Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3061/16451 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (10)
GP Par Olsztyn
sobota, 27 czerwca 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06800
06895
Sylwester Młynarczuk
Artur Rutkowski
MA
MA
18
19
65.75209I
I
2.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
13
61.49202II
II
3.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
OP
WP
18
21
61.23194II
II
4.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
60.77187III
III
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
60.46181III
III
6.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
59.68175 
 
7.12197
05176
Michał Klukowski
Michał Kwiecień
DS
MA
24
24
58.97169 
 
8.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
WM
WM
5
12
58.84163 
 
9.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
58.25157 
 
10.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
57.78151 
 
11.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
2.5
57.58145 
 
12.04078
06904
Jan Gardocki
Lech Sadoś
PD
MA
7
12
57.42139 
 
13. 
13616
Yuliy Chumak
Arunas Jankauskas
LT
PM
5
3
57.31133 
 
14.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
57.26127 
 
15.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
57.16121 
 
16.07811
09755
Marcin Krupowicz
Łukasz Witkowski
SL
SW
21
11
56.92115 
 
17.08950
05830
Iwona Czajka
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
56.77109 
 
18.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
2.5
11
56.26103 
 
19.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
PM
18
17
56.2596 
 
20.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
56.2290 
 
21.04035
04143
Andrzej Balunowski
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
5
5
56.1084 
 
22.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
55.9578 
 
23.15922
07809
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Kołuda
MA
LU
4
15
55.9472 
 
24.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
3
55.7966 
 
25.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
55.5160 
 
26.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
5
55.0154 
 
27.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
3
54.8548 
 
28.03529
03562
Jacek Szczerbowski
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
54.7642 
 
29.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
54.5141 
 
30.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
5
5
54.0340 
 
31.04203
04342
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
WM
WM
13
7
53.9839 
 
32.04042
07209
Janusz Kowalewski
Krzysztof Krajewski
PD
PD
11
7
53.6038 
 
33.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
53.5637 
 
34.03820
 
Jarosław Łakomy
Vasil Valchev
KP
BUL
5
5
53.5336 
 
35.17155
07849
Sławomir Bąk
Bogdan Szulejewski
MA
MA
2
18
53.4835 
 
36.09357
12123
Arkadiusz Majcher
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
5
53.4134 
 
37.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
5
53.2333 
 
38.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
53.1932 
 
39.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
SL
PK
19
4
53.1331 
 
40.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2
1.5
53.0530 
 
41.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MP
MA
7
5
52.8029 
 
42.08931
17625
Andrzej Fengler
Honorata Sobolewska
MA
MA
5
0.5
52.7028 
 
43. 
 
Rolandas Babickas
Dainius Minelga
LT
LT
5
5
52.4927 
 
44.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
19
18
52.4626 
 
45.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
5
5
52.3325 
 
46.13920
04103
Wojciech Adamkiewicz
Dariusz Sterniczuk
MA
PD
3
5
52.2524 
 
47.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
52.1323 
 
48.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
MP
WP
3
18
52.0522 
 
49.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2
2
51.7621 
 
50.10127
10335
Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
WM
WM
9
11
51.7320 
 
51.02121
08158
Ryszard Sakowicz
Piotr Zatorski
LB
SW
15
17
51.5719 
 
52.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
4
51.5418 
 
53.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
51.4916 
 
54.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
WP
5
18
51.4115 
 
55.09229
01739
Łukasz Sobkiewicz
Rafał Wolański
MA
DS
4
7
51.4014 
 
56.04387
04437
Czesław Olender
Marek Ruszczyk
WM
WM
7
5
51.3313 
 
57.04369
04510
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
WM
WM
12
9
51.3112 
 
58.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
51.3011 
 
59.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
51.2010 
 
60.10996
13882
Łukasz Nierzwicki
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
3
51.159 
 
61.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
51.148 
 
62.06526
07341
Waldemar Burakowski
Ireneusz Kowalczyk
SL
SL
15
21
51.067 
 
63.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
51.056 
 
64.08370
03847
Bartłomiej Kamelski
Jarosław Michałowski
KP
KP
7
18
50.915 
 
65.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
50.914 
 
66.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
50.743 
 
67.14398
14401
Stefan Dąbrowski
Mirosław Makuch
WM
WM
2.5
3
50.592 
 
68.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
50.561 
 
69.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
2
2
50.31  
 
70.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
WM
WM
7
5
50.28  
 
71.05242
12362
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
WP
WP
5
4
50.17  
 
