Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5677/28770 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Grand Prix Polski Par 2022 (15)
VI Memoriał Renaty Wajdowicz
niedziela, 13 listopada 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
60.24243I
I
2.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
59.73230II
II
3.03529
03546
Jacek Szczerbowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
59.23217II
II
4.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
57.82206III
III
5.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
57.40195III
III
6.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
57.36184III
III
7.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
56.97174 
 
8.04108
14783
Przemysław Janiszewski
Patryk Patreuha
SL
DS
21
11
56.65163 
 
9.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
24
56.23152 
 
10.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
9
56.13141 
 
11.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
MP
13
13
55.97131 
 
12.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
MA
18
24
55.93120 
 
13.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
5
55.60109 
 
14.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
55.3298 
 
15.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
55.2588 
 
16.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
55.1577 
 
17.07473
02836
Janusz Szyszkowski
Stanisław Waśko
MP
MP
12
9
55.0366 
 
18.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
19
54.8156 
 
19.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
54.7448 
 
20.01030
02666
Marek Cyrkiel
Andrzej Hycnar
PK
PK
12
13
54.6347 
 
21.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
3
54.6245 
 
22.11471
02794
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
MP
MP
9
12
54.6143 
 
23.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
54.1841 
 
24.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
54.1539 
 
25.16903
14283
Roman Madej
Piotr Wzorek
MP
MP
3
3
53.8437 
 
26.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
15
15
53.4535 
 
27.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
9
19
53.3734 
 
28.12108
11551
Aleksandra Jarosz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
7
5
53.1832 
 
29.14584
08793
Marek Heichel
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
53.0030 
 
30.05282
10533
Jerzy Nowak
Ryszard Pałasz
WP
ZP
13
13
52.9128 
 
31.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
52.8126 
 
32.02489
02934
Jarosław Kaczorowski
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
52.7424 
 
33.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
PM
LB
18
7
52.4823 
 
34.01104
01154
Jan Lipior
Bogdan Rojkowicz
PK
PK
5
5
52.2421 
 
35.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
52.1119 
 
36.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
4
52.0817 
 
37.03206
18890
Maciej Janeczko
Vasil Valchev
MP
SL
9
7
52.0315 
 
38.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
52.0113 
 
39.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
52.0012 
 
40.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
51.6510 
 
41.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
21
51.398 
 
42.02904
02827
Janusz Gawęcki
Marek Urbański
SW
MA
18
15
51.376 
 
43.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
51.314 
 
44.16528
19366
Piotr Kruczek
Piotr Szewczyk
PK
MP
2.5
3
51.022 
 
45.12006
07617
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MA
MP
7
12
50.571 
 
46.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
4
50.461 
 
47.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
50.401 
 
48.19980
01149
Dominik Puchała
Jerzy Puchała
PK
PK
2
7
49.901 
 
49.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
7
49.671 
 
50.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
49.621 
 
51.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
WM
13
9
49.531 
 
52.07322
07616
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
MP
MP
7
4
49.401 
 
53.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
21
49.311 
 
54.03005
03020
Piotr Waluszewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
49.161 
 
55.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
MP
MP
3
2
49.061 
 
56.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MA
MP
3
3
48.571 
 
57.16716
17030
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
WP
4
5
48.531 
 
58.03351
01207
Marek Michalski
Stanisław Zych
PK
PK
5
5
48.371 
 
59.13372
13371
Piotr Tryba
Łukasz Witkowski
MP
MP
1
1.5
47.881 
 
60.21348
21347
Maciej Bednarczyk
Bartosz Opioła
MP
MP
1.5
1
47.751 
 
61.22429
11386
Sławomir Lebiecki
Anna Makuch
SL
SL
0
2
47.171 
 
62.21057
07722
Dariusz Sarzyński
Janusz Wesołowski
LU
PK
2
13
46.841 
 
63.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
46.771 
 
64.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
WM
13
5
46.771 
 
65.02660
02678
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
46.741 
 
66.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
46.361 
 
67.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
46.161 
 
68.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
46.001 
 
69.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
45.781 
 
70.05111
14226
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
21
5
45.421 
 
71.02703
07401
Marcin Krawczyk
Janusz Wrześniak
MP
MP
12
4
45.231 
 
72.16898
21921
Maciej Kędzierski
Marta Ziętal
MA
MP
7
0.5
44.981 
 
73.14882
07405
Jacek Brózda
Piotr Radzikowski
MP
MP
5
9
44.651 
 
74.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
44.621 
 
75.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
44.471 
 
76.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
44.081 
 
77.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
43.501 
 
78.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
43.211 
 
79.07621
07410
Jerzy Wielgus
Zygmunt Wróbel
MP
MP
4
2.5
43.191 
 
80.07230
11232
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Świderek
MP
MP
4
4
41.971 
 
81.15715
15815
Robert Podsiadły
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
3
41.651 
 
82.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
9
41.391 
 
83.12820
21106
Romuald Jewuła
Katarzyna Wolak
MP
MP
1.5
1.5
39.701 
 
84.14361
14360
Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
PK
PK
3
2.5
37.311 
 
85.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
4
36.411 
 
86.18778
07849
Robert Głodowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
2.5
21
35.511 
 
87.17021
15810
Stefan Bentkowski
Stanisław Drwal
MP
MP
2
3
31.451 
 
88.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
26.151 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6706 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/tarnow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.01:09:20 (1.7751/186) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.