielakMA74
15.06546Bogusław ChomentowskiMA54
16.18479Magdalena CzajkowskaMA31
17.07052Edmund CzubakMA121
18.23575Henryk DrobniakMA06
19.08931Andrzej FenglerMA511
20.19507Elżbieta FiejkaMA210
21.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.51
22.10105Robert GłowackiMA1310
23.22751Józef GmyrekMA0.55
24.07053Krzysztof GołaśMA712
25.18604Krystyna GoreńMA22
26.16859Ireneusz GrynczewskiMA713
27. Andrzej Hamera-02
28.18757Zofia HordyńskaMA11
29.06628Krzysztof HordyńskiMA31
30.06629Włodzimierz IlnickiMA1713
31. Andrzej Irzycki-010
32.19345Bożena JacuchMA2.56
33.21129Marta JakubisiakMA1.51
34.08543Marek JaroszkiewiczMA43
35.19157Grażyna JaskulskaMA32
36.20787Tomasz KalinowskiSW2.52
37.20812Hubert KamińskiMA1.53
38.17061Urszula KielakMA31
39.23012Witold KleczMA1.52
40.19245Krzysztof KlimczakWM31
41. Michał Klonowski-01
42.19486Iwona KlorekMA1.51
43.18165Dariusz KłodosMA46
44.06684Stefan KnotheMA93
45. Jacek Kominek-01
46.15201Jacek KomorowskiMA2.51
47.17214Karol KonopkoMA31
48.21672Halina KopećMA18
49.21674Krzysztof KopećMA14
50.06702Janusz KowalczykMA517
51.06707Maciej KowalskiMA1211
52.19375Zbigniew KozerskiMA2.53
53.15582Tomasz KozłowskiMA58
54.10571Marek KubickiMA511
55.17292Janusz KucharskiLU2.54
56.07812Zygmunt KuczyńskiMA1112
57. Kazimierz Kuśnierz-02
58. Łucja Kwiatkowska-01
59.09774Krzysztof KwiatkowskiMA57
60. Józef Lechman-01
61.07928Mariusz ŁasiewickiMA51
62.13622Mirosław ŁopaciukMA512
63.06766Wiesław MaciejczukMA135
64.19508Magdalena MańkowskaMA2.56
65.17654Michał MańkowskiMA36
66.09710Mariusz MączewskiMA311
67.23051Joanna MiecznikowskaMA15
68.15203Adam MielczarekMA31
69.06810Andrzej MusiałMA41
70.06811Jacek MusiałMA41
71.06818Wiesław NiedzielaMA910
72.06824Mirosław NowaczyńskiMA73
73. Anna Nowak-01
74.18816Józef NowikMA24
75.21822Janusz OlechMA1.55
76.22757Janusz OlszewskiMA1.55
77. Aga Orłowska-03
78.22162Paweł OrłowskiMA25
79.18756Henryk OsińskiMA2.51
80.21134Michał PawlakMA25
81.08970Bogusław PawszakMA1212
82.18862Dariusz PłoszajMA315
83.21807Elżbieta PoniatowskaMA12
84.15156Hanna ProbolaMA41
85.18505Tomasz PrzegalińskiMA2.53
86.20833Alina RadlińskaMA11
87. Janusz Radomski-01
88.06877Waldemar RadziakMA1213
89.19964Teresa RogoźnickaMA15
90.18801Radosław RozmanMA311
91.21136Beata RożekMA1.51
92.19984Mirosław RożekMA25
93.07061Marek RóżańskiMA111
94.12500Oliver RóżańskiMA01
95.19962Andrzej RzepeckiMA1.52
96.15825Kazimierz SalakMA32
97. Michał Salak-02
98.17453Ireneusz SaturskiMA39
99.17998Joanna SerwatowskaMA2.57
100. Włodzimierz Siudek-010
101.19678Piotr SkowrońskiMA26
102.19684Anna SmoluchowskaMA32
103.23344Jerzy StachowskiMA01
104.12456Krzysztof StefaniakMA32
105.19518Bolesław StudzińskiMA310
106.18603Mirosława SwobodaMA37
107.19705Jan SyskaMA41
108.10426Marek SzakunMA57
109. Robert Szczęsny-01
110.10833Aleksander SzczupakowskiMA41
111.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA22
112.17232Andrzej SzlachtaMA2.51
113.21144Krzysztof SzufnaraMA27
114.15213Grzegorz SzulcMA32
115.19086Marek SzyszkiewiczMA1.57
116.17683Darla SzywalskaMA1.53
117.13913Damian TrojnaraMA2.57
118.10340Michał TuczyńskiMA38
119.13379Włodzimierz UrbanowiczMA57
120.19244Małgorzata WachowskaWM31
121.19663Ewa WawrowskaMA2.52
122.21427Józef WernikMA1.51
123.17655Janusz WieczorekMA31
124.18627Krzysztof WierzbickiMA1.59
125.08116Edward WindorpskiMA46
126.18260Tomasz WolfkeMA414
127.18166Arkadiusz WódkowskiMA44
128.23270Anna WójcikMA02
129. Krystyna Wysocka-06
130.23247Elżbieta ZalewskaMA11
131.23183Ewa ZawilskaMA11
132.20824Marek ZgorzałekMA1.51
133.23245Teresa ZgureckaMA02
134.09620Adam ŻelaznyMA54
135.17738Witold ŻygulskiMA31

Łącznie 630 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.10:21:00 (0.2373/145) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.