Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3285/17869 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

17. Mityng "Hotel Senator" (OTP*)
III Kongresowy Turniej Par - maxy
piątek, 8 kwietnia 2016r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
61.587337III
III
2.14885
12123
Marcin Dobrowolski
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
5
61.216935III
III
3.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
59.706533 
 
4.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
59.676231 
 
5.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
4
58.065930 
 
6.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
3
12
58.015528 
 
7.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
57.835226 
 
8.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
57.584925 
 
9.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
57.154523 
 
10.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
13
4
56.604221 
 
11.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
56.033920 
 
12.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
MA
12
7
55.963618 
 
13.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
55.763216 
 
14.07052
11466
Edmund Czubak
Tadeusz Laszczak
MA
MA
11
7
55.672915 
 
15.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
MA
MA
18
18
55.322613 
 
16.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
ZP
SW
12
11
55.262211 
 
17.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2.5
18
54.931910 
 
18.14728
06973
Kamil Nowak
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
54.82168 
 
19.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
4
19
54.65158 
 
20.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
54.61147 
 
21.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
4
54.48147 
 
22.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
21
54.42137 
 
23.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
54.27126 
 
24.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
54.15126 
 
25.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
3
4
53.83116 
 
26.06540
08203
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
MA
MA
21
17
53.59116 
 
27.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
53.44105 
 
28.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2
2.5
53.14105 
 
29.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
53.0395 
 
30.01807
07431
Roman Grzelak
Marek Witek
DS
LB
13
21
52.7384 
 
31.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
9
11
52.7384 
 
32.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
52.6474 
 
33.02760
09433
Jerzy Pasich
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
52.5574 
 
34.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
52.3963 
 
35.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
52.2063 
 
36.06117
06148
Franciszek Świderski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
9
7
51.9253 
 
37.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
SW
LU
13
19
51.8942 
 
38.02673
06274
Marek Jaworski
Ryszard Kiełczewski
MP
SL
12
18
51.8342 
 
39.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
51.5732 
 
40.02919
02946
Aleksander Knawa
Andrzej Majcher
SW
SW
13
9
51.4832 
 
41.07811
07043
Marcin Krupowicz
Sandra Różańska
SL
MA
21
3
51.2621 
 
42.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
3
7
51.0421 
 
43.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
50.8911 
 
44.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
50.60   
 
45.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
MA
MP
17
7
50.57   
 
46.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
50.34   
 
47.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
13
50.22   
 
48.03724
06346
Leszek Hejne
Adam Pawłowski
MA
LD
5
13
50.17   
 
49.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
SW
11
18
49.44   
 
50.06338
10019
Aleksander Marciniak
Maryla Zdrojewska
MA
MA
5
2
49.43   
 
51.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
SW
SW
3
3
49.19   
 
52.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
5
49.12   
 
53.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
MA
MA
7
7
48.76   
 
54.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
MA
12
15
48.02   
 
55.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
47.91   
 
56.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
1.5
2.5
47.80   
 
57.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
47.51   
 
58.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
47.34   
 
59.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
4
4
47.25   
 
60.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
SL
WP
4
15
47.16   
 
61.08460
09371
Andrzej Prokop
Zbigniew Swat
SW
SW
4
1.5
46.84   
 
62.02990
03020
Adam Strzelecki
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
7
9
46.47   
 
63.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2
3
46.36   
 
64.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
46.23   
 
65.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
45.75   
 
66.09322
03003
Mirosław Kotowski
Hubert Urban
SW
SW
4
7
45.57   
 
67.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
0
3
45.53   
 
68.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
45.48   
 
69.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
45.15   
 
70.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
44.91   
 
71.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
44.86   
 
72. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LIT
PD
6
2
44.61   
 
73.10752
11629
Jacek Balcerowski
Dariusz Woszczycki
SW
SW
1
2.5
44.56   
 
74.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
43.70   
 
75.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
2.5
43.62   
 
76.06376
15913
Witold Czarniawski
Adam Rydz
MA
SW
3
2
42.79   
 
77.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
42.35   
 
78.06612
01090
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
PK
PK
4
11
41.92   
 
79.15917
15357
Jacek Chojnacki
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
1.5
2
41.67   
 
80.14179
01166
Ryszard Pisarczyk
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
40.27   
 
81.17308
15670
Aliaksandr Kendysh
Aliaksandr Kotau
PD
PD
0
1
39.97   
 
82.10721
12272
Sławomir Czech
Anna Makarewicz
MA
DS
5
3
39.65   
 
83.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
39.30   
 
84.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
39.27   
 
85.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
MA
3
3
38.57   
 
86. 
 
Wolfgang Roessler
Magdalena Taube
-
-
6
6
33.29   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1974 punkty PKL, w tym 1008 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:54:51 (0.3911/182) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.