Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3678/20796 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 20. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2017/18 (2)
MP systemem Pattona - Bolesławiec
sobota, 23 września 2017r., godz. 09:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.15595
09138
01865
06909
11600
04842
Maciej Dąbrowski
Danuta Kazmucha
Andrzej Pawlak
Anna Sarniak
Jarosław Stach
Leszek Sztyrak
OP
WP
OP
MA
OP
WM
7
15
15
19
7
19
108.50300I
I
I
I
I
I
2.05070
05213
11809
08911
Piotr Jassem
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
Ilya Shpuntou
WP
WP
PM
WP
9
11
7
9
101.30240I
I
I
I
3.06382
02904
02933
02966
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
MA
SW
SW
SW
5
18
18
13
101.50190II
II
II
II
4.04762
04887
04111
05374
Konrad Araszkiewicz
Olech Bestrzyński
Krzysztof Kotorowicz
Cezary Serek
WP
WP
WP
WP
21
13
21
15
97.50150II
II
II
II
5.04163
08979
05176
01661
10370
08158
Andrei Arlovich
Krzysztof Jassem
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
KP
DS
DS
PD
DS
15
24
24
24
11
19
99.30120 
 
 
 
 
 
6.06551
10054
07849
01726
Jacek Ciechomski
Andrzej Jaszczak
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
MA
WP
19
15
21
18
92.30100 
 
 
 
7.04531
01347
02121
05856
09755
Marek Barylewski
Piotr Ilczuk
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
Łukasz Witkowski
WP
WP
LB
WP
SW
18
18
17
21
13
77.0090 
 
 
 
 
8.14619
06580
13438
16875
Maksymilian Chodacki
Piotr Dybicz
Rafał Marks
Edward Sucharda
MP
MA
MA
MA
7
11
9
4
77.0080 
 
 
 
9.01826
05202
05314
03920
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
WP
KP
9
12
15
12
75.0068 
 
 
 
10.03345
11550
01502
12154
Zbigniew Mącior
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Mateusz Sobczak
SL
DS
DS
DS
18
7
19
7
76.0058 
 
 
 
11.02262
02673
03472
02827
Zbigniew Halat
Marek Jaworski
Kazimierz Róg
Marek Urbański
LB
MP
SL
LB
12
12
9
13
70.0048 
 
 
 
12.05574
05624
05691
06346
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
LD
LD
15
13
18
13
73.0037 
 
 
 
13.01318
14728
02806
06973
11319
Stanisław Gołębiowski
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
DS
MA
LB
LB
LB
24
11
21
24
17
70.0027 
 
 
 
 
14.12253
03787
08978
03815
05386
02158
Jerzy Kozyczkowski
Adam Kozłowski
Jacek Leśniczak
Michał Lewiński
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
LB
LB
LB
LB
LB
11
12
15
12
12
12
70.0016 
 
 
 
 
 
15.04535
02912
04699
04751
Dariusz Bogucki
Jacek Janowski
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
MP
PM
PM
13
18
19
9
70.0015 
 
 
 
16.02727
02774
07617
03593
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
Grzegorz Wodecki
MP
MP
MP
SL
13
12
12
5
69.0013 
 
 
 
17.01019
02013
02166
07722
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
Janusz Wesołowski
PK
ZP
LB
PK
5
18
18
13
69.0011 
 
 
 
18.07283
14782
14783
07431
Jarosław Figlus
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Marek Witek
SL
DS
DS
PK
13
4
4
21
68.009 
 
 
 
19.17161
01297
15511
12272
Krzysztof Cichy
Mirosław Fechner
Kacper Kopka
Anna Makarewicz
MA
DS
MA
DS
3
7
4
4
66.008 
 
 
 
20.05111
06706
05718
05363
Wit Klapper
Apolinary Kowalski
Jerzy Michałek
Jerzy Russyan
SL
WP
SL
WP
21
24
21
21
65.006 
 
 
 
21.17513
13411
15414
16000
Bartosz Bunar
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
Szymon Superson
MP
SL
PM
MP
2
3
2
2
63.004 
 
 
 
22.01373
01508
12374
01627
01727
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
Zdzisław Patreuha
Waldemar Siuda
Artur Winkler
DS
DS
DS
DS
DS
12
9
4
12
9
62.002 
 
 
 
 
23.01299
01483
06795
10533
08434
01705
Karol Filipowicz
Adam Marcinowski
Ewa Miszewska
Ryszard Pałasz
Witold Tomaszek
Małgorzata Turska-Marcinowska
WP
DS
WP
WP
WP
DS
13
7
19
9
12
7
61.50  
 
 
 
 
 
24.08485
04922
07796
05310
05520
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
Sławomir Zawiślak
SL
SL
SW
SL
SL
SL
15
19
18
21
19
21
61.00  
 
 
 
 
 
25.07775
01224
10472
04707
Piotr Anastaziak
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
Mirosław Szaliński
WP
DS
DS
PM
9
13
4
12
61.00  
 
 
 
26.01128
01138
14234
01206
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
18
18
7
15
60.00  
 
 
 
27.05606
05607
05670
09303
05876
Grzegorz Dziębowski
Janusz Dzięciołowski
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
LD
7
2.5
13
5
7
60.00  
 
 
 
 
28.12846
03293
03322
03496
Andrzej Hermansdorfer
Patryk Kuczera-Dyga
Ryszard Łazikiewicz
Marek Skulimowski
SL
SL
SL
SL
7
5
7
5
58.00  
 
 
 
29.02460
02495
02519
02976
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
13
9
7
12
58.00  
 
 
 
30.05920
11296
06080
06112
Andrzej Dębowski
Artur Pomarański
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
ZP
ZP
12
5
12
12
57.50  
 
 
 
31.09594
01291
01433
01713
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
LB
DS
9
12
11
5
56.00  
 
 
 
32.07052
08166
10217
09357
16716
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
MA
MA
MA
PK
MA
11
5
5
7
3
55.00  
 
 
 
 
33.16184
01397
16183
01578
Tomasz Bartnicki
Piotr Korecki
Zofia Miechowicz
Marcin Preisner
LB
LB
LB
LB
4
5
4
2
54.00  
 
 
 
34.08210
02804
07725
15477
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
MP
MP
13
13
11
5
54.00  
 
 
 
35.05264
05352
05378
05505
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
WP
WP
13
7
12
12
54.00  
 
 
 
36.16255
15292
14784
14250
Joanna Kokot
Maja Mrozek
Dawid Permus
Marcin Szymański
DS
MP
DS
WP
2
2
2
4
52.00  
 
 
 
37.08328
06014
06042
06079
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
ZP
ZP
5
4
4
5
50.50  
 
 
 
38.04906
09575
01556
05454
Jan Borychowski
Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
Bogdan Świątek
WP
DS
LB
WP
12
5
5
12
50.50  
 
 
 
39.01220
01272
08182
01749
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
11
12
7
15
49.50  
 
 
 
40.17832
17934
17935
14060
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
DS
DS
0.5
1
1
2.5
47.00  
 
 
 
41.05893
06090
05996
18890
Jacek Batóg
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
Vasil Valchev
ZP
ZP
ZP
ZP
7
5
12
0
46.00  
 
 
 
42.15878
16699
15632
16926
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
Oskar Tokarczuk
DS
DS
DS
DS
2
2.5
2
1.5
40.00  
 
 
 
43.13179
18265
12377
08148
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
DS
DS
2
1
2.5
2.5
39.00  
 
 
 
44.14885
08549
05739
07544
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
WP
WP
LD
5
5
15
13
37.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7359 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.19:20:26 (0.3353/201) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.