Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3344/18523 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

56. Kongres Bałtycki
56th Bridge Baltic Congress
II Kongresowy Turniej Par
sobota, 23 lipca 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
4
66.5610452III
III
2.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
61.9110251III
III
3.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
61.039950 
 
4.04922
06668
Piotr Busse
Ewa Kater
SL
MA
18
11
60.659648 
 
5.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
60.429447 
 
6.11550
07431
Piotr Marcinowski
Marek Witek
DS
LB
7
21
60.259146 
 
7.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
WP
WP
18
18
59.708945 
 
8.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
59.248744 
 
9.15595
10095
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
MA
LB
5
15
59.098543 
 
10.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
59.058342 
 
11.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
59.018141 
 
12.05307
01865
Zbigniew Papierniak
Andrzej Pawlak
SL
OP
13
13
58.977940 
 
13.04783
12983
Michał Górski
Janusz Kobylarski
PM
PM
9
4
58.937638 
 
14.09549
02121
Maciej Bielawski
Ryszard Sakowicz
DS
LB
9
17
58.577437 
 
15.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
58.527236 
 
16.04632
16717
Jacek Lew
Aleksander Swatler
PM
ZP
13
13
58.257035 
 
17.09357
04665
Arkadiusz Majcher
Kazimierz Omernik
MA
PM
7
19
58.196834 
 
18.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
5
3
58.166633 
 
19. 
11936
Ashley Bach
Ervin Otvosi
AUS
PM
6
7
58.136332 
 
20.04553
04712
Elżbieta Czekaj
Leszek Szkudlarek
PM
PM
11
7
57.966131 
 
21.10105
06800
Robert Głowacki
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
57.885930 
 
22.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
7
57.745729 
 
23.04949
05534
Michał Dembiński
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
13
57.545528 
 
24.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
57.335327 
 
25.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
57.305126 
 
26.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
5
3
57.194824 
 
27.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
56.484623 
 
28.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
7
56.464422 
 
29.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
DS
7
5
56.114221 
 
30.08109
04595
Krzysztof Borkowski
Jacek Janowicz
PM
PM
3
4
56.074020 
 
31.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
56.003819 
 
32.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
55.823518 
 
33.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
9
55.793317 
 
34.14525
17001
Przemysław Kurzak
Jakub Lenkiewicz
MP
MP
2
2.5
55.783116 
 
35.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
55.612915 
 
36.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
55.582714 
 
37.12651
06358
Wojciech Gardziński
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
1.5
3
55.512513 
 
38.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
55.462312 
 
39.04547
04602
Andrzej Bunikowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
18
18
55.392111 
 
40.01323
10354
Rafał Gregorowicz
Krzysztof Przybielski
LD
PM
2.5
3
55.162111 
 
41.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
54.942010 
 
42.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
54.882010 
 
43.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
54.802010 
 
44.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
54.631910 
 
45.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SL
WP
5
21
54.591910 
 
46.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
13
54.591910 
 
47.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
12
12
54.55189 
 
48.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
18
17
54.52189 
 
49.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
4
54.30179 
 
50.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
54.21179 
 
51.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
53.77179 
 
52.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
5
53.74168 
 
53.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
53.71168 
 
54.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
53.64168 
 
55.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
1.5
1.5
53.45158 
 
56.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
53.44158 
 
57.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
53.38158 
 
58.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
MA
13
15
53.32147 
 
59.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MA
SW
18
5
53.27147 
 
60.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
53.24137 
 
61.03266
07313
Stefan Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
SL
MP
18
4
53.04137 
 
