Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Śląski (SL)

Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MMtak4
2.03337Andrzej Maszczyszyn  SL11MMtak1
3.03398Tadeusz Olenderek  SL4MKtak 
4.05797Karol Ruszkiewicz SL5MKtak1
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.03052Janis Bendiks SL7MMtak 
2.03143Edmund Gabryś SL5MKtak 
3.10317Krzysztof Kędzbok SL2MO  
4.03332Zdzisław Małek  SL9MMtak 
5.05718Jerzy Michałek  SL21AMtak 
6.03502Wiesław Smaza  SL7MMtak 
7.03554Krzysztof TomsiaSL9MMtak4
8.03616Rudolf Zając SL11MMtak 
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.07271Adrian Bakalarz SL7MMtak 
2.03060Henryk Bieniasz SL4MKtak 
3.11359Magdalena Błaszczyk SL0.5K  
4.07295Emil Distel  SL3MRtak 
5.14070Wiktoria Hałas  SL1.5M  
6.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AMtak 
7.03279Andrzej Krysa SL4MK  
8.13438Rafał Marks SL11MM  
9.09951Jacek MichalskiSL4MK  
10.03504Witold SmętekSL4MKtak 
11.03274Joanna Taczewska SL12Atak 
12.05520Marek Wójcicki  SL19AM  
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.11086Jarosław BakalarskiSL2MO  
2.07286Henryk Borowiński SL4MK  
3.03081Stanisław Bujdo SL3MR  
4.16134Dominik Caus  SL1.5M  
5.13228Jacek Cymerman SL1.5M  
6.13540Ewa Dziubińska  SL2MO  
7.16278Janusz Jabłoński SL2.5MW  
8.03221Paweł Jończyk SL4MK  
9.03232Grzegorz Kaleta SL7MM  
10.03231Halina Kaleta SL7MM  
11.03288Paweł Krzyżanowski SL5MK  
12.03304Julian Lassota SL12Atak 
13.14904Magdalena Lorek  SL1.5M  
14.03325Mirosław Łuniewski SL4MK  
15.03339Jerzy Matura SL3MRtak 
16.03340Jerzy Matyjaszek SL1.5M  
17.03345Zbigniew Mącior  SL18AM  
18.10963Tadeusz Otrębski  SL0.5Ktak 
19.15120Agnieszka PietrzykSL7MM  
20.15567Sandra Plewnia  SL0.5K  
21.13431Tomasz Potrawa  SL2MO  
22.14085Karolina Pyda  SL1.5M  
23.16274Jarosław SieczkowskiSL5MK  
24.07454Stefan Sowa SL4MKtak 
25.03516Krzysztof StanikSL3MRtak 
26.03551Tadeusz Tkaczyk SL4MKtak 
27.15016Katarzyna Urbańczyk  SL2MO  
28.14088Teresa Wojtusiak  SL2MO  
29.03631Adam Żywiec  SL4MKtak 

Łącznie 53 osoby.

* turnieje - liczba wpisanych w systemie MSC Cezar funkcji sędziowskich pełnionych na turniejach (dane rejestrowane od 2017 roku)

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-22 g.01:53:51 (0.2115/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.