Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2286/10723 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (5)
Łuczniczka GPP Par
niedziela, 29 kwietnia 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
PM
PD
18
19
63.09200I
I
2.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
61.86194II
II
3.04527
04632
Krzysztof Antas
Jacek Lew
WP
PM
18
13
59.84188II
II
4.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
59.68182III
III
5.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
59.24177III
III
6.04108
07869
Przemysław Janiszewski
Sławomir Zawiślak
MA
WP
18
19
58.91172III
III
7.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
2.5
4
58.12168 
 
8.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
18
12
57.96163 
 
9.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
57.73158 
 
10.04783
04838
Michał Górski
Grzegorz Sokołowski
PM
KP
7
2.5
57.43153 
 
11.01781
07080
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
WP
WP
12
4
57.36149 
 
12.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
57.16144 
 
13.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
57.02139 
 
14.09828
07603
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
56.94134 
 
15.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
56.83130 
 
16.06526
06877
Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
56.76125 
 
17.04535
04109
Dariusz Bogucki
Łukasz Brede
PM
MA
12
12
56.62120 
 
18.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
MA
13
13
56.56115 
 
19.08337
06115
Jarosław Nawrot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
56.11111 
 
20.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
WP
12
12
55.92106 
 
21.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
55.91101 
 
22.05611
04662
Dominik Filipowicz
Michał Nowosadzki
WP
MA
12
19
55.8596 
 
23.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
4
13
55.7492 
 
24.01865
03455
Andrzej Pawlak
Jerzy Radomski
WP
SL
12
7
55.6587 
 
25.05981
06079
Bogdan Kreft
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
4
55.5082 
 
26.03653
03760
Bogdan Bródka
Piotr Kaliński
KP
KP
2.5
2.5
55.2577 
 
27.04684
15477
Józef Pochroń
Krzysztof Żak
PM
PM
18
2
54.9373 
 
28.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
54.7368 
 
29.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
12
4
54.6963 
 
30.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
2.5
54.6859 
 
31.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
54.6254 
 
32.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
54.5649 
 
33.12923
11428
Maciej Szalewicz
Paweł Zubiel
LD
LD
2
4
54.5544 
 
34.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
12
4
54.5240 
 
35.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
54.5240 
 
36.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
54.4439 
 
37.07283
09875
Jarosław Figlus
Tomasz Papierniak
SL
SL
12
0
54.2938 
 
38.06706
04665
Apolinary Kowalski
Kazimierz Omernik
WP
PM
24
18
54.1937 
 
39.03780
12123
Rafał Konieczny
Mateusz Stępiński
KP
MA
7
2.5
54.0536 
 
40.06845
06972
Tomasz Paluchowski
Jacek Turczynowicz
MA
WP
12
18
53.9235 
 
41.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
53.5535 
 
42.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
53.5134 
 
43.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
53.3633 
 
44.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
53.3332 
 
45.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
KP
KP
18
4
53.3231 
 
46.15827
14175
Adam Ilkiewicz
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
2.5
2
53.2731 
 
47.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
4
24
53.2330 
 
48.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
53.1029 
 
49.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
53.0428 
 
50.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
52.8127 
 
51.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
52.7027 
 
52.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
7
12
52.6626 
 
53.08213
14655
Rafał Borgula
Arkadiusz Stanisławski
KP
KP
0
1.5
52.6025 
 
54.03867
03933
Jan Nawrocki
Eugeniusz Seichter
KP
KP
7
7
52.5724 
 
55.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
MA
4
2
52.3423 
 
56.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
52.3422 
 
57.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
52.2422 
 
58.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
51.7121 
 
59.09009
12628
Tomasz Kupczyk
Tomasz Lubiewski
KP
KP
4
4
51.6520 
 
60.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
12
4
51.6419 
 
61.05354
05403
Zdzisław Romaniszyn
Piotr Solecki
WP
WP
7
4
51.6018 
 
62.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1
2
51.5418 
 
63.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
51.4617 
 
64.12006
11769
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
51.3916 
 
65.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
51.3015 
 
66.08294
06629
Mariusz Bartkowski
Włodzimierz Ilnicki
PK
MA
13
13
51.1614 
 
67.05966
06120
Grzegorz Kaźmierczak
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
4
51.1114 
 
