Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24282 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Wczasowy W-3
wtorek, 2 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
5
7
66.2436
2.17161
07043
Krzysztof Cichy
Sandra Różańska
MA
MA
5
3
65.0134
3.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
64.8533
4.07271
17169
Adrian Bakalarz
Paweł Hulanicki
SL
MA
7
2.5
64.3831
5.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
63.7729
6.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
LB
13
17
62.1328
7.16875
18760
Edward Sucharda
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2.5
62.1026
8.16255
13438
Joanna Kokot
Rafał Marks
DS
SL
2.5
11
61.1825
9.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
60.1423
10.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
59.5722
11.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
59.4120
12.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
59.0818
13.11834
01397
Jakub Jagodziński
Piotr Korecki
LU
LB
5
7
57.7117
14.02057
02436
Radosław Liskowiak
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
57.6715
15.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
57.3714
16.03502
03588
Wiesław Smaza
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
7
5
57.2812
17.16898
14250
Maciej Kędzierski
Marcin Szymański
MP
MP
4
5
57.2111
18.01224
01239
Marek Bałdysz
Robert Biel
DS
LB
13
11
57.029
19.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
57.008
20.15519
16716
Piotr Kulesza
Lena Ostrowska
DS
MA
7
3
56.407
21.02387
02402
Stanisław Pryputniewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
56.237
22.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
56.177
23.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
55.937
24.07849
02157
Bogdan Szulejewski
Paweł Szymonik
SW
LU
21
7
55.506
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
55.436
26.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
55.366
27.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
55.135
28.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
55.115
29.07052
04848
Edmund Czubak
Maria Tomczewska
MA
PM
11
7
54.855
30.13181
20031
Sławomir Bogdanowicz
Marek Nowak
DS
WP
3
0
54.715
31.02223
02249
Piotr Brzeziński
Florian Fabiś
LB
LB
12
5
54.424
32.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
54.284
33.06556
06689
Sylwester Cieślak
Andrzej Kondeja
MA
MA
12
13
54.114
34.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
54.104
35.18699
07114
Piotr Ciszak
Waldemar Skóra
LD
LD
1.5
13
54.073
36.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
54.063
37.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
53.443
38.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
7
3
53.373
39.16177
02365
Roman Miłkowski
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
53.102
40.01618
01707
Andrzej Sawko
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
53.092
41.04793
04797
Krzysztof Kluf
Ryszard Konopka
MA
PM
12
12
52.362
42.17724
18011
Maksymilian Grochowski
Filip Parol
MA
MA
2
3
52.261
43.17969
04161
Anna Kosiorek
Bartosz Mer
MA
MA
2
4
52.241
44.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
51.471
45.08166
07061
Renata Dancewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
51.351
46.18554
03356
Hanna Leskiewicz
Katarzyna Michałek
MP
MP
3
7
50.821
47.18493
07102
Jarosław Chłądowicz
Jacek Omelańczuk
DS
LD
1.5
4
50.711
48.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
50.201
49.09594
01634
Ewa Dziekańska
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
4
50.161
50.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
1.5
50.071
51.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
49.561
52.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
49.451
53.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
49.351
54.18829
15616
Gerhard Langenmayr
Ralf Wollenberg
LB
LB
0.5
1
49.151
55.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
48.851
56.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
48.551
57.08165
09575
Marek Czerniawski
Krzysztof Komenda
DS
DS
4
5
48.371
58.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
48.081
59.01234
01554
Kazimierz Bednarek
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
48.061
60.01217
01713
Krystyna Augustyniak
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
47.801
61.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
47.741
62.18284
05680
Aleks Bukat
Włodzimierz Krysztofczyk
DS
LD
2
9
47.711
63.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
47.231
64.09020
06815
Kazimierz Grzeszkowiak
Piotr Nawrocki
MA
MA
4
19
46.291
65.05973
05996
Ryszard Kłosiński
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
46.281
66.09572
10584
Edward Kasiński
Wiesław Puton
DS
DS
5
5
44.521
67.17921
18644
Józef Bugajewski
Szymon Graś
WP
WP
1.5
1.5
44.321
68.18889
05403
Marcel Solecki
Piotr Solecki
WP
WP
0
7
44.221
69.02087
02114
Marian Nieznański
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
3
44.161
70.16070
18494
Krystian Bączek
Jakub Wieleba
MA
LU
4
1.5
44.001
71.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
1.5
1
43.951
72.05836
16971
Piotr Szczeciński
Paweł Świątkowski
LD
DS
4
1.5
43.381
73.19981
19980
Robert Brak
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
43.021
74.13412
15259
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ocylok
LD
DS
5
2.5
42.461
75.18858
16616
Michał Frączek
Paweł Sankowski
MA
MA
1.5
2.5
42.101
76.18495
18784
Alicja Jaskulecka
Agnieszka Mankiewicz
LU
MA
1.5
1
42.021
77.18015
18774
Ireneusz Jędrzejewski
Ewa Orłowska
MA
MA
1.5
1.5
40.991
78.18861
18996
Małgorzata Dmowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
40.351
79.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
39.721
80.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
38.631
81.03029
09903
Stanisław Adamczyk
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
38.241
82.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
38.181
83.13187
18293
Lech Rębisz
Karolina Żwirko
DS
DS
2
0.5
36.941
84.19468
18724
Katarzyna Wierzbicka
Piotr Wierzbicki
MA
MA
0.5
1.5
31.901
85.19445
15617
Kajetan Granops
Matthias Stenneken
WP
LB
0.5
1
31.341
86.17386
19545
Wojciech Potapczyk
Nina Przybylska
DS
DS
0.5
0
30.151
87.19857
19531
Daria Bartkiewicz
Iga Przybylska
DS
DS
0
0
25.201
88.19530
19532
Paweł Patuszczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
0
0
20.271
89.08139
01608
Stanisław Owocki
Marek Rużyło
DS
DS
2
5
10.781

Łącznie 1118 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.23:17:32 (0.3335/188) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.