Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1452/7351 turniej par

szczegóły imprezy

50. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
V Kongresowy Turniej Par
środa, 21 lipca 2010r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.08203
06924
Wojciech Gaweł
Jan Sikora
DS
MA
7
12
61.0050III
III
2.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
60.0049 
 
3.04632
04665
Jacek Lew
Kazimierz Omernik
PM
WP
13
18
56.0047 
 
4.08130
04590
Grzegorz Dłutowski
Józef Idczak
PM
PM
4
7
54.0045 
 
5.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2.5
54.0045 
 
6.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
53.0043 
 
7.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
7
12
51.0041 
 
8.05059
05446
Stanisław Janik
Marek Szukała
WP
WP
12
13
50.0040 
 
9.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
4
7
49.0039 
 
10.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
46.0037 
 
11. 
 
Gunn Angelskar
Toresorn Pedersen
NOR
NOR
5
5
45.0036 
 
12.07786
07550
Bogdan Dejnakowski
Krzysztof Zając
MA
LD
2
2.5
43.0035 
 
13.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
42.0033 
 
14.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
41.0030 
 
15.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
MA
LB
12
18
41.0030 
 
16.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
41.0030 
 
17.04539
08565
Edmund Bortkun
Lechosław Suszka
PM
PM
4
2.5
41.0030 
 
18.04601
08561
Witold Kaliński
Jerzy Komorowski
PM
PM
12
4
40.0025 
 
19. 
03740
Włodzimierz Duszyński
Roman Janczarek
GER
KP
5
4
40.0025 
 
20.08125
08068
Michał Armatyński
Rafał Smoczyński
PM
PM
2.5
2
40.0025 
 
21.07796
01726
Marek Jeleniewski
Tomasz Winciorek
MA
MA
13
18
38.0023 
 
22.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
37.0021 
 
23.06556
06846
Sylwester Cieślak
Jerzy Pęczkowski
MA
MA
7
4
36.0020 
 
24.13910
06879
Lesław Mandecki
Adam Ratyński
MA
MA
2
18
36.0020 
 
25.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
34.0017 
 
26.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
30.0016 
 
27.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
2.5
2.5
29.0015 
 
28.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
28.0013 
 
29.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
12
27.0011 
 
30.04788
03939
Ireneusz Jarosz
Aleksander Skop
PM
KP
18
7
27.0011 
 
31.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
27.0011 
 
32.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
26.0010 
 
33. 
 
Janet De Botton
Artur Malinowski
GBR
GBR
10
10
26.0010 
 
34.04108
04844
Przemysław Janiszewski
Jacek Szutowicz
WM
PM
18
18
26.0010 
 
35.08057
04682
Zbigniew Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
26.0010 
 
36.08979
01115
Krzysztof Jassem
Krzysztof Martens
DS
WP
24
24
26.0010 
 
37. 
 
Andrew McIntosh
Nick Sandqvist
GBR
GBR
5
5
25.009 
 
38.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
24.009 
 
39.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
24.009 
 
40.04535
04553
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
PM
PM
12
7
24.009 
 
41. 
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
NZ
PM
0.5
1.5
22.008 
 
42.10721
05246
Sławomir Czech
Zofia Mikołajczyk
LU
WP
2.5
2.5
21.008 
 
43.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
12
7
19.008 
 
44.08129
04707
Edward Bednarczyk
Mirosław Szaliński
PM
PM
4
12
19.008 
 
45.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
18.007 
 
46.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
16.007 
 
47.03797
03999
Eugeniusz Kukliński
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
4
15.007 
 
48.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
13.006 
 
49.04629
10118
Jarosław Laskowski
Jarosław Pęski
PM
PM
2.5
2.5
13.006 
 
50.06731
06904
Jan Kudelski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
13.006 
 
51.12450
08804
Katarzyna Dufrat
Justyna Stankiewicz
DS
WP
4
2
12.006 
 
52.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
12.006 
 
53.04559
04621
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
PM
PM
7
4
11.005 
 
54.04739
08131
Janusz Węgrzyn
Regina Ziębicka
PM
PM
4
2.5
10.005 
 
55.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
9.005 
 
56.08166
09012
Renata Dancewicz
Bolesław Ostrowski
MA
PM
4
13
6.005 
 
57.04593
05084
Wacław Janicki
Tadeusz Kaczanowski
PM
WP
13
18
6.005 
 
58.11305
05213
Łukasz Golder
Paweł Małecki
SL
SL
2.5
7
6.005 
 
59.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
6.005 
 
60. 
 
