Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3344/18527 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

56. Kongres Bałtycki
56th Bridge Baltic Congress
IX Kongresowy Turniej Par
czwartek, 28 lipca 2016r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03104
09835
Kazimierz Cios
Tomasz Kłys
SL
SL
11
4
90.007136III
III
2.08129
12263
Edward Bednarczyk
Anna Jaguszewska
PM
MA
5
3
72.006834III
III
3.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
WM
WM
21
17
72.006834 
 
4.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
2.5
69.006432 
 
5.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
57.005930 
 
6.04605
04730
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
PM
PM
7
9
57.005930 
 
7.15380
06866
Dawid Barzyk
Cezary Przasnek
DS
MA
2
5
57.005930 
 
8.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
55.005327 
 
9.12491
07277
Jury Bileychik
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
3
55.005327 
 
10.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
WP
KP
24
24
55.005327 
 
11.09549
09424
Maciej Bielawski
Stefan Szenberg
DS
DS
9
11
54.004925 
 
12.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
19
17
53.004724 
 
13.02013
01502
Andrzej Jeleniewski
Mirosław Miłaszewski
WP
DS
18
19
52.004422 
 
14.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
WM
18
18
51.004221 
 
15.10148
04829
Paulina Klimentowska
Marek Pietrzak
MA
PM
7
4
50.004020 
 
16.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
46.003819 
 
17.11652
 
Alexander Nekhoroshev
Veronika Romashova
PD
RUS
5
6
44.003618 
 
18.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
12
12
40.003417 
 
19.15599
02760
Jerzy Jeleń
Jerzy Pasich
MP
MP
1.5
7
38.003216 
 
20.16717
05446
Aleksander Swatler
Marek Szukała
ZP
WP
13
19
36.003015 
 
21. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
35.002714 
 
22.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
33.002513 
 
23.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
31.002211 
 
24.04531
07190
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
WP
PM
18
12
31.002211 
 
25.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
30.001910 
 
26.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
29.00168 
 
27.02219
13028
Beata Bojarska
Piotr Suchodolski
WP
PM
5
4
29.00168 
 
28.11471
07642
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
MP
MP
7
7
23.00147 
 
29.05059
05739
Stanisław Janik
Robert Nowicki
LB
WP
12
15
23.00147 
 
30.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
23.00147 
 
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
22.00137 
 
32.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
22.00137 
 
33.04555
04756
Adam Derwiński
Andrzej Żaboklicki
PM
PM
3
4
21.00137 
 
34.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
MA
24
15
21.00137 
 
35.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
21.00137 
 
36.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
7
19.00126 
 
37.04632
04684
Jacek Lew
Józef Pochroń
PM
PM
13
19
19.00126 
 
38.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
19.00126 
 
39.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
18.00105 
 
40.04527
15477
Krzysztof Antas
Krzysztof Żak
WP
MP
19
4
16.00105 
 
41.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
15.00105 
 
42.12983
09768
Janusz Kobylarski
Sebastian Piepióra
PM
PM
4
9
13.0095 
 
43.14983
05264
Andrzej Konczak
Jerzy Mścisz
LD
WP
4
13
13.0095 
 
44.14703
16506
Illia Feranchuk
Liudmila Vadukova
PD
PD
2.5
0
11.0095 
 
45.04643
04712
Bogdan Małysz
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
7
11.0095 
 
46. 
11936
Ashley Bach
Ervin Otvosi
AUS
PM
6
7
10.0084 
 
47.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
10.0084 
 
48.07827
16693
Lech Ohrysko
Tom Townsend
WM
MA
17
18
10.0084 
 
49.04427
04428
Edmund Reczuga
Tomasz Reczuga
WM
WM
7
2.5
10.0084 
 
50.08618
11573
Roland Godlewski
Piotr Kazub
LD
LD
2
4
10.0084 
 
51.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
9.0063 
 
52.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
8.0063 
 
53.16145
16250
Andrzej Proczkowski
Aida Wójcik
PK
OP
1.5
1.5
8.0063 
 
54.04601
04751
Witold Kaliński
Andrzej Zaleski
PM
PM
12
7
5.0063 
 
55.16544
07052
Hanna Ciuńczyk
Edmund Czubak
MA
MA
1.5
11
5.0063 
 
56.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
5.0063 
 
57.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
2.5
3.0042 
 
58.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
3.0042 
 
59.08978
01726
Jacek Leśniczak
Tomasz Winciorek
LB
WP
15
18
2.0042 
 
60.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
1.0032 
 
61.16147
16784
Marek Bednarczyk
Władysław Łobacz
PM
PM
2
2.5
-1.0021 
 
62.15136
10348
Olena Gruca
Dariusz Podfigurny
PM
PM
2
4
-2.0021 
 
63.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
-2.0021 
 
64.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
5
-4.0011 
 
65. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
-4.0011 
 
66.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
3
-5.00   
 
67.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
-6.00   
 
68.09011
11430
Maciej Macur
Grzegorz Preiss
PM
PM
1.5
3
-6.00   
 
69.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
-7.00   
 
70.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
5
-7.00   
 
71.02666
05111
Andrzej Hycnar
Wit Klapper
PK
SL
12
21
-7.00   
 
72.04700
04701
Mieczysław Smugała
Jan Staniszewski
PM
PM
3
5
-8.00   
 
73.04573
17730
Michał Gapa
Janusz Menkina
PM
PM
5
0
-8.00   
 
74.03696
03999
Leszek Falkowski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
12
5
-8.00   
 
