Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Sędziów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Mazowiecki (MA)

Sędzia Międzynarodowy M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.11358Aleksander Krych MA7MMtak330
2.07060Sławomir Latała  MA12Atak16
3.06756Radosław Lula MA5MKtak 
4.05710Jacek Marciniak MA9MMtak 
5.15976Stanisław Mączka  MA5MKtak106
6.04662Michał Nowosadzki  MA24AStak 
Sędzia Państwowy P
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MKtak 
2.06506Stefan Berwid  MA4MKtak 
3.07782Piotr Butryn MA15A  
4.06550Arkadiusz Ciechomski MA5MKtak104
5.06562Maciej Czajkowski MA4MKtak172
6.18302Jerzy Danielewicz MA4MK  
7.06580Piotr Dybicz MA11MMtak 
8.06615Jerzy Greś  MA9MMtak74
9.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MMtak23
10.17167Tomasz Kiełbasa  MA7MM  
11.06764Marian Łukasiak  MA5MKtak1
12.07043Sandra Różańska MA3MRtak29
13.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MKtak14
14.06925Maciej Sikora MA11MM  
15.12123Mateusz Stępiński MA9MM  
16.11903Paweł Szymaszczyk MA9MMtak88
17.07871Piotr Zieliński MA5MKtak 
18.08440Jerzy Żabierek  MA0.5K  
Sędzia Regionalny R
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.08392Mikołaj Albrycht MA3MR  
2.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK  
3.07779Jan Betley MA9MMtak 
4.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MKtak 
5.08988Paweł Gałązka MA4MKtak 
6.10674Grzegorz Górecki MA4MKtak 
7.17214Karol Konopko  MA2.5MW  
8.17969Anna KosiorekMA2MOtak9
9.13111Grażyna Kościelny MA1Adtak1
10.06281Benedykt Liszewski  MA7MM  
11.06758Tadeusz Luzak  MA12Atak 
12.08293Maciej MajewskiMA7MMtak 
13.06337Jerzy Manecki  MA5MKtak 
14.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0Dtak 
15.09105Andrzej Miktus MA4MKtak 
16.11174Kazimierz Osiński MA4MK  
17.08619Anna Sztyber MA5MKtak 
18.18763Maria Zarzycka MA1.5Mtak29
19.07045Witold Żarowski MA12A  
Sędzia Okręgowy O
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.17967Rita Andruszkiewicz MA2.5MW  
2.06160Mirosław Art  MA7MMtak 
3.16296Jerzy BejmaMA3MRtak 
4.06543Jan Chodorowski  MA18AM  
5.06175Kazimierz DobrzynieckiMA5MKtak 
6.06178Adam Ejnik MA5MK  
7.04125Mariusz Faliński  MA5MKtak 
8.06322Kazimierz Falkowski  MA5MKtak 
9.06630Władysław Izdebski   MA13A  
10.14237Dominik Jastrzębski MA3MRtak 
11.08408Bogdan Kaczyński  MA4MKtak 
12.08282Mieczysław Kicior MA5MK  
13.07122Piotr Klichta  MA4MKtak 
14.15824Tomasz Kopka MA3MRtak 
15.15855Roman Kowalewicz MA2.5MWtak20
16.06723Roman Krzemień  MA9MM  
17.06282Wiesław Lubański  MA4MKtak 
18.09360Monika Maksymiuk MA3MR  
19.06214Jan Malinowski MA5MKtak 
20.13438Rafał Marks MA11MM  
21.04161Bartosz Mer MA4MK  
22.06806Zbigniew Mordasewicz MA4MK  
23.06218Andrzej Niewiadomski MA5MKtak 
24.06835Andrzej Orłow   MA7MMtak 
25.16068Konrad Paluszek  MA2MO  
26.09607Henryk Przybysławski  MA5MKtak 
27.06892Stanisław Rumiński  MA11MM  
28.10793Natalia Sakowska MA15A  
29.06911Andrzej Sasin  MA3MRtak 
30.06474Eustachy Semczyszyn MA4MKtak 
31.07642Witold Stachnik MA9MMtak 
32.16069Łukasz Trendak  MA4MKtak 
33.11382Marek Walczak MA9MM  
34.06251Andrzej Wądołowski  MA4MKtak 
35.17655Janusz Wieczorek MA2MO  
36.15480Krystian Woliński MA1.5M  
37.08582Hanna Zdanowicz MA3MR  
38.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK  
Sędzia Klubowy L
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja turnieje*
