Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2568/11460 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Polski Teamów - Patton
MP Teamów Pattonem
piątek, 21 września 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06973
05611
01115
04662
Piotr Tuszyński
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Michał Nowosadzki
MA
WP
WP
MA
24
15
24
19
139.70300I
I
I
I
2.05520
08203
05056
05310
Marek Wójcicki
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Bogusław Pazur
WP
MA
WP
WP
18
7
18
19
126.30240I
I
I
I
3.01807
06706
03345
05718
06795
06887
Roman Grzelak
Apolinary Kowalski
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
Ewa Miszewska
Jacek Romański
SL
WP
SL
SL
WP
SL
7
24
18
18
18
24
129.30190II
II
II
II
II
II
4.05176
04250
04451
01661
Michał Kwiecień
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
Włodzimierz Starkowski
WP
WM
WM
DS
24
19
19
19
119.30150II
II
II
II
5.04109
06551
10570
02806
Łukasz Brede
Jacek Ciechomski
Wojciech Kaźmierczak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
MA
MP
13
18
7
18
117.30120 
 
 
 
6.01223
06909
06954
04842
Cathy Bałdysz
Anna Sarniak
Adam Suwik
Leszek Sztyrak
WP
MA
MA
WM
13
18
18
18
109.00100 
 
 
 
7.03261
03085
03435
03498
Marek Kostur
Jacek Cebulski
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
SL
SL
4
4
4
4
102.0090 
 
 
 
8.09303
05670
05822
05876
Jarosław Łaszczuk
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
4
12
12
4
99.4080 
 
 
 
9.01385
04783
04683
08911
Tomasz Klukowski
Michał Górski
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
PM
DS
LB
7
7
12
7
99.6075 
 
 
 
10.01508
01373
01534
01627
01727
Jarosław Molenda
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
DS
DS
DS
7
7
12
7
7
98.5070 
 
 
 
 
11.12197
01220
01749
08158
Michał Klukowski
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
Piotr Zatorski
DS
DS
DS
DS
7
7
13
13
96.0065 
 
 
 
12.08485
04922
07646
05264
Grażyna Busse
Piotr Busse
Tomasz Kluz
Jerzy Mścisz
WP
WP
MP
WP
7
18
7
13
94.6060 
 
 
 
13.03094
07370
07503
03618
Maciej Chwirut
Piotr Matkowski
Artur Szepe
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
SL
SL
4
7
7
7
89.5055 
 
 
 
14.03064
03185
03338
03596
Michał Błach
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
Andrzej Wojtusiak
SL
SL
SL
SL
2.5
7
4
13
87.5050 
 
 
 
15.09549
04110
10095
11104
Maciej Bielawski
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
Sławomir Niajko
DS
MA
MA
ZP
4
18
12
7
86.5045 
 
 
 
16.02966
07190
02912
08970
Stanisław Pająk
Paweł Chindelewicz
Jacek Janowski
Bogusław Pawszak
SW
MA
SW
MA
12
12
18
12
77.0040 
 
 
 
17.05701
05574
05730
06346
Marta Maj-Rudnicka
Przemysław Błaszczyk
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
WP
LD
LD
LD
12
12
13
7
56.0035 
 
 
 
18.05464
05568
06807
07114
Witold Turant
Zdzisław Beling
Jan Moszyński
Waldemar Skóra
LD
WP
WP
LD
18
18
15
7
55.0030 
 
 
 
19.02827
02673
02013
02121
10534
02846
Marek Urbański
Marek Jaworski
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
Waldemar Sroczyński
Ryszard Woliński
MP
MP
LB
LB
WP
MP
7
7
18
12
4
7
55.0025 
 
 
 
 
 
20.05282
05059
08519
05504
Jerzy Nowak
Stanisław Janik
Jacek Młyńczyk
Andrzej Witkowski
WP
WP
SL
WP
12
12
13
18
54.2020 
 
 
 
21.05900
08337
06112
06115
Lechosław Błaziński
Jarosław Nawrot
Roman Szlachetka
Radosław Szopiński
ZP
ZP
ZP
ZP
12
4
7
4
54.0015 
 
 
 
22.02597
02757
07617
02807
Tadeusz Biernat
Bogdan Palczyński
Mirosław Sady
Reginald Sukiennik
MP
MP
MP
MP
12
7
7
7
54.0010 
 