72.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
5
50.03  
 
73.04275
04294
Mirosław Grodzki
Józef Kamiński
WM
WM
4
7
49.96  
 
74.13438
15402
Rafał Marks
Adam Witkowski
MA
MA
7
2
49.86  
 
75.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
PM
PM
13
12
49.78  
 
76.10095
06973
Paweł Miechowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
12
24
49.71  
 
77.04144
16829
Adam Chmielewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
2.5
49.52  
 
78.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
0.5
1.5
49.50  
 
79.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.37  
 
80.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
LD
5
2
49.28  
 
81.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
49.22  
 
82.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
48.97  
 
83.06277
04404
Janusz Kowalówka
Wiesław Pietrzak
WM
WM
5
5
48.43  
 
84.04284
04328
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
WM
WM
12
12
48.23  
 
85.09155
04229
Piotr Ciak
Mirosław Doroszuk
WM
WM
5
9
48.22  
 
86.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2
48.14  
 
87.09243
04385
Michał Kacprzak
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
47.90  
 
88.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
7
47.64  
 
89.04561
04741
Bogdan Drobny
Jan Wieczorek
PM
PM
7
9
47.58  
 
90.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PM
PD
1.5
2.5
47.58  
 
91.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
13
11
47.54  
 
92.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
47.34  
 
93.06313
10056
Adam Amrozy
Piotr Nowicki
MA
MA
3
4
47.04  
 
94.04279
04829
Jan Janiak
Marek Pietrzak
WM
PM
7
4
47.00  
 
95.13253
13254
Wojciech Marcinkiewicz
Dariusz Podpora
MA
MA
1.5
1.5
46.87  
 
96.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
3
46.54  
 
97.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
0.5
0.5
46.54  
 
98.17308
15670
Aliaksandr Kendysh
Aliaksandr Kotau
PD
PD
0
0.5
46.50  
 
99.12278
04564
Michał Dolny
Stanisław Poskier
KP
WM
2
0
46.42  
 
100.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2
2
46.30  
 
101.04195
04400
Filip Bieńkowski
Jerzy Bludau
WM
WM
5
3
46.29  
 
102.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
46.09  
 
103.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
46.08  
 
104.04696
04731
Antoni Sękowski
Sylwester Walerowicz
PM
PM
18
15
46.01  
 
105.06347
06355
Karol Pokorski
Lech Warwocki
LD
LD
7
7
45.78  
 
106.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
45.77  
 
107.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2
18
45.75  
 
108.10247
04469
Grzegorz Lasocki
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
7
5
45.73  
 
109.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
7
45.70  
 
110.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
45.54  
 
111.04643
04712
Bogdan Małysz
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
7
45.25  
 
112.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
45.15  
 
113. 
14043
Lech Brzozowski
Alfred Koda
NZ
PD
0
3
45.09  
 
114.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
4
3
44.03  
 
115.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
11
43.82  
 
116.07725
14541
Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
MP
MP
9
4
43.81  
 
117.04179
04497
Paweł Abramski
Mirosław Wilga
WM
WM
5
5
43.74  
 
118.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
43.64  
 
119.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
WM
3
3
43.53  
 
120.04282
04364
Paweł Jarząbek
Piotr Mazur
WM
WM
3
5
43.30  
 
121.06322
15032
Kazimierz Falkowski
Rafał Maszenda
MA
MA
5
2.5
42.59  
 
122.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
42.07  
 
123. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
NZ
PD
0
2
41.95  
 
124.14585
16716
Anna Burda
Lena Ostrowska
DS
MA
2
1.5
41.08  
 
125.13903
13904
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
MA
MA
3
3
40.59  
 
126.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2
13
39.71  
 
127.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
WM
WM
12
1.5
39.48  
 
128.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
1.5
1
38.26  
 
129.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1.5
1.5
37.37  
 
130.08388
09162
Tomasz Kuś
Jacek Trętowski
WM
WM
4
3
36.24  
 
131.06014
12276
Adam Małdyk
Lech Mokrzycki
ZP
ZP
3
4
33.78  
 
132.04546
04429
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
WM
WM
3
5
32.68  
 
133.04333
04334
Janina Kulińska
Bogdan Kuliński
WM
WM
5
13
28.23  
 
134.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
18
24.96  
 
135.04365
04519
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Zomkowski
WM
WM
12
11
15.45  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8628 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:27:23 (0.5249/282) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.