Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24285 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Wczasowy W-4
środa, 3 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02087
02114
Marian Nieznański
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
3
63.6741
2.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
63.4239
3.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
62.6437
4.13438
15259
Rafał Marks
Dominika Ocylok
SL
DS
11
2.5
62.0735
5.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
3
2.5
61.4033
6.18284
16971
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
DS
DS
2
1.5
60.6232
7.11358
16875
Aleksander Krych
Edward Sucharda
MA
MA
7
5
60.0630
8.06551
12362
Jacek Ciechomski
Justyna Stachowiak-Kluz
SW
WP
19
7
59.3828
9.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
59.2626
10.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
2.5
59.1424
11.01239
01397
Robert Biel
Piotr Korecki
LB
LB
11
7
58.9122
12.16255
13412
Joanna Kokot
Zuzanna Moszczyńska
DS
LD
2.5
5
57.8721
13.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
57.7019
14.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
57.4217
15.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
57.2515
16.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
57.0813
17.05973
05996
Ryszard Kłosiński
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
56.9912
18.08929
07043
Jan Mazurkiewicz
Sandra Różańska
MA
MA
7
3
56.5610
19.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
13
13
56.299
20.11444
18011
Grzegorz Adamski
Filip Parol
ZP
MA
4
3
56.258
21.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
56.078
22.09594
01693
Ewa Dziekańska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
56.048
23.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
56.017
24.01450
10584
Bogdan Leśniak
Wiesław Puton
DS
DS
5
5
55.907
25.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
55.837
26.06556
12263
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
4
55.756
27.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
55.546
28.02354
02387
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
11
5
55.476
29.02806
06963
Wojciech Strzemecki
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
55.275
30.07849
17008
Bogdan Szulejewski
Filip Trojański
SW
MA
21
2.5
55.255
31.14728
09903
Kamil Nowak
Michał Witkowski
MA
SL
13
5
54.875
32.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
7
54.725
33.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
54.394
34.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
53.964
35.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
4
12
53.474
36.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
53.083
37.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
52.973
38.18699
05691
Piotr Ciszak
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
1.5
18
52.563
39.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
MA
LU
4
1.5
52.562
40.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
3
52.432
41.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
52.382
42.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
52.231
43.18493
07102
Jarosław Chłądowicz
Jacek Omelańczuk
DS
LD
1.5
4
52.031
44.13181
20031
Sławomir Bogdanowicz
Marek Nowak
DS
WP
3
0
51.211
45.16544
11903
Hanna Ciuńczyk
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
3
9
51.021
46.01224
05221
Marek Bałdysz
Tadeusz Masłowski
DS
WP
13
9
50.811
47.15519
01713
Piotr Kulesza
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
7
50.391
48.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
50.221
49.06689
04829
Andrzej Kondeja
Marek Pietrzak
MA
PM
13
5
50.181
50.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
50.151
51.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
50.121
52.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
49.951
53.17969
07061
Anna Kosiorek
Marek Różański
MA
MA
2
9
49.391
54.03455
03562
Jerzy Radomski
Jerzy Ujma
SL
SL
12
12
49.371
55.07130
01770
Eugeniusz Konik
Aleksander Zdybel
OP
MP
4
9
49.341
56.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
49.271
57.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
48.371
58.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
48.361
59.07271
18647
Adrian Bakalarz
Jakub Nawrocki
SL
WP
7
1.5
48.111
60.05670
19065
Andrzej Kozikowski
Jacek Zubiel
LD
LD
15
0.5
47.201
61.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
47.141
62.09572
08139
Edward Kasiński
Stanisław Owocki
DS
DS
5
2
47.101
63.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
46.971
64.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
46.891
65.18889
05403
Marcel Solecki
Piotr Solecki
WP
WP
0
7
46.671
66.05647
05881
Daniela Jędrychowska
Antoni Zdzienicki
LD
LD
7
13
46.371
67.01781
19163
Andrzej Aleksandrzak
Wiktor Chałupniczak
WP
WP
15
1
45.761
68.15976
18763
Stanisław Mączka
Maria Zarzycka
MA
MA
5
1.5
45.311
69.09002
03502
Henryk Radek
Wiesław Smaza
LB
SL
5
7
45.281
70.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
44.771
71.17921
05680
Józef Bugajewski
Włodzimierz Krysztofczyk
WP
LD
1.5
9
43.601
72.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
11
43.141
73.18644
05376
Szymon Graś
Jan Sibilski
WP
WP
1.5
5
43.041
74.09992
02278
Karol Humiński
Kazimierz Jaskuła
LB
LB
3
7
42.821
75.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
42.751
76.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
41.961
77.17442
17416
Małgorzata Bielińska
Władysław Walicki
LD
LD
1.5
1.5
41.891
78.08166
19766
Renata Dancewicz
Jerzy Winciorek
MA
MA
7
0
41.891
79.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
41.791
80.05836
19591
Piotr Szczeciński
Wojciech Zimorski
LD
DS
4
0
39.831
81.05635
03472
Bogusław Jakóbczyk
Kazimierz Róg
LD
SL
5
9
38.701
82.18124
18125
Estera Hulanicka
Sara Hulanicka
MA
MA
0
0
37.981
83.02057
02436
Radosław Liskowiak
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
35.581
84.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
1.5
33.341
85.19981
19980
Robert Brak
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
31.911
86.18973
18975
Kryspin Jankowiak
Jan Kuciapski
DS
DS
0
0
31.531
87.19708
19357
Wojciech Pająk
Maksymilian Zarzycki
LD
LD
0.5
0.5
27.211
88.18106
18638
Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
LD
LD
1
1
22.881

Łącznie 1240 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:53:27 (0.3362/186) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.