62.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2
52.98137 
 
63.10247
03638
Grzegorz Lasocki
Kamil Puczyłowski
WM
WM
7
0.5
52.98126 
 
64.04601
08119
Witold Kaliński
Waldemar Warzała
PM
PM
12
11
52.95126 
 
65.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
WP
KP
24
24
52.84126 
 
66.05568
06672
Zdzisław Beling
Urban Kielichowski
WP
LD
18
13
52.83116 
 
67.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0
0
52.74116 
 
68.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
MA
WP
17
3
52.65105 
 
69.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
52.61105 
 
70.09562
14036
Łukasz Gaweł
Joanna Michalska
DS
MA
7
2
52.54105 
 
71.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
52.2995 
 
72.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
WM
5
17
52.2895 
 
73.06526
02673
Waldemar Burakowski
Marek Jaworski
MA
MP
15
12
52.2695 
 
74.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
52.0184 
 
75.04342
04396
Bogdan Lesiński
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
51.9784 
 
76.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
51.8984 
 
77.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
51.8774 
 
78.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
51.8374 
 
79.05242
09006
Ewa Knapik
Adam Peszke
WP
WP
5
4
51.5463 
 
80.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
51.3063 
 
81.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
51.2863 
 
82.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
51.1553 
 
83.02275
05483
Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
LB
WP
5
7
50.9553 
 
84.07190
08519
Paweł Chindelewicz
Jacek Młyńczyk
PM
MP
12
13
50.7153 
 
85.06577
06689
Zygmunt Dumała
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
50.7042 
 
86.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
4
4
50.6042 
 
87.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
7
50.6032 
 
88.04527
04731
Krzysztof Antas
Sylwester Walerowicz
WP
WP
19
15
50.5732 
 
89.04405
04509
Krzysztof Pikus
Janusz Wróblewski
WM
WM
19
9
50.3932 
 
90.16693
01726
Tom Townsend
Tomasz Winciorek
MA
WP
18
18
50.3121 
 
91.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
50.2921 
 
92.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
50.2221 
 
93.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
50.1611 
 
94.10794
04593
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
PM
WP
13
17
50.1511 
 
95.12272
01502
Anna Makarewicz
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
3
19
50.02   
 
96.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
49.98   
 
97.02650
03529
Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
49.79   
 
98.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
49.77   
 
99.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
49.73   
 
100.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2
49.65   
 
101.17155
06817
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
MA
MA
2.5
12
49.52   
 
102.02760
07994
Jerzy Pasich
Wiesław Teresiński
MP
LU
7
5
49.42   
 
103.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
WM
SL
21
21
49.41   
 
104.04829
04854
Marek Pietrzak
Kazimierz Zelga
PM
PM
4
11
49.38   
 
105.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
11
9
49.37   
 
106.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
49.32   
 
107.16187
13707
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
PM
PM
2.5
3
49.04   
 
108.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
48.94   
 
109.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
48.87   
 
110.15350
06357
Eliza Gardzińska
Jolanta Wiśniewska
MA
MA
1.5
3
48.46   
 
111.05084
04699
Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Sikorski
WP
PM
19
18
48.37   
 
112.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
48.30   
 
113.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
48.09   
 
114.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
47.99   
 
115.11834
12927
Jakub Jagodziński
Adam Waszkiewicz
LU
DS
4
4
47.94   
 
116.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
47.90   
 
117.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
47.87   
 
118.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
47.84   
 
119. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
47.77   
 
120.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
47.73   
 
121.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
9
7
47.70   
 
122.11551
11746
Grzegorz Jarząbek
Krzysztof Sakwerda
DS
DS
5
1
47.49   
 
123.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
47.36   
 
124.06697
17643
Jarosław Kostrzewa
Michał Powałka
PD
PD
9
1
47.25   
 
125.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1
47.21   
 
126.04402
04435
Ryszard Pichla
Jan Romot
WM
WM
7
9
47.15   
 
127.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
47.12   
 
128.14326
10996
Justyna Duszyńska
Łukasz Nierzwicki
MA
PM
2.5
4
47.09   
 
129.12127
12266
Jarosław Bartosiński
Marek Drukier
PM
WP
5
4
47.09   
 
130.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
1.5
46.85   
 
131.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2
5
46.85   
 
132.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
46.80   
 
133.05170
05246
Włodzimierz Kwiatkowski
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
12
4
46.72   
 
134.04590
10823
Józef Idczak
Piotr Zamiar
PM
PM
7
4
46.66   
 
135.04561
04107
Bogdan Drobny
Roman Gembicki
PM
PD
7
7
46.55   
 
136.13438
14965
Rafał Marks
Marta Wójcik
MA
MA
7
2.5
46.33   
 
137.05326
05527
Robert Pogorzelski
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
46.24   
 
138.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
5
46.20   
 
139.11371
06116
Maciej Chrobot
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
46.01   
 
140.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
5
45.80   
 
141. 
 
