Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1457/7476 turniej par

szczegóły imprezy

20. Festiwal Solidarność
X Festiwalowy Turniej Par
sobota, 14 sierpnia 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04762
01865
Konrad Araszkiewicz
Andrzej Pawlak
PD
OP
19
12
63.4653III
III
2.06554
06807
Jarosław Cieślak
Jan Moszyński
WP
LD
13
13
61.6752 
 
3.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
61.5350 
 
4.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
61.3848 
 
5.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
61.3546 
 
6.05889
05893
Patryk Araszkiewicz
Jacek Batóg
ZP
ZP
4
4
61.0545 
 
7.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
2.5
60.6343 
 
8.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
59.4042 
 
9.04242
05504
Andrzej Fronczak
Andrzej Witkowski
WM
WP
18
18
58.8340 
 
10.12999
10085
Adam Krysa
Justyna Żmuda
MP
MP
4
4
58.4939 
 
11.12197
09357
Michał Klukowski
Arkadiusz Majcher
DS
SW
2.5
2.5
58.4137 
 
12.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
57.9736 
 
13.07164
04163
Swietłana Bodrenkowa
Andrey Orlovich
PD
PD
4
12
57.8734 
 
14.03345
07431
Zbigniew Mącior
Marek Witek
SL
MA
18
18
57.5533 
 
15.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
57.3831 
 
16.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
57.2930 
 
17.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
57.1728 
 
18.08129
11248
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
PM
PM
4
1.5
57.0827 
 
19.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
57.0025 
 
20.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
56.8424 
 
21.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
7
56.5222 
 
22.03787
03847
Adam Kozłowski
Jarosław Michałowski
LB
KP
12
18
56.3920 
 
23.14326
11388
Justyna Duszyńska
Jan Grzeszczak
PM
DS
0
2
55.7919 
 
24.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
55.4017 
 
25.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
55.2916 
 
26.04665
04731
Kazimierz Omernik
Sylwester Walerowicz
WP
PM
18
12
54.8314 
 
27.04683
05859
Przemysław Piotrowski
Artur Wasiak
PM
SL
12
12
54.7313 
 
28.06845
06915
Tomasz Paluchowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
7
54.7111 
 
29.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
WP
WP
19
18
54.6811 
 
30.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
SL
SL
18
7
54.6111 
 
31.04788
03939
Ireneusz Jarosz
Aleksander Skop
PM
KP
18
7
54.5910 
 
32.13465
06697
Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
1.5
7
54.5810 
 