Thomas Charlsen
Thor Eric Hoftaniska
NOR
NOR
10
5
6.005 
 
61.07114
11428
Waldemar Skóra
Paweł Zubiel
LD
LD
7
2.5
5.003 
 
62.04555
11721
Adam Derwiński
Bogdan Frydrychowicz
PM
PM
2.5
2
4.003 
 
63.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
LD
WP
13
18
4.003 
 
64.05692
05884
Jacek Lewandowski
Ryszard Zubiel
LD
LD
7
4
3.003 
 
65.08271
06249
Adam Karczmarz
Przemysław Ślesicki
MA
MA
2.5
4
3.003 
 
66.12108
10778
Aleksandra Jarosz
Joanna Kazmucha
WP
WP
2.5
2.5
2.002 
 
67.04610
04633
Przemysław Koc
Marek Lewandowski
PM
PM
2.5
2
1.002 
 
68.09822
07869
Zdzisław Ingielewicz
Sławomir Zawiślak
MA
MA
2.5
19
1.002 
 
69.05996
04354
Zbigniew Lasocki
Zbigniew Łukaszuk
ZP
WM
7
7
1.002 
 
70.04703
04755
Eugeniusz Starzyński
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
-1.001 
 
71.07362
02760
Stanisław Król
Jerzy Pasich
MP
MP
4
7
-1.001 
 
72.11466
06746
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
MA
MA
4
13
-2.001 
 
73.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
-4.001 
 
74.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
-4.001 
 
75.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
-4.001 
 
76.12983
13707
Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
KP
PM
2
1.5
-5.00  
 
77. 
 
Jerzy Chudzik
Jerzy Zienkiewicz
NZ
NZ
0
0
-5.00  
 
78.04602
04626
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
-8.00  
 
79. 
01539
Andrzej Knap
Wojciech Olański
SPA
DS
10
19
-8.00  
 
80.04640
04691
Brunon Malinowski
Eugeniusz Rogiński
PM
PM
2.5
4
-9.00  
 
81.01439
01577
Lech Kurowski
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
-9.00  
 
82.06845
11942
Tomasz Paluchowski
Bogdan Radwański
MA
MA
12
4
-10.00  
 
83. 
 
Hakan Nilsson
Mats Pettersson
SWE
SWE
5
5
-10.00  
 
84.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
-12.00  
 
85.06683
06705
Jerzy Kniga-Leosz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
12
-13.00  
 
86.07775
11573
Piotr Anastaziak
Piotr Kazub
PM
PM
7
2
-13.00  
 
87.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
-14.00  
 
88.06500
06817
Krzysztof Bąder
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
-14.00  
 
89.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
-15.00  
 
90.12848
13697
Natalia Rajczyk
Przemysław Wiśniewski
WP
MA
1.5
1
-16.00  
 
91.13409
12391
Andrzej Chabierski
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
-16.00  
 
92.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
-16.00  
 
93.12152
14036
Marcin Bojarski
Joanna Michalska
LD
DS
2.5
0
-17.00  
 
94.04527
04699
Krzysztof Antas
Krzysztof Sikorski
WP
PM
18
18
-18.00  
 
95.04544
04562
Piotr Buczkowski
Piotr Dybowski
PM
PM
4
4
-18.00  
 
96.09142
13696
Tadeusz Miesiąc
Tomasz Wiśniewski
WP
MA
1.5
1.5
-19.00  
 
97.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
-20.00  
 
98.04543
04702
Stanisław Brzozowski
Andrzej Stankiewicz
PM
PM
7
4
-21.00  
 
99.04350
04435
Jarosław Łosiak
Jan Romot
WM
WM
7
7
-22.00  
 
100.04659
10354
Krzysztof Niemkiewicz
Krzysztof Przybielski
PM
PM
4
2.5
-22.00  
 
101.05242
05279
Ewa Mielcarzewicz
Jadwiga Nowak
WP
WP
2.5
7
-24.00  
 
102.13651
10032
Roman Kowalewski
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2
2.5
-24.00  
 