Geir Hatlevik
Bjarte Haugland
NOR
NOR
6
6
45.73   
 
142.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
5
45.66   
 
143.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
45.62   
 
144.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
45.58   
 
145.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
2.5
45.44   
 
146.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
WP
SL
18
21
45.40   
 
147.15380
17214
Dawid Barzyk
Karol Konopko
DS
MA
2
2
45.29   
 
148.17492
08074
Elżbieta Kalińska
Kazimierz Łaciak
MA
PM
1
3
45.26   
 
149.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
45.19   
 
150.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
45.17   
 
151.10563
05739
Paweł Klapper
Robert Nowicki
WP
WP
3
15
45.08   
 
152.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
45.02   
 
153.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
MA
SW
5
12
44.78   
 
154.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
44.78   
 
155.05264
05282
Jerzy Mścisz
Jerzy Nowak
WP
WP
13
12
44.77   
 
156.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
44.42   
 
157.11745
 
Jakub Caban
Barłomiej Pentacz
DS
NZ
1.5
0
44.32   
 
158.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
44.07   
 
159.17161
16544
Krzysztof Cichy
Hanna Ciuńczyk
MA
MA
1.5
1.5
44.04   
 
160.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.02   
 
161.15803
17610
Monika Suchodolska
Tytus Żurawski
PM
KP
2.5
1.5
43.99   
 
162.04684
04696
Józef Pochroń
Antoni Sękowski
PM
PM
19
18
43.90   
 
163.11092
15599
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
MP
MP
5
1.5
43.75   
 
164.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
0.5
2
43.69   
 
165.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
43.56   
 
166.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
43.31   
 
167.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2.5
2.5
43.23   
 
168.18063
 
Robert Grisdale
Steve Rayner
PM
UK
0
6
43.06   
 
169.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
MA
24
15
42.67   
 
170.04605
03829
Jan Klapkowski
Bogumił Macierzyński
PM
PM
7
9
42.58   
 
171.06079
06125
Grzegorz Rybacki
Ryszard Urbański
ZP
ZP
5
5
42.40   
 
172.14585
16716
Anna Burda
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2
42.25   
 
173.06721
12455
Edward Krusiewicz
Piotr Nauman
MA
MA
7
4
42.06   
 
174.11466
04360
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
41.88   
 
175.04559
08097
Kazimierz Dominiak
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
9
4
41.88   
 
176.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0.5
0.5
41.82   
 
177.08094
06355
Zdzisław Jędrzejczak
Lech Warwocki
PM
LD
4
7
40.54   
 
178.08129
16145
Edward Bednarczyk
Andrzej Proczkowski
PM
PK
5
1.5
39.74   
 
179.05635
09303
Bogusław Jakóbczyk
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
5
5
39.65   
 
180.04198
04581
Adolf Bocheński
Kazimierz Gralak
WM
PM
12
18
39.64   
 
181.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
39.54   
 
182.12452
04715
Andrzej Dobkowicz
Henryk Szwarc
PM
PM
3
4
39.25   
 
183.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
MA
12
12
38.96   
 
184.11652
 
Alexander Nekhoroshev
Veronika Romashova
PD
RUS
5
6
38.34   
 
185.06573
07610
Bogusław Domaszewski
Jan Skąpski
MA
WM
3
3
36.59   
 
186.16053
17451
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
1.5
1.5
36.51   
 
187.17237
08052
Jacek Krzyżanowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
1
7
35.87   
 
188.15143
16699
Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2
31.24   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5986 punktów PKL, w tym 3044 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-27 g.06:24:36 (0.4937/390) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.