33.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
54.3810 
 
34.08203
01385
Wojciech Gaweł
Tomasz Klukowski
DS
DS
7
7
54.3410 
 
35.01115
 
Krzysztof Martens
Anna Samojleva
WP
RUS
24
5
53.869 
 
36.04124
10428
Roman Kruk
Waldemar Miłuński
PD
PD
7
2
53.839 
 
37.06573
12009
Bogusław Domaszewski
Mirosław Hryszko
MA
PD
2.5
2
53.819 
 
38.06800
02157
Sylwester Młynarczuk
Paweł Szymonik
MA
LU
18
4
53.749 
 
39.09131
09562
Karolina Dostatnia
Łukasz Gaweł
WP
DS
2
4
53.658 
 
40.04036
06864
Janusz Ciruk
Andrzej Potyński
WM
MA
7
18
53.108 
 
41.02408
02166
Kazimierz Sługocki
Jarosław Wachnowski
LB
LB
12
18
53.028 
 
42.12262
12735
Radosław Kmiecik
Marcin Rudziński
PM
WP
2
0.5
52.808 
 
43.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
52.707 
 
44.04109
03401
Łukasz Brede
Jarosław Ostrowski
MA
SL
12
7
52.657 
 
45.04593
04699
Wacław Janicki
Krzysztof Sikorski
PM
PM
13
18
52.587 
 
46.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
52.316 
 
47.04780
14105
Grzegorz Gan
Błażej Szulecki
PM
PM
2.5
2.5
52.286 
 
48.04783
04838
Michał Górski
Grzegorz Sokołowski
PM
KP
7
2.5
52.286 
 
49.14011
12783
Ulana Haponowa
Robert Mrukowski
PD
KP
1.5
2.5
52.246 
 
50.05996
03999
Zbigniew Lasocki
Tadeusz Wasilewski
ZP
KP
7
4
52.205 
 
51.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
52.055 
 
52.11591
10148
Tadeusz Bożek
Paulina Klimentowska
MA
MA
2.5
4
52.045 
 
53.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
LB
MA
2
12
52.035 
 
54.05056
06341
Rafał Jagniewski
Grzegorz Narkiewicz
WP
MA
18
19
51.984 
 
55.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
51.974 
 
56.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
51.884 
 
57.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
2
2.5
51.684 
 
58.12440
12927
Maciej Bojarski
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2
1.5
51.623 
 
59.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
51.563 
 
60.05966
06093
Grzegorz Kaźmierczak
Marian Siwy
ZP
ZP
7
7
51.333 
 
61.02934
07869
Krzysztof Kujawa
Sławomir Zawiślak
SW
MA
18
19
51.113 
 
62.09347
14541
Anna Ksyta
Krzysztof Superson
WP
MP
2
1
50.992 
 
63.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2.5
50.952 
 
64.08946
02701
Małgorzata Sokołowska
Olga Węsierska-Bryła
LD
PM
4
4
50.802 
 
65.05944
12176
Adam Hintertan
Aneta Jarmocik
SW
ZP
7
2.5
50.792 
 
66. 
14366
Alexander Rapoport
Michael Schroeder
GER
MA
5
1.5
50.671 
 
67.12152
14036
Marcin Bojarski
Joanna Michalska
LD
DS
2.5
0
50.661 
 
68.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
50.461 
 
69.04670
04696
Mariusz Pater
Antoni Sękowski
PM
PM
7
18
50.40  
 
70.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
4
50.40  
 
71.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
50.37  
 
72.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
MA
2.5
4
50.25  
 
73.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
1.5
1
50.05  
 
74.04603
04712
Jakub Kasprzak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
7
4
50.03  
 
75.07801
09550
Michał Kania
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
49.92  
 