 
 
23.07090
05830
07544
15620
Anna Kowalska
Robert Stoliński
Marek Tyran
Edward Wojewoda
LD
MA
LD
WM
7
13
7
1.5
54.00  
 
 
 
24.04535
06526
04242
06689
Dariusz Bogucki
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
Andrzej Kondeja
PM
MA
WM
MA
12
13
18
12
54.00  
 
 
 
25.03455
12846
03322
03621
Jerzy Radomski
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
Krzysztof Zieliński
SL
SL
SL
SL
7
4
4
4
54.00  
 
 
 
26.01427
01297
11388
12927
Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
Jan Grzeszczak
Adam Waszkiewicz
DS
DS
DS
DS
4
4
2.5
2
53.00  
 
 
 
27.10938
01228
01286
01739
Wojciech Rozwadowski
Jacek Baranowski
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
DS
DS
4
7
7
4
52.00  
 
 
 
28.09491
06225
02157
06249
Rafał Niedzielski
Wojciech Palmowski
Paweł Szymonik
Przemysław Ślesicki
LU
MA
MA
MA
4
7
4
4
52.00  
 
 
 
29.03844
03644
08979
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Błachnio
Krzysztof Jassem
Adam Wujków
KP
KP
DS
KP
2.5
7
24
12
50.80  
 
 
 
30.07725
10564
14541
14540
Grzegorz Superson
Jan Blajda
Krzysztof Superson
Maciej Superson
MP
MP
MP
MP
4
13
2
2.5
50.00  
 
 
 
31.03124
07271
09835
03300
Zbigniew Durańczyk
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
Tomasz Kuś
SL
SL
SL
SL
7
4
2.5
7
50.00  
 
 
 
32.01683
01381
15519
01711
Marian Szymonowicz
Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
Lech Warężak
DS
DS
DS
DS
7
7
2.5
7
49.00  
 
 
 
33.10085
12450
05353
05519
Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
MP
DS
WP
WP
7
7
7
7
48.00  
 
 
 
34.05307
03423
07603
01595
Zbigniew Papierniak
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
Andrzej Robak
MP
SL
SL
DS
12
7
18
2.5
48.00  
 
 
 
35.01455
01267
10488
01474
12374
Roland Lippik
Marek Ciszewski
Krzysztof Grela
Ryszard Makuch
Zdzisław Patreuha
DS
DS
DS
DS
DS
4
2.5
2.5
4
2.5
47.20  
 
 
 
 
36.04165
13933
07221
15665
Ihar Radziukevich
Oleg Gradovski
Andrei Kavalenka
Andrei Sotnikau
PD
PD
PD
PD
4
2.5
4
1.5
46.20  
 
 
 
37.04887
04949
09138
05314
05374
Olech Bestrzyński
Michał Dembiński
Danuta Kazmucha
Marcin Pędziński
Cezary Serek
WP
WP
WP
WP
WP
13
7
7
13
7
45.00  
 
 
 
 
38.07722
02671
12006
07989
Janusz Wesołowski
Ryszard Jaśkiewicz
Danuta Krupnik
Wiesław Skubisz
PK
MP
MP
LU
12
7
4
7
45.00  
 
 
 
39.06274
03206
03207
03434
03529
Ryszard Kiełczewski
Maciej Janeczko
Józef Janicki
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
SL
SL
SL
18
4
7
4
4
45.00  
 
 
 
 
40.02460
07710
02727
02976
Marek Atalski
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
Tomasz Raczkiewicz
MP
MP
MP
LU
12
12
12
12
45.00  
 
 
 
41.01831
01840
05732
01865
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
Paweł Niedzielski
Andrzej Pawlak
WP
WP
WP
WP
15
13
18
12
43.00  
 
 
 
42.09594
01291
07124
01617
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
4
7
7
4
39.00  
 
 
 
43.13065
13827
12377
08148
Anna Jankowska
Adam Piotrzkowski
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
DS
DS
1.5
1
1.5
2
37.00  
 
 
 
44.10778
10256
10787
10260
Joanna Kazmucha
Aleksander Czwakiel
Paweł Szczygieł
Piotr Śmieliński
WP
WP
WP
WP
2.5
2
2
2
32.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.10:52:12 (0.2809/194) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.