75.13707
08119
Mirosław Małypan
Waldemar Warzała
PM
PM
3
11
-8.00   
 
76.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
-9.00   
 
77.17082
06517
Maciej Boczar
Halina Borewicz
MA
MA
2
9
-10.00   
 
78.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
-10.00   
 
79.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
KP
KP
3
3
-11.00   
 
80.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
-13.00   
 
81.06817
05534
Renata Neronowicz
Stanisław Zakrzewski
MA
WP
12
13
-14.00   
 
82.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
-14.00   
 
83.14990
 
Liudmila Nestsiaronak
Margarita Nikitenko
PD
NZ
0
6
-15.00   
 
84.01967
08970
Aleksander Downar-Zapolski
Bogusław Pawszak
ZP
MA
7
12
-15.00   
 
85.10794
03750
Aleksander Chrenowski
Julian Jurski
PM
KP
13
11
-15.00   
 
86.13873
17810
Martyn Bambrowicz
Tomasz Czekała
PM
PM
1.5
0.5
-16.00   
 
87.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2
-16.00   
 
88.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
2.5
2.5
-17.00   
 
89.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0.5
0.5
-17.00   
 
90.11550
07431
Piotr Marcinowski
Marek Witek
DS
LB
7
21
-18.00   
 
91.04553
04707
Elżbieta Czekaj
Mirosław Szaliński
PM
PM
11
12
-18.00   
 
92.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2
-19.00   
 
93.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
-19.00   
 
94.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
5
18
-19.00   
 
95.04602
11809
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Mielnik
PM
PM
18
7
-20.00   
 
96.09822
12196
Zdzisław Ingielewicz
Zbigniew Skibicki
MA
PM
5
5
-20.00   
 
97.06083
06125
Władysław Sawczuk
Ryszard Urbański
PM
ZP
3
5
-21.00   
 
98.17001
10354
Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Przybielski
MP
PM
2.5
3
-22.00   
 
99.04536
11721
Marek Boros
Bogdan Frydrychowicz
PM
PM
4
3
-23.00   
 
100. 
17492
Tor Anders Hauge
Elżbieta Kalińska
NOR
MA
6
1
-23.00   
 
101.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
-24.00   
 
102.01952
05675
Andrzej Choniawko
Mariusz Kraśnicki
ZP
LD
13
7
-24.00   
 
103.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
4
-27.00   
 
104.06573
02100
Bogusław Domaszewski
Kamila Małecka
MA
LB
3
1.5
-27.00   
 
105.16053
17451
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
1.5
1.5
-28.00   
 
106.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
-29.00   
 
107.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
5
4
-29.00   
 
108.04411
13882
Zbigniew Prasek
Agnieszka Sławenta
PM
PM
5
4
-29.00   
 
109.04399
03638
Tomasz Patalan
Kamil Puczyłowski
WM
WM
3
0.5
-30.00   
 
110.04559
08097
Kazimierz Dominiak
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
9
4
-30.00   
 
111.07341
07313
Ireneusz Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
SL
MP
21
4
-30.00   
 
112.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
5
-33.00   
 
113.03266
08519
Stefan Kowalczyk
Jacek Młyńczyk
SL
MP
18
13
-34.00   
 
114.05213
05404
Paweł Małecki
Marek Sosiński
WP
WP
11
7
-34.00   
 
115.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
-34.00   
 
116. 
 
Kim Delmonte
Keiko Mikami
AUS
AUS
6
6
-38.00   
 
117.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
-40.00   
 
118.17344
08098
Krzysztof Chełstowski
Michał Okoński
PM
PM
1
2
-42.00   
 
119.15469
09675
Marek Kiełczewski
Sławomir Lejk
PM
PM
1.5
3
-45.00   
 
120.08565
04755
Lechosław Suszka
Danuta Żabicka
PM
PM
5
5
-47.00   
 
121.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
MP
1
1.5
-47.00   
 
122.06516
06556
Andrzej Borewicz
Sylwester Cieślak
MA
MA
11
12
-51.00   
 
123.08859
05282
Krzysztof Lewandowski
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
-56.00   
 
124.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
1.5
1.5
-62.00   
 
125.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
KP
2.5
1.5
-63.00   
 
126.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
-65.00   
 
127.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
4
-68.00   
 
128. 
 
Maurice O Leary
Blathnaid Trayer
IRE
IRE
6
6
-73.00   
 
129.05170
05279
Włodzimierz Kwiatkowski
Jadwiga Nowak
WP
WP
12
11
-76.00   
 
130.01305
17214
Grzegorz Gardynik
Karol Konopko
SW
MA
19
2
-194.00   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2908 punktów PKL, w tym 1478 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-27 g.05:26:14 (0.4299/270) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.