Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C1519/6789 zbitka

szczegóły imprezy

DMP 2009/2010 - II Liga
grupa SW
niedziela, 14 marca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.03034Andrzej BacikSL7250Silesia III Gliwice 
2.09930Mirosław BiałożytSL7470Piast II Gliwice 
3.12474Marek BlatSL7566CBA Czechowice-DziedziceM
4.03067Grzegorz BohosiewiczSL4315Piast III Gliwice 
5.01250Andrzej BondarewiczDS13282KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
6.09167Edward BondarewiczOP2.5180KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
7.07290Jacek CholewikSL7556CBA Czechowice-DziedziceM
8.03098Jerzy CiesielczukSL12325Silesia I-EPK Gliwice 
9.01792Alfred CzechOP771KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
10.03109Andrzej CzechSL1269Silesia I-EPK Gliwice 
11.01272Marek CzerepakDS7420KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
12.04948Grzegorz DembińskiWP4220KTB Konin 
13.01283Piotr DobryszyckiDS12520KS AZS POLIT. II WrocławI
14.01286Maciej DorabiałaDS4520KS AZS POLIT. II WrocławI
15.09952Stanisław DrabczykSL475Silesia III Gliwice 
16.01287Marek DreckiDS7202BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
17.05606Grzegorz DziębowskiLD7280A-Media SIERADZ 
18.03131Stanisław FangorSL1359Płomień Sosnowiec 
19.01299Karol FilipowiczDS13420KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
20.03702Eugeniusz FursWP4220KTB Konin 
21.03153Krzysztof GawełSL4310Silesia I-EPK Gliwice 
22.12047Andrzej GołygowskiWP4220KTB Konin 
23.09818Henryk GrządzielSL1359Płomień Sosnowiec 
24.05624Jacek GrzelczakLD7280A-Media SIERADZ 
25.03184Artur GułaSL7248Piast III Gliwice 
26.11871Magdalena HoleksaSL2.553Piast IV Gliwice 
27.01345Maciej HutyraDS2.5441KS AZS POLIT. II WrocławI
28.09568Mariusz IlnickiDS4170MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
29.11551Grzegorz JarząbekDS4420KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
30.09828Waldemar JaworskiSL7650CBA Czechowice-DziedziceM
31.07087Piotr KaczorowskiLD4252A-Media SIERADZ 
32.01373Andrzej KaźmierczakDS7219BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
33.01376Marek KędziorDS2.5122MKS Pogoń Oleśnica 
34.05111Wit KlapperSL19122Energetyk Jaworzno 
35.01381Piotr KlubińskiDS7150MKS Pogoń Oleśnica 
36.01382Ryszard KlukDS439MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
37.09096Piotr KobyłkaWP2.5147Progress I Ostrzeszów 
38.03775Jacek KokocińskiWP2.5215KTB Konin 
39.01826Janusz KościelnyWP7340Progress I Ostrzeszów 
40.07341Ireneusz KowalczykSL18570Energetyk JaworznoI
41.03266Stefan KowalczykSL18530Energetyk JaworznoI
42.03274Joanna KrawczykSL12380Piast III Gliwice 
43.03282Zdzisław KrzemińskiSL12325Silesia I-EPK Gliwice 
44.05155Jan KuczeraWP7242Progress I Ostrzeszów 
45.07126Janusz KurdejOP471KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
46.07124Ryszard LachowiczDS7170MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
47.03304Julian LassotaSL1258Piast II Gliwice 
48.07133Władysław LinkiewiczOP2.5122KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
49.09303Jarosław ŁaszczukLD2.5102A-Media SIERADZ 
50.03327Wojciech ŁyskawaSL12312Piast II Gliwice 
51.05202Przemysław MachowczykWP12340Progress I Ostrzeszów 
52.09593Bernard MacińskiDS4150MKS Pogoń Oleśnica 
53.01470Robert MajorczykDS2.5183MKS Pogoń Oleśnica 
54.03337Andrzej MaszczyszynSL7355Silesia I-EPK Gliwice 
55.01846Andrzej MaterlaOP4180KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
56.03345Zbigniew MąciorSL18470Piast II Gliwice 
57.03346Andrzej MączyńskiSL7324Piast II Gliwice 
58.12728Czesław MichalakSL7355Silesia I-EPK Gliwice 
59.05718Jerzy MichałekSL18650CBA Czechowice-DziedziceM
60.01508Jarosław MolendaDS7200BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
61.07378Mateusz MroczkowskiDS4380KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAW 