76.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
49.50  
 
77.03861
05523
Leszek Moszczyński
Artur Wójcik
KP
WP
7
12
49.46  
 
78.11871
03274
Magdalena Holeksa
Joanna Taczewska
SL
SL
2.5
12
48.64  
 
79.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
1.5
4
48.39  
 
80.13598
13696
Cezary Dudkiewicz
Tomasz Wiśniewski
LD
MA
1.5
1.5
48.31  
 
81.12450
12158
Katarzyna Dufrat
Izabella Jaworska
DS
LD
4
2
48.22  
 
82.01439
01739
Lech Kurowski
Rafał Wolański
DS
DS
7
2.5
48.19  
 
83.11110
14540
Wojciech Stachnik
Maciej Superson
MP
MP
2
1
47.87  
 
84.12108
10778
Aleksandra Jarosz
Joanna Kazmucha
WP
WP
2.5
2.5
47.85  
 
85.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
47.80  
 
86.10209
08911
Igor Łosiewicz
Ilya Shpuntou
MA
LB
4
4
47.67  
 
87.04078
04097
Jan Gardocki
Andrzej Raczkowski
PD
PD
4
4
47.61  
 
88.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
47.53  
 
89.10978
12154
Natalia Banaś
Mateusz Sobczak
MP
LD
1.5
2
47.43  
 
90.08485
09138
Grażyna Busse
Danuta Kazmucha
WP
WP
7
4
47.35  
 
91.06528
05111
Włodzimierz Buze
Wit Klapper
MA
SL
18
19
47.28  
 
92.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
47.07  
 
93.15060
11358
Gerbrand Hop
Aleksander Krych
MP
MA
0
4
46.71  
 
94. 
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
GER
PM
10
18
46.69  
 
95.10235
04844
Radosław Sielczak
Jacek Szutowicz
ZP
PM
2
18
46.56  
 
96.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
46.41  
 
97.03815
06077
Michał Lewiński
Tomasz Rusiecki
LB
ZP
12
7
46.21  
 
98.05611
05732
Dominik Filipowicz
Paweł Niedzielski
WP
WP
12
18
46.11  
 
99.07891
05739
Piotr Klimacki
Robert Nowicki
LU
WP
18
13
45.91  
 
100.14285
13074
Olga Długosz
Maciej Grabiec
MP
MP
1.5
2
45.86  
 
101.12320
12362
Zofia Bałdysz
Justyna Stachowiak
LB
WP
0
1.5
45.70  
 
102.02000
02133
Janusz Hliwa
Mirosław Soroka
LB
LB
4
12
45.38  
 
103.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
1.5
2.5
45.27  
 
104.06904
11610
Lech Sadoś
Paweł Starnawski
MA
MA
12
4
45.23  
 
105.07190
04778
Paweł Chindelewicz
Piotr Franiewski
MA
PM
12
4
45.03  
 
106.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
45.00  
 
107.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
2.5
44.78  
 
108.05059
08519
Stanisław Janik
Jacek Młyńczyk
WP
SL
12
13
44.77  
 
109.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
19
7
44.66  
 
110.04544
04703
Piotr Buczkowski
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
4
4
44.65  
 
111. 
04602
Bartosz Grzybowski
Aleksander Kasprzak
KAZ
PM
5
18
44.61  
 
112.01831
05856
Marian Kupnicki
Piotr Walczak
WP
WP
13
18
44.59  
 
113. 
 
Paweł Czarny
Robert Mustaz
NZ
NZ
0
0
44.21  
 
114.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
43.99  
 
115.15059
04615
Agata Chojnicka
Jarosław Kotecki
PM
PM
0
1.5
43.83  
 
116. 
 
Rita Rapaport
Malgorzata Schroeder
GER
NZ
5
5
43.29  
 
117.04802
13932
Cezary Krzemiński
Bogusław Waliński
PM
PM
18
4
43.00  
 
118.06352
06355
Leszek Szeląg
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
42.74  
 
119.13882
13782
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
DS
DS
0.5
0.5
42.69  
 
120.10202
10212
Paweł Dąbkowski
Andrzej Terszak
MA
MA
2
2.5
42.58  
 
121.10142
05670
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
12
42.53  
 
122. 
03807
Katarzyna Latos
Tomasz Latos
NZ
KP
0
7
42.45  
 
123.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
42.16  
 
124.02324
02354
Andrzej Łagosz
Zbigniew Nahorski
LB
LB
7
7
42.06  
 
125.13360
13366
Honorata Gurzyńska
Mateusz Pączek
PM
PM
1.5
0.5
42.04  
 
126.08455
07428
Maciej Dąbrowski
Izabela Weinhold
SL
SL
2.5
4
41.82  
 
127.01223
06795
Cathy Bałdysz
Ewa Miszewska
LB
WP
12
18
41.72  
 
128.05932
06035
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Neimann
ZP
ZP
4
2.5
41.53  
 
129.02094
02163
Romuald Paszkowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
4
41.22  
 
130.13438
01910
Rafał Marks
Roman Zabłocki
MA
OP
2
4
41.17  
 
131.10472
13697
Sammy Bałdysz
Przemysław Wiśniewski
LB
MA
2
1
40.85  
 
132.02876
01224
Wojciech Arczewski
Marek Bałdysz
SW
LB
18
12
40.52  
 
133.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
SW
SW
12
7
40.23  
 
134. 
 
Tomasz Jurkowski
Francoise Leduc
FRA
FRA
5
5
40.19  
 
135.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
PK
7
12
39.39  
 
136.04760
02819
Antoni Adamiec
Halina Święch
PM
MP
4
4
35.26  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2258 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-28 g.11:56:33 (0.3980/282) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.