Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3808/20614 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (12)
GPP - Zgorzelec
niedziela, 23 lipca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
62.53215I
I
2.04109
01865
Łukasz Brede
Andrzej Pawlak
WP
MA
17
13
62.12205II
II
3.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
61.35194II
II
4.04535
05624
Dariusz Bogucki
Jacek Grzelczak
PM
LD
13
11
60.11186III
III
5.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
7
7
59.77178III
III
6.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
59.64170III
III
7.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
59.35162 
 
8.12450
09562
Katarzyna Dufrat
Łukasz Gaweł
MA
DS
13
7
58.97153 
 
9.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
KP
DS
11
24
58.27145 
 
10.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
58.19137 
 
11.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
57.37129 
 
12.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
56.62121 
 
13.07431
14234
Marek Witek
Jakub Zawada
PK
PK
21
7
55.50112 
 
14.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
55.49104 
 
15.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
55.4896 
 
16.01224
01397
Marek Bałdysz
Piotr Korecki
DS
LB
13
5
55.1388 
 
17.06526
06954
Waldemar Burakowski
Adam Suwik
MA
SW
15
18
55.0980 
 
18.15595
01347
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
MA
WP
7
18
54.9371 
 
19.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
54.8563 
 
20.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
54.6555 
 
21.03274
03549
Joanna Taczewska
Mikołaj Taczewski
SL
SL
12
15
54.1147 
 
22.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
53.9443 
 
23.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
53.7941 
 
24.07190
04360
Paweł Chindelewicz
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
12
13
53.7340 
 
25.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
53.6838 
 
26.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
12
53.5637 
 
27.01718
01725
Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
53.5436 
 
28.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
SW
9
17
53.3534 
 
29.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
53.1733 
 
30.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
SL
SL
15
19
53.1331 
 
31.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
WP
DS
19
9
53.1230 
 
32.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
53.1029 
 
33.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
53.0627 
 
34.09563
01604
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
DS
DS
3
5
52.9926 
 
35.10721
03454
Sławomir Czech
Jacek Radomski
LU
SL
7
9
52.8624 
 
36.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
DS
7
5
52.6823 
 
37.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
4
4
52.5122 
 
38.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
52.4220 
 
39.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
52.3119 
 
40.01967
02324
Aleksander Downar-Zapolski
Andrzej Łagosz
ZP
LB
7
11
52.1017 
 
41.02673
07849
Marek Jaworski
Bogdan Szulejewski
MP
MA
12
21
51.8516 
 
42. 
 
Milos Hozda
Jan Skalda
CZE
CZE
0
0
51.8515 
 
43.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.7113 
 
44.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
51.6112 
 
45.02723
15413
Bogusław Lesiecki
Sławomir Reising
MP
MP
12
3
51.2910 
 
46.17423
08188
Adam Jasiak
Robert Księżopolski
DS
DS
1
4
51.239 
 
47.06973
11319
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
LB
LB
24
17
51.088 
 
48.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
50.836 
 
49.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
50.835 
 
50.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
50.263 
 
51.01664
13122
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
50.182 
 
52.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
12
7
50.10  
 
53.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
50.02  
 
54.02428
15449
Radosław Szwaja
Zdzisław Zygmunt
LB
LB
3
1.5
49.85  
 
55.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
49.80  
 
56.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2
4
49.80  
 
57.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
49.75  
 
58.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
12
18
49.66  
 
59.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
49.44  
 
60.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
49.14  
 
61.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
48.65  
 
62.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
5
19
48.60  
 
63.18618
09004
Maciej Fularz
Konrad Wójcik
LB
LB
0
4
48.35  
 
64.15217
01556
Zofia Diakowska
Jan Pawlikaniec
DS
LB
2.5
5
48.03  
 
65.03933
06355
Eugeniusz Seichter
Lech Warwocki
KP
LD
11
7
48.01  
 
66.11092
05111
Tytus Bisping
Wit Klapper
MP
SL
5
21
47.89  
 
67.09575
17233
Krzysztof Komenda
Jan Kosieradzki
DS
MA
5
0
47.58  
 
68.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
47.33  
 
69.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
47.30  
 
70.01467
01744
Waldemar Maciejewski
Krzysztof Wójcik
MP
DS
3
5
46.85  
 
71.01216
12964
Andrzej Augustyniak
Konstanty Pawlikaniec
DS
DS
5
3
46.65  
 
72.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
46.14  
 
73.17931
17934
Szymon Armata
Szymon Ostrowski
DS
DS
1
1
45.98  
 
74.16213
16699
Dariusz Budnik
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
2.5
45.82  
 
75.15988
02760
Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
MP
MP
2.5
7
45.80  
 
76.11296
 
Artur Pomarański
Vasil Valchev
ZP
BUL
4
0
45.75  
 
77.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
45.72  
 
78.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
9
45.66  
 
79.06846
08435
Jerzy Pęczkowski
Adam Tomczyński
MA
MA
5
4
45.52  
 
80.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.36  
 
81.05973
06079
Ryszard Kłosiński
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
5
45.34  
 
82.01418
02448
Józef Krasowski
Bronisław Wójcik
DS
LB
2.5
4
45.31  
 
83.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1
2.5
45.15  
 
84.01437
01713
Zdzisław Kunc
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
11
5
45.05  
 
85.14619
16544
Maksymilian Chodacki
Hanna Ciuńczyk
MP
MA
5
2
44.06  
 
86.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
43.75  
 
87.01257
01354
Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
DS
DS
4
5
43.67  
 
88.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
43.65  
 
89.14125
01500
Walery Czarnecki
Wiktor Mieszczanowicz
DS
DS
2.5
3
43.37  
 
90.17317
11519
Zbigniew Armata
Bożena Rakuzy
DS
DS
2
2.5
43.35  
 
91.05700
15913
Mieczysław Magott
Adam Rydz
OP
SW
3
2.5
43.29  
 
92.01324
01722
Stanisław Greszta
Józef Wiese
OP
DS
1.5
5
42.40  
 
93.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
42.24  
 
94.14165
01380
Sylwester Gołdyn
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2
4
41.87  
 
95.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
41.79  
 
96.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2.5
5
41.23  
 
97.07327
01910
Andrzej Huńka
Roman Zabłocki
OP
OP
4
5
40.95  
 
98.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0
1.5
39.59  
 
99.13831
17272
Ireneusz Piątek
Sylwia Zabłocka-Śledzka
DS
DS
1.5
1
31.58  
 
100.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
17
21
25.96  
 
101.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
3
4
24.35  
 
102.04078
16317
Jan Gardocki
Marian Krasowski
PD
PD
7
7
20.40  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6760 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-14 g.01:26:29 (0.3017/214) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.