Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4159/22349 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2017/18 (12)
Kongresowy Turniej Teamów - GPPT
piątek, 6 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
01347
01865
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Ilczuk
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
DS
LU
OP
WP
24
18
15
21
163.62200I
I
I
I
2.06580
15511
13438
13412
05859
Piotr Dybicz
Kacper Kopka
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
MA
LD
LD
11
5
9
5
12
161.10180II
II
II
II
II
3.06554
05611
08203
06815
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
DS
DS
MA
WP
19
21
19
19
143.34163II
II
II
II
4.08998
06540
09562
06341
09146
06356
Maurycy Biernat
Bartosz Chmurski
Łukasz Gaweł
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Tuczyński
Maciej Wiącek
MA
MA
DS
MA
MA
LD
5
21
7
24
17
12
138.54146 
 
 
 
 
 
5.19373
05059
08978
19374
Daniel Buse
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
Christian Loewenstein
LB
LB
LB
LB
0
13
15
0
131.29130 
 
 
 
6.11092
09138
14728
06909
02806
11319
Tytus Bisping
Danuta Kazmucha
Kamil Nowak
Anna Sarniak
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
WM
MA
WM
MA
MA
5
15
11
19
21
19
122.06113 
 
 
 
 
 
7.01224
10472
01554
16699
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
DS
DS
13
5
5
2.5
120.3197 
 
 
 
8.01824
03847
18890
07431
Andrzej Kazimierowicz
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
Marek Witek
OP
KP
ZP
SL
4
18
2.5
21
112.3080 
 
 
 
9.01945
02302
02424
07926
Mirosław Bublewicz
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
Maciej Wierzbicki
LB
LB
LB
LB
11
7
9
9
74.1448 
 
 
 
10.16645
17167
14782
14783
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
MA
MA
DS
DS
5
4
4
4
72.8535 
 
 
 
11.01373
01508
01727
01772
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
DS
DS
12
9
9
5
71.4029 
 
 
 
12.01781
17916
18048
05680
Andrzej Aleksandrzak
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
Włodzimierz Krysztofczyk
WP
WP
WP
LD
15
1.5
1.5
9
70.6227 
 
 
 
13.18222
17554
17725
17593
Konrad Ciborowski
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
Kinga Kowal
MP
MA
MA
MP
1.5
1.5
1.5
1.5
70.2125 
 
 
 
14.02262
14533
03472
13693
Zbigniew Halat
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
Curt Sjolin
LB
SL
SL
LB
12
1.5
9
2
69.6023 
 
 
 
15.16070
17721
03096
16898
18011
Krystian Bączek
Jakub Bazyluk
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
Filip Parol
MA
MA
MP
MP
MA
3
2
11
3
2.5
69.4621 
 
 
 
 
16.16184
04906
16183
05340
Tomasz Bartnicki
Jan Borychowski
Zofia Miechowicz
Janusz Przybysz
LB
WP
LB
WP
5
12
4
9
68.6619 
 
 
 
17.02673
02580
09418
01770
Marek Jaworski
Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
Aleksander Zdybel
MP
MP
MP
DS
12
7
7
9
68.5016 
 
 
 
18.12266
03170
07090
03464
Marek Drukier
Cezary Góra
Anna Kowalska
Adam Robak
WP
SW
WP
SL
5
7
13
13
67.2414 
 
 
 
19.02666
05111
05718
07725
Andrzej Hycnar
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
PK
SL
SL
MP
13
21
21
11
67.1212 
 
 
 
20.18014
18015
17361
16716
18382
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
Jakub Urbanowicz
MA
MA
MA
MA
MA
1
1.5
3
3
1
66.9010 
 
 
 
 
21.07052
08166
10043
10217
 
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
Wojciech Wyrębski
MA
MA
MA
MA
-
11
5
5
5
12
66.818 
 
 
 
 
22.17112
17169
17113
16586
Mikołaj Cankudis
Paweł Hulanicki
Patryk Morawski
Maciej Racewicz
WP
MA
WP
DS
2
2
2.5
2
65.716 
 
 
 
23.05670
05691
09520
11428
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
13
18
5
7
64.594 
 
 
 
24.16903
17892
16908
16000
Roman Madej
Aron Shindler
Mateusz Słuszniak
Szymon Superson
MP
MP
MP
MP
2.5
1.5
2.5
2
62.312 
 
 
 
