Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2382/11710 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 17. Memoriał Irka Nowaka
OTP Memoriał Irka Nowaka
niedziela, 25 listopada 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
60.39100II
II
2.10570
03401
Wojciech Kaźmierczak
Jarosław Ostrowski
MA
MA
7
13
60.1596III
III
3.01352
08188
Bernard Jadczak
Robert Księżopolski
DS
DS
7
4
59.6791III
III
4.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
59.6687 
 
5.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
58.8084 
 
6.05069
04662
Paweł Jassem
Michał Nowosadzki
WP
WP
13
19
58.5480 
 
7.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
58.1376 
 
8.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
57.6373 
 
9.01807
05718
Roman Grzelak
Jerzy Michałek
SL
SL
7
18
57.5169 
 
10.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
4
56.5066 
 
11.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
WP
WP
12
7
55.4962 
 
12.05353
05519
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
WP
WP
7
7
55.4458 
 
13.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
7
7
55.4155 
 
14.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
4
12
55.3451 
 
15.02224
02365
Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
LB
LB
13
7
55.0947 
 
16.06526
05856
Waldemar Burakowski
Piotr Walczak
MA
WP
13
19
54.8644 
 
17.07596
09146
Krzysztof Brudka
Piotr Tuczyński
WP
WP
12
12
54.7840 
 
18.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
2.5
54.3336 
 
19.06807
05822
Jan Moszyński
Tomasz Spodenkiewicz
WP
LD
15
12
54.2633 
 
20.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
7
7
54.2229 
 
21.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
54.2126 
 
22.12275
05314
Michał Gulczyński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
13
54.0222 
 
23.12197
09550
Michał Klukowski
Jakub Wojcieszek
DS
WP
7
7
53.9520 
 
24.14167
14166
Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
WP
WP
1.5
1.5
53.9020 
 
25.05326
05354
Robert Pogorzelski
Zdzisław Romaniszyn
WP
WP
4
7
53.8119 
 
26.01223
08158
Cathy Bałdysz
Piotr Zatorski
WP
DS
13
13
53.6918 
 
27.10148
07812
Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
7
7
53.4918 
 
28.01781
07080
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
WP
WP
13
4
53.3717 
 
29.02275
02311
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
LB
LB
4
7
53.3516 
 
30.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
7
7
53.2016 
 
31.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
13
13
53.1215 
 
32.09138
08804
Danuta Kazmucha
Justyna Stankiewicz
WP
WP
7
2.5
53.0115 
 
33.02310
05367
Zdzisław Kulesza
Zbigniew Sabała
WP
WP
7
12
52.8414 
 
34.05264
04665
Jerzy Mścisz
Kazimierz Omernik
MP
PM
13
18
52.8013 
 
35.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
52.6713 
 
36.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
4
4
52.4912 
 
37.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
WP
7
18
52.3111 
 
38.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.2211 
 
39.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
52.0610 
 
40.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
51.9910 
 
41.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
7
4
51.639 
 
42.01224
12320
Marek Bałdysz
Zofia Bałdysz
LB
DS
12
1.5
51.538 
 
43.05144
05351
Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
4
2.5
51.268 
 
44.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
WP
4
18
51.237 
 
45.05070
05739
Piotr Jassem
Robert Nowicki
WP
WP
7
13
51.166 
 
46.03708
12783
Robert Górny
Robert Mrukowski
KP
KP
2.5
4
50.926 
 
47.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
50.815 
 
48.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
4
4
50.655 
 
49.04969
02372
Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
LB
LB
4
4
50.314 
 
50.05226
10770
Andrzej Mazurek
Jan Pędziński
WP
WP
7
2.5
50.303 
 
51.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
50.093 
 
52.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
49.612 
 
53.12047
10533
Andrzej Gołygowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
7
4
49.511 
 