103.13623
07610
Robert Kras
Jan Skąpski
PM
WM
1.5
2.5
-24.00  
 
104.10472
13056
Sammy Bałdysz
Łukasz Wilamowski
LB
PM
2
2
-25.00  
 
105.06535
10996
Lech Chlebowski
Łukasz Nierzwicki
MA
PM
7
2
-25.00  
 
106.01643
07242
Ewa Sobolewska
Vytautas Vainikonis
SL
PD
13
7
-26.00  
 
107.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
2.5
2
-28.00  
 
108.03266
05695
Stefan Kowalczyk
Andrzej Lućko
SL
SW
18
18
-29.00  
 
109.11803
10782
Agnieszka Chudy
Joanna Małecka
PM
WP
2
1.5
-29.00  
 
110.11388
13882
Jan Grzeszczak
Agnieszka Sławenta
DS
DS
2
0.5
-29.00  
 
111.12158
11211
Izabella Jaworska
Wojciech Racz
LD
MA
2
2.5
-30.00  
 
112.08474
12010
Marta Gackowska
Dariusz Zieliński
KP
PM
4
2
-30.00  
 
113.04648
04685
Edward Meller
Andrzej Podgórski
PM
PM
2.5
2.5
-30.00  
 
114.04639
04706
Andrzej Malinowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
4
4
-31.00  
 
115.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
12
-31.00  
 
116. 
 
Stig Martinunun
Dag Stolihvih
NOR
NOR
5
5
-31.00  
 
117.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
-32.00  
 
118.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
2.5
2.5
-32.00  
 
119.03696
03987
Leszek Falkowski
Piotr Turowski
KP
KP
12
7
-33.00  
 
120.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
-36.00  
 
121.13593
04737
Elżbieta Gralak
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
1
7
-37.00  
 
122.02119
13316
Edward Sajkowski
Jerzy Żebrowski
LB
SW
2.5
1.5
-37.00  
 
123.04578
04596
Józef Gnaciński
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
4
-38.00  
 
124.14427
13801
Ryszard Gruda
Jerzy Kubiak
PM
PM
0
0
-41.00  
 
125.07409
13436
Anna Pełszyńska
Barbara Rosłon
SL
MA
2.5
2
-41.00  
 
126. 
 
Paula Lesile
Solvi Remen
GBR
NOR
5
5
-42.00  
 
127.02618
12390
Zofia Czarnecka
Katarzyna Klimkiewicz
PM
PM
1.5
1.5
-42.00  
 
128.08097
13028
Włodzimierz Kocoń
Piotr Suchodolski
PM
PM
2.5
2.5
-43.00  
 
129.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
-46.00  
 
130.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
-47.00  
 
131.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
-48.00  
 
132.13667
13594
Aleksandra Hilcher
Patryk Nazaruk
MA
PM
0.5
0.5
-51.00  
 
133.13617
10591
Marek Makulec
Joanna Sroka
LD
WP
1
1.5
-52.00  
 
134.04783
05070
Michał Górski
Piotr Jassem
PM
WP
7
7
-52.00  
 
135.11757
04573
Paweł Anastaziak
Michał Gapa
PM
PM
2
4
-52.00  
 
136.15062
15066
Sviatlana Aleinikova
Nadezhda Shtanyuk
PD
PD
0
0
-53.00  
 
137.02876
08970
Wojciech Arczewski
Bogusław Pawszak
SW
PK
18
12
-53.00  
 
138.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
-53.00  
 
139.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
-54.00  
 
140.04711
04757
Piotr Szewczyk
Jarosław Żemojtel
PM
PM
4
4
-62.00  
 
141.06793
07020
Wiesław Miłkowski
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
-62.00  
 
142.04760
08519
Antoni Adamiec
Jacek Młyńczyk
PM
SL
4
13
-62.00  
 
143.04715
04756
Henryk Szwarc
Andrzej Żaboklicki
PM
PM
2.5
4
-66.00  
 
144.11563
08363
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
ZP
ZP
2
2
-76.00  
 
145.11834
13461
Jakub Jagodziński
Magdalena Żelazek
LU
PM
2
0.5
-77.00  
 
146. 
04719
Grażyna Płocka
Artur Toeplitz
NZ
PM
0
4
-81.00  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2302 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.19:00:54 (0.3918/302) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.