25.18699
06320
 
 
Piotr Ciszak
Władysław Dziachan
Peter Gill
Liz Sylvester
LD
MA
AUS
AUS
1
4
6
6
61.57  
 
 
 
26.12450
16875
07849
01726
Katarzyna Dufrat
Edward Sucharda
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MP
MA
SW
SW
15
4
21
18
59.36  
 
 
 
27.09575
14428
11519
17008
Krzysztof Komenda
Wiktor Pantak
Bożena Rakuzy
Filip Trojański
DS
SL
DS
MA
5
2
2.5
2
58.33  
 
 
 
28.06612
11320
02109
01628
Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
Jerzy Poślednik
Roman Siwiec
PK
PK
LB
DS
5
3
5
3
56.99  
 
 
 
29.06551
09357
11550
06954
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Adam Suwik
SW
PK
DS
SW
19
9
9
18
55.82  
 
 
 
30.04198
14885
02013
08549
Adolf Bocheński
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
Anna Maduzia
WM
WP
ZP
WP
13
7
18
7
54.41  
 
 
 
31.01923
02037
07906
02116
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
LB
LB
5
7
5
7
50.29  
 
 
 
32.07190
02121
10534
06973
02827
Paweł Chindelewicz
Ryszard Sakowicz
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
PM
LB
LB
LB
LB
12
17
11
24
13
49.98  
 
 
 
 
33.07909
02324
16208
09004
Paweł Pietrażycki
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
Konrad Wójcik
LB
LB
LB
LB
5
11
4
4
48.99  
 
 
 
34.17384
05635
08408
06758
Joanna Derewońko
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
Tadeusz Luzak
MA
LD
MA
MA
3
5
4
12
48.43  
 
 
 
35.17843
17832
17934
17935
Mariana Hernandez
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
Ryszard Rosikiewicz
MA
DS
DS
DS
1.5
1
1.5
1.5
45.64  
 
 
 
36.07271
18645
18642
05376
Adrian Bakalarz
Ewa Morawska
Maria Niklaus
Jan Sibilski
SL
WP
WP
WP
7
1
0.5
5
45.46  
 
 
 
37.02904
05675
02966
12154
Janusz Gawęcki
Mariusz Kraśnicki
Stanisław Pająk
Mateusz Sobczak
SW
LD
SW
DS
18
9
15
9
44.72  
 
 
 
38.12320
16255
15259
17030
Sophia Bałdysz
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
Anna Zaręba
DS
DS
DS
MA
5
2
2
2.5
43.72  
 
 
 
39.17544
17539
17545
18066
Łukasz Kasperczyk
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
MP
MP
1.5
2
2
1.5
43.49  
 
 
 
40.18828
18829
15615
15617
15616
Ryszard Barabasz
Gerhard Langenmayr
Waldemar Pietrasiewicz
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
LB
LB
LB
3
0.5
2
1
1
42.75  
 
 
 
 
41.18284
18221
17528
17416
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
Dominik Rajtar
Władysław Walicki
DS
MP
MP
LD
1
1
2
1
40.47  
 
 
 
42.19284
17442
17443
17418
Katarzyna Bielicka
Małgorzata Bielińska
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
LD
LD
0
1.5
1.5
1.5
40.30  
 
 
 
43.19163
19165
19164
19330
15949
Wiktor Chałupniczak
Helena Czapczyk
Hubert Hałaburdzin
Amelia Orłowska
Tadeusz Stodulski
WP
WP
WP
WP
LD
0
0
0
0
1
38.57  
 
 
 
 
44.17108
17336
17324
17329
Łukasz Bielejewski
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
Michał Pilawski
WP
WP
WP
WP
2
2
1.5
1
35.22  
 
 
 
45.17775
16971
17787
17789
Maciej Betliński
Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
Sebastian Zimorski
DS
DS
DS
DS
1
1
1.5
1
33.70  
 
 
 
46.18644
18333
17328
18647
Szymon Graś
Laura Klonecka
Karol Maćkowiak
Jakub Nawrocki
WP
WP
WP
WP
1
0
1.5
0.5
32.09  
 
 
 
47.17926
17912
18643
17923
Fryderyk Józefowski
Alicja Kaczmarek
Magdalena Pawlak
Mateusz Tomaszewski
WP
WP
WP
WP
0.5
1
0
0.5
29.38  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6369 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:42:02 (0.2725/209) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.