1.15380Dawid Barzyk MA2MO  
2.16064Anna Basaj  MA0.5K  
3.06503Jacek Berkowski MA2.5MW  
4.06516Andrzej Borewicz  MA11MM  
5.07051Edward Branicki  MA5MK  
6.09741Wiktor Cała  MA5MK  
7.16053Filip Czaplicki  MA2MO  
8.14971Bartosz Ćwiek MA3MR  
9.10060Andrzej Dąbrowski MA0.5K  
10.13939Zbigniew Dembiński  MA2.5MW  
11.06571Kazimierz Dobrosz MA2.5MW  
12.11928Krystian DowolskiMA5MK  
13.06177Szymon Dutkiewicz MA5MK  
14.08931Andrzej Fengler MA5MK  
15.11588Jacek Gajda MA2.5MW  
16.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM  
17.10105Robert Głowacki  MA13Atak 
18.07053Krzysztof Gołaś  MA5MKtak 
19.06990Urszula Górecka-Wideryńska MA3MR  
20.06185Sławomir Grabowski MA5MK  
21.11173Zbigniew Grzeszczyk  MA3MR  
22.09020Kazimierz Grzeszkowiak MA4MK  
23.06266Tadeusz Gumkowski  MA7MMtak 
24.06188Rafał HonczarMA2MO  
25.06628Krzysztof Hordyński MA3MR  
26.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW  
27.06629Włodzimierz Ilnicki  MA17A  
28.16645Piotr Jasiński  MA5MK  
29.13903Bogdan Jaskulski MA4MK  
30.18480Witold Jochym MA2MO  
31.06646Jerzy Jodełka  MA5MKtak 
32.06271Stanisław Kalinowski MA7MMtak 
33.06272Andrzej KalupaMA2.5MWtak 
34.06198Wojciech KałaMA3MR  
35.06661Waldemar Kałużyński  MA9MM  
36.17447Ryszard Karwat MA2MO  
37.06697Jarosław Kostrzewa MA11MM  
38.06698Wojciech Kostrzewa  MA5MK  
39.03790Andrzej Kretkowski  MA4MK  
40.12006Danuta Krupnik MA7MM  
41.12696Krzysztof Kucharski MA2MO  
42.17845Grzegorz Kujszczyk  MA1.5M  
43.06734Wojciech Kulesza  MA13A  
44.06735Krzysztof Kulka  MA7MM  
45.16538Teresa Kulka MA0.5K  
46.06280Tomasz Liszewski MA3MRtak 
47.15773Stanisław Liśkiewicz  MA7MM  
48.09772Jerzy Ludwicki MA0.5K  
49.09416Sławomir Łojewski MA5MK  
50.16065Konrad Majewski  MA3MR  
51.18784Agnieszka Mankiewicz MA1.5M  
52.17362Jarek Markowski MA2MO  
53.15352Michał Maszenda  MA4MK  
54.15032Rafał Maszenda  MA4MK  
55.18149Karolina Melkonyan MA2MO  
56.14036Joanna Michalska MA2MO  
57.09933Mateusz Milczarek MA2MO  
58.06223Jan Okumski MA4MK  
59.06291Zdzisław Olszewski MA5MK  
60.15760Tadeusz Pawlak MA4MKtak 
61.15357Włodzimierz Pieniążek  MA2.5MW  
62.15262Grzegorz Piotrowski  MA2MOtak 
63.17083Paweł Płocki MA3MR  
64.06857Marek Pohorecki MA9MM  
65.18505Tomasz PrzegalińskiMA1.5M  
66.11211Wojciech Racz MA4MKtak 
67.06891Beata Rumińska MA5MK  
68.05798Robert RutaMA3MR  
69.11586Waldemar Rybarczyk  MA2.5MW  
70.15263Andrzej Rzechuła MA2.5MW  
71.06904Lech Sadoś  MA12A  
72.16366Andrzej Seiler  MA2.5MW  
73.10381Leszek Skorupka  MA2MOtak 
74.06940Sylwester Sommer MA5MK  
75.16873Jacek SowińskiMA2.5MW  
76.15977Adam Trzaskowski  MA2MO  
77.05852Maciej Turant MA3MR  
78.07867Maria Turant MA3MR  
79.09210Tatiana Verkhos MA4MK  
80.06306Kazimierz Wielechowski  MA12A  
81.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M  
82.13938Janusz Woźniak MA2.5MW  
83.16063Anna Woźnica MA1Ad  
84.05875Marek Wrocławski MA3MR  
85.07021Jerzy Zagrodzki  MA5MK  
86.18760Joanna Zalewska  MA3MR  
87.17030Anna Zaręba  MA3MR  
88.11658Zofia Zaręba MA3MRtak 
89.07029Stanisław ZarzeckiMA3MR  

Łącznie 170 osób.

* turnieje - liczba wpisanych w systemie MSC Cezar funkcji sędziowskich pełnionych na turniejach (dane rejestrowane od 2017 roku)

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-18 g.03:24:59 (0.2471/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.