68.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
PM
KP
7
4
51.0913 
 
69.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
51.0812 
 
70.04740
09550
Piotr Wiankowski
Jakub Wojcieszek
MA
WP
12
7
50.8911 
 
71.03635
08380
Dariusz Bartoś
Aleksander Tomczak
KP
KP
2
2
50.8710 
 
72.10870
04011
Paweł Krzemiński
Michał Włoszek
KP
KP
2
4
50.819 
 
73.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
ZP
ZP
7
7
50.779 
 
74.08212
09253
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
KP
KP
4
4
50.638 
 
75.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
1.5
50.517 
 
76.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
2
2.5
50.436 
 
77.15190
15184
Michał Frej
Kamil Urbański
KP
KP
1
1
50.415 
 
78.05017
05081
Józef Grewling
Marek Juszczak
WP
WP
4
4
50.405 
 
79.03987
03992
Piotr Turowski
Roman Wachowiak
ZP
KP
7
18
50.404 
 
80.03861
05523
Leszek Moszczyński
Artur Wójcik
KP
WP
7
12
50.353 
 
81.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
50.272 
 
82.08075
09259
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
KP
KP
12
4
50.261 
 
83.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
1.5
7
50.21  
 
84.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
MA
7
18
50.20  
 
85.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
50.13  
 
86.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
50.08  
 
87.04303
04463
Roman Kierznowski
Jan Stańczak
WM
WM
18
7
50.07  
 
88.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
MA
MA
24
19
49.84  
 
89.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
49.52  
 
90.12275
13651
Michał Gulczyński
Roman Kowalewski
WP
PM
4
2.5
49.50  
 
91.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
4
2.5
49.49  
 
92.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
49.23  
 
93.04943
05049
Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
4
7
49.18  
 
94.14378
12362
Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
WP
WP
1.5
2
49.15  
 
95.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
49.08  
 
96.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
49.02  
 
97.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
48.95  
 
98.05606
09303
Grzegorz Dziębowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
7
2.5
48.95  
 
99.13094
12139
Włodzimierz Cebulski
Remigiusz Kaźmierczak
WP
WP
1.5
2
48.86  
 
100.03785
08237
Roman Kowalkowski
Bogusław Trabszys
KP
KP
4
2.5
48.55  
 
101.15134
09355
Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
WP
ZP
1
7
48.39  
 
102.03788
05867
Eugeniusz Krawczyk
Andrzej Wiosna
KP
KP
7
4
48.34  
 
103.05059
10906
Stanisław Janik
Michał Krzywina
WP
WP
12
2
48.19  
 
104.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
ZP
WP
2.5
4
48.11  
 
105.03884
15183
Wiesław Paczkowski
Jakub Szulgit
KP
KP
4
1
48.05  
 
106.12196
04755
Zbigniew Skibicki
Danuta Żabicka
PM
PM
2.5
4
48.05  
 
107.03797
03857
Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
KP
KP
7
4
47.99  
 
108.08251
03864
Adam Kozłowski
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
2.5
7
47.90  
 
109.13003
12042
Mariusz Bielski
Jerzy Tomasik
KP
KP
2
4
47.82  
 
110.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
47.82  
 
111.14099
14098
Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
WP
WP
1.5
1
47.79  
 