54.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
2.5
49.401 
 
55.04878
05028
Włodzimierz Bąk
Zygmunt Grzegorczyk
WP
WP
4
7
49.40  
 
56.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
1
1
49.37  
 
57.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
2.5
4
49.35  
 
58.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
49.24  
 
59.02116
07926
Andrzej Rękosiak
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
49.04  
 
60.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
48.95  
 
61.04545
04797
Roman Budzik
Ryszard Konopka
PM
PM
13
12
48.87  
 
62.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
12
4
48.82  
 
63.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
48.76  
 
64.08052
10314
Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
KP
KP
4
4
48.66  
 
65.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
7
2
48.22  
 
66.14724
14510
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
WP
WP
1.5
1.5
48.21  
 
67.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
4
48.09  
 
68.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
4
4
48.01  
 
69.09355
14663
Mariusz Grabowski
Beata Pacak
KP
DS
7
1.5
47.90  
 
70.02395
02121
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
LB
LB
12
12
47.88  
 
71.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
47.85  
 
72.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
7
47.80  
 
73.14481
10217
Kacper Kacperski
Urszula Kędzierska
MA
MA
2
4
47.58  
 
74.02109
05487
Jerzy Poślednik
Przemysław Weymann
WP
WP
4
7
47.47  
 
75.05229
15044
Adam Meller
Piotr Surdyk
WP
WP
4
1
47.42  
 
76.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
2.5
4
47.41  
 
77.01968
02115
Sławomir Drewalski
Czesław Rekret
LB
LB
4
2.5
47.34  
 
78.04949
05374
Michał Dembiński
Cezary Serek
WP
WP
7
7
47.32  
 
79.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
47.18  
 
80.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
47.07  
 
81.10043
04848
Łukasz Kalbarczyk
Maria Tomczewska
MA
PM
4
7
46.89  
 
82.12450
01384
Katarzyna Dufrat
Halina Klukowska
WP
DS
7
7
46.87  
 
83.05174
05504
Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
WP
WP
4
18
46.85  
 
84.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
2
4
46.80  
 
85.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
46.74  
 
86.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
2.5
4
46.73  
 
87.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
ZP
ZP
4
7
46.68  
 
88.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
2.5
46.62  
 
89.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
2
4
46.55  
 
90.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
46.37  
 
91.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
2.5
1.5
45.96  
 
92.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
LB
13
4
45.95  
 
93.13381
05442
Maciej Gruszka
Robert Szeklicki
WP
WP
2
4
45.06  
 
94.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
45.01  
 
95.07895
07906
Waldemar Kozielewski
Andrzej Parmonik
LB
LB
4
4
44.91  
 
96.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
44.68  
 
97.08370
12229
Bartłomiej Kamelski
Robert Rychlicki
KP
KP
4
4
44.59  
 
98.02227
16208
Ryszard Chmiel
Robert Sikora
LB
LB
7
2.5
44.46  
 
99.16182
05430
Zdzisław Królak
Janusz Suszczyński
WP
WP
0
2.5
43.66  
 
100.05279
05286
Jadwiga Nowak
Ryszard Nowicki
WP
WP
7
2.5
43.64  
 
101.05277
02819
Hieronim Nowacki
Halina Święch
WP
MP
4
4
41.92  
 
102.14112
07052
Magda Budzyńska
Edmund Czubak
MA
MA
1.5
7
41.59  
 
103.04868
05126
Lech Apanas
Wiesław Kordoński
WP
WP
4
4
41.54  
 
104.05058
05227
Marek Janik
Roman Mączkowski
WP
WP
4
4
41.50  
 
105.01498
01718
Marek Michalski
Bogumił Wegner
DS
DS
4
7
40.46  
 
106.11424
04776
Henryk Duszyński
Barbara Falkowska
WP
PM
2
4
40.44  
 
107. 
06991
Andrzej Plewiński
Andrzej Wielgosz
NZ
MA
0
2.5
38.29  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3322 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2012/irek/W-otp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:02:12 (0.4750/230) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.