62.01514Aleksander MurtazajewDS4150MKS Pogoń Oleśnica 
63.01516Karol MykietynDS18278KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
64.03387Tadeusz NędziSL710Silesia III Gliwice 
65.03388Marek NiciejaSL4470Piast II Gliwice 
66.03389Leszek NiemiecSL12570Energetyk JaworznoI
67.01534Antoni OchotDS12200BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
68.09633Jerzy OlenderekDS7142BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
69.05291Ryszard OlenderekWP7340Progress I Ostrzeszów 
70.07101Kajetan OlewiczSL446Silesia I-EPK Gliwice 
71.01858Marek OliwaOP4210KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
72.03399Stefan OsadnikSL7250Silesia III Gliwice 
73.10533Ryszard PałaszWP4276KTB Konin 
74.03408Grzegorz ParjaszewskiSL4315Piast III Gliwice 
75.03422Andrzej PiecuchSL7310Silesia I-EPK Gliwice 
76.03430Janusz PisarekSL7295Silesia III Gliwice 
77.03448Jan PudlikSL7375Piast II Gliwice 
78.03454Jacek RadomskiSL7250Silesia III Gliwice 
79.03455Jerzy RadomskiSL7250Silesia III Gliwice 
80.06348Tomasz RadwańskiLD4280A-Media SIERADZ 
81.11519Bożena RakuzyDS1.514MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
82.03467Ryszard RogalaSL12288Energetyk JaworznoI
83.05367Zbigniew SabałaWP12340Progress I Ostrzeszów 
84.01617Przemysław SalińskiDS4170MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
85.09192Radosław SawickiOP2.5180KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
86.01620Robert SekulskiDS13420KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
87.05810Konrad SkładowskiLD2121A-Media SIERADZ 
88.03492Włodzimierz SkowrońskiSL12146Płomień Sosnowiec 
89.03497Jerzy SkwarkSL7650CBA Czechowice-DziedziceM
90.01641Zbigniew SobczykDS12150MKS Pogoń Oleśnica 
91.03506Jan SobolSL7160Płomień Sosnowiec 
92.01650Bogdan SosulskiDS12411KS AZS POLIT. II WrocławI
93.05827Tomasz StasiołekLD4280A-Media SIERADZ 
94.03949Mirosław StawickiWP4220KTB Konin 
95.02806Wojciech StrzemeckiSL18103Silesia I-EPK Gliwice 
96.07475Jerzy StworzewiczSL7650CBA Czechowice-DziedziceM
97.03523Jan SucharkiewiczSL18530Energetyk JaworznoI
98.03532Edwin SzenkelbachSL7160Płomień Sosnowiec 
99.03539Jan SzwachułaSL4250Silesia III Gliwice 
100.01679Jacek SzwedDS4195MKS Pogoń Oleśnica 
101.03542Andrzej SzymczakSL13570Energetyk JaworznoI
102.01686Jan ŚlipekDS7170MKS Nysa-Kluk Kłodzko 
103.03546Krzysztof ŚliwońSL7308CBA Czechowice-Dziedzice 
104.07415Adam ŚmieszkołSL4380KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAW 
105.03547Jan ŚwiątkowskiSL7160Płomień Sosnowiec 
106.10531Mirosław ŚwiecaWP2.5141KTB Konin 
107.01690Wiesław TabiszewskiDS7232BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
108.03554Krzysztof TomsiaSL7308CBA Czechowice-Dziedzice 
109.03561Zbigniew TymkówSL12160Płomień Sosnowiec 
110.03562Jerzy UjmaSL7363Piast II Gliwice 
111.01711Lech WarężakDS7232BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
112.05859Artur WasiakSL12380Piast III Gliwice 
113.01727Artur WinklerDS7200BKB PRNJAVOR Bolesławiec 
114.07545Aleksander WładSL4149Silesia I-EPK Gliwice 
115.01736Jacek WojnarowiczDS7239KS AZS POLIT. II Wrocław 
116.03596Andrzej WojtusiakSL7248Piast III Gliwice 
117.01739Rafał WolańskiDS2.5520KS AZS POLIT. II WrocławI
118.01906Krzysztof WołynkiewiczOP4142KANTORY PROGRESS Kędzierzyn Koźle 
119.05523Artur WójcikWP12340Progress I Ostrzeszów 
120.01749Maciej WręczyckiDS13314KS AZS POLIT. IV WROCŁAW 
121.05876Piotr WulkiewiczLD2.5280A-Media SIERADZ 
122.03616Rudolf ZającSL7160Płomień Sosnowiec 
123.01912Franciszek ZarzeckiDS12520KS AZS POLIT. II WrocławI
124.03620Mirosław ZielińskiSL12570Energetyk JaworznoI
125.01772Sławomir ZimniakDS485BKB PRNJAVOR Bolesławiec 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 34572 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.04:27:29 (0.3838/135) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.