112.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
12
4
47.66  
 
113.03843
03856
Józef Matuszewski
Jakub Mitke
KP
KP
4
2.5
47.59  
 
114.04020
08544
Marek Wróblewski
Grzegorz Zasada
KP
KP
2.5
2.5
47.43  
 
115.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
2.5
47.39  
 
116.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1
0.5
47.24  
 
117.04078
14043
Jan Gardocki
Alfred Koda
PD
PD
4
2
47.16  
 
118.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
47.08  
 
119.13592
 
Jerzy Jankowiak
Elżbieta Więch
WP
-
1.5
0
47.02  
 
120.04279
04342
Jan Janiak
Bogdan Lesiński
WM
WM
7
4
47.01  
 
121.11757
11732
Paweł Anastaziak
Andrzej Majkowski
PM
PM
2.5
1
46.99  
 
122.08388
04446
Tomasz Kuś
Maciej Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2
46.75  
 
123.11801
08227
Wojciech Giżyński
Marek Warda
KP
KP
2.5
4
46.56  
 
124.03708
08228
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
KP
KP
2.5
2.5
46.27  
 
125.04143
09763
Stanisław Gawryszczak
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
46.07  
 
126.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
12
4
45.96  
 
127.08218
10314
Tomasz Nadolski
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
45.96  
 
128.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
45.84  
 
129.05246
05279
Zofia Mikołajczyk
Jadwiga Nowak
WP
WP
2.5
7
45.81  
 
130.05772
05797
Krzysztof Porczyński
Karol Ruszkiewicz
LD
LD
4
4
45.78  
 
131.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
45.66  
 
132.14875
10981
Mariusz Błażyński
Wojciech Knioła
KP
KP
1
1
45.62  
 
133.12019
10885
Marek Bruzdewicz
Zbigniew Gruchała
KP
KP
2
2.5
45.54  
 
134.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
4
45.44  
 
135.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1.5
1.5
45.38  
 
136.07561
04396
Marek Kuczyński
Krzysztof Pakuła
WM
WM
4
4
45.31  
 
137.05170
10533
Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
12
4
45.18  
 
138.05950
06103
Tadeusz Janczurewicz
Wacław Stupnicki
WP
ZP
2.5
2.5
44.97  
 
139.04948
03702
Grzegorz Dembiński
Eugeniusz Furs
WP
WP
4
4
44.72  
 
140.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
4
44.66  
 
141.03712
03823
Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
KP
KP
4
7
44.44  
 
142.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
2.5
44.16  
 
143.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
44.14  
 
144.10673
03881
Tatiana Kozon
Tomasz Osiński
MA
KP
2.5
7
44.10  
 
145.14885
14886
Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
ZP
ZP
0.5
0.5
44.09  
 
146.04350
04435
Jarosław Łosiak
Jan Romot
WM
WM
7
7
42.99  
 
147.04587
04429
Mariusz Kempka
Patryk Reszczyński
WM
WM
0.5
4
42.88  
 
148.05222
05318
Stefan Masternak
Marek Piechociński
WP
WP
4
4
42.49  
 
149.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
2
4
42.48  
 
150.03115
13571
Stanisław Dankowski
Józef Kurnik
SL
KP
4
2.5
42.30  
 
151.05058
01556
Marek Janik
Jan Pawlikaniec
WP
LB
4
4
41.83  
 
152.03644
03844
Adam Błachnio
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
7
2
41.44  
 
153.11681
10821
Ziemowit Nowak
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
2
40.84  
 
154.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
39.64  
 
155.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
0.5
1
39.22  
 
156. 
 
Alfred Sobczak
Maria Toporowicz
-
-
0
0
38.60  
 
157.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
38.16  
 
158.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1.5
1.5
38.06  
 
159.08233
03923
Tadeusz Giernalczyk
Szymon Rosowski
KP
KP
1.5
2
36.57  
 
160.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
1
1.5
35.75  
 
161.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
35.21  
 
162.04427
04428
Edmund Reczuga
Tomasz Reczuga
WM
WM
4
2
29.84  
 
163.09155
04413
Piotr Ciak
Grzegorz Probola
WM
WM
4
7
26.71  
 
164.03724
07809
Leszek Hejne
Piotr Kołuda
KP
WP
4
13
20.94  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9988 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-13 g.08:54:16 (0.3885/338) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.