Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3715/21082 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XLV Wawelski Smok
OTP** Wawelski Smok
niedziela, 26 listopada 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
64.14120II
II
2.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
63.46116III
III
3.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
5
21
62.47111III
III
4.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
61.74107 
 
5.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
61.24103 
 
6.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
59.27100 
 
7.07271
02673
Adrian Bakalarz
Marek Jaworski
SL
MP
7
12
59.2096 
 
8.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
59.0992 
 
9.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
58.6889 
 
10.01220
06554
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
DS
DS
11
17
58.6785 
 
11.02121
02827
Ryszard Sakowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
58.1281 
 
12.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
58.0078 
 
13.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
57.8674 
 
14.16645
13438
Piotr Jasiński
Rafał Marks
MA
MA
4
9
57.7870 
 
15.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
MA
18
7
57.0267 
 
16.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
3
2
56.6863 
 
17.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
0.5
0.5
56.6059 
 
18.13281
07352
Krystian Blaut
Marek Orłowicz
MP
MP
2.5
2.5
55.6856 
 
19.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
55.1952 
 
20.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
55.1049 
 
21.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
54.9345 
 
22.07512
07480
Stanisław Budzyń
Zdzisław Madej
SW
SW
2.5
3
54.8941 
 
23.13602
08797
Ewa Kwiecień
Michał Tuszyński
MP
MP
3
4
54.6738 
 
24.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
54.6034 
 
25.03206
03525
Maciej Janeczko
Aleksy Swoboda
SL
SL
7
7
54.5830 
 
26.01807
06973
Roman Grzelak
Piotr Tuszyński
DS
LB
15
24
54.3127 
 
27.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
54.2124 
 
28.14554
14555
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
MP
MP
2.5
2
54.1424 
 
29.13970
12805
Leszek Faber
Zbigniew Pierzynka
MP
MP
3
1
53.7523 
 
30.05111
14783
Wit Klapper
Patryk Patreuha
SL
DS
21
4
53.7422 
 
31.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
53.7322 
 
32.02720
02722
Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
MP
MP
9
7
53.6521 
 
33.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
53.6020 
 
34.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
53.0920 
 
35.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
DS
LB
9
9
52.8719 
 
36.14619
03529
Maksymilian Chodacki
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
52.8019 
 
37.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
52.7718 
 
38.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
5
52.7117 
 
39.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
52.7117 
 
40.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
7
5
52.5716 
 
41.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
52.2415 
 
42.14782
07431
Jakub Patreuha
Marek Witek
DS
SL
4
21
52.1715 
 
43.11660
02952
Paweł Łysek
Ireneusz Michalski
SW
SW
2.5
7
52.1614 
 
44.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
52.0914 
 
45.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
52.0713 
 
46.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
51.9512 
 
47.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
51.8712 
 
48.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
51.8111 
 
49.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
3
51.6810 
 
50.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
51.5010 
 
51.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
51.439 
 
52.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
51.429 
 
53.10601
02812
Grzegorz Latała
Maciej Szczerczak
MP
MP
3
4
51.418 
 
54.16000
16926
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
MP
DS
2
1.5
51.267 
 
55.05759
12777
Zdzisław Pawlicki
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
4
51.247 
 
56.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
51.206 
 
57.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2
51.135 
 
58.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
51.025 
 
59.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
50.814 
 
60.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
3
50.784 
 
61.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
50.703 
 
62.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
50.502 
 
63.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
7
50.402 
 
64.07809
05730
Piotr Kołuda
Wiesław Niciński
LU
LD
15
13
50.281 
 
65.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
7
50.16  
 
66.03063
03399
Tadeusz Biskup
Stefan Osadnik
SL
SL
5
9
50.11  
 
67.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
50.11  
 
68.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
50.05  
 
69.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
50.01  
 
70.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
49.79  
 
71.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
49.63  
 
72.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
11
49.50  
 
73.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2
2
49.35  
 
74.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
5
13
49.25  
 
75.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
13
12
49.17  
 
76.08950
17625
Iwona Czajka
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
49.12  
 
77.07234
15056
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
MP
MP
3
2
49.09  
 
78.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
49.02  
 
79.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
5
5
48.89  
 
80.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
48.30  
 
81.02819
09433
Halina Święch
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
48.26  
 
82.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
48.23  
 
83.01066
02760
Andrzej Janda
Jerzy Pasich
PK
MP
5
7
48.11  
 
84.15345
07448
Sławomir Brodziński
Krzysztof Sala
SL
SL
2.5
3
47.95  
 
85.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2.5
47.48  
 
86.15746
16585
Tomasz Pawełczyk
Adam Pigulski
SL
DS
3
2.5
47.44  
 
87.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.26  
 
88.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
4
47.02  
 
89.15346
03618
Wojciech Szuba
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2.5
9
46.71  
 
90.15231
10088
Dorota Gadaś
Władysław Kaczor
MP
MP
2.5
4
46.46  
 
91.09422
02631
Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
46.40  
 
92.16898
17892
Maciej Kędzierski
Aron Shindler
MP
MP
2.5
1.5
45.59  
 
93.18579
18594
Wiktor Cupiał
Łukasz Słuszniak
MP
MP
0
0.5
45.57  
 
94.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
ZP
ZP
3
15
45.33  
 
95.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
45.05  
 
96.03345
03356
Zbigniew Mącior
Katarzyna Michałek
SL
SL
18
7
45.01  
 
97.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
44.91  
 
98.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
44.84  
 
99.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
43.99  
 
100.11206
02741
Zdzisław Gędłek
Stanisław Mierzwa
MP
MP
5
7
43.55  
 
101.17511
16809
Marta Armuła
Julia Grodzka
MP
LU
1
2
43.50  
 
102.08793
02823
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
43.29  
 
103.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
43.29  
 
104.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
43.13  
 
105.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1
1
42.35  
 
106.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
MP
7
7
42.14  
 
107.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
42.07  
 
108.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1
41.80  
 
109.02826
15757
Stanisław Urbanowski
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
41.80  
 
110.03141
03512
Rafał Furgal
Wojciech Sołtysik
SL
SL
4
4
41.69  
 
111.16432
18554
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Hanna Leskiewicz-Łazarska
MP
MP
1.5
3
41.63  
 
112.17951
18382
Jakub Bojanowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
1
0.5
41.34  
 
113.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
2
41.19  
 
114.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
40.66  
 
115.17513
17843
Bartosz Bunar
Mariana Hernandez
MP
MA
2
1.5
40.13  
 
116.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
39.90  
 
117.03155
11886
Mariusz Gawłowski
Mieczysław Maziarz
SL
SL
3
1.5
39.88  
 
118.16504
14650
Alena Hallakh
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
0
2
39.28  
 
119.02678
18884
Jacek Kalinowski
Janusz Szędzielarz
MP
MP
7
1.5
38.70  
 
120.04842
11319
Leszek Sztyrak
Przemysław Zawada
OP
MA
19
17
38.70  
 
121.12314
15112
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
2
38.13  
 
122.07667
08781
Barbara Batkiewicz
Maria Krasowska
MP
MP
9
4
37.88  
 
123.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
36.85  
 
124.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
MP
5
5
35.48  
 
125.13661
08979
Adam Harasimowicz
Krzysztof Jassem
MP
DS
4
24
33.57  
 
126.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2
33.44  
 
127.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
31.58  
 
128.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
19.99  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4726 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/kjb/wyniki/W-smok.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:22:24 (0.4750/270) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.