Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24289 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 9 Kongresowy TP
czwartek, 4 lipca 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05307
07431
Zbigniew Papierniak
Marek Witek
SL
SL
13
21
62.346030III
III
2.12320
18760
Sophia Bałdysz
Joanna Zalewska
DS
MA
7
2.5
61.085729III
III
3.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
60.545327 
 
4.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
60.475126 
 
5.06689
04829
Andrzej Kondeja
Marek Pietrzak
MA
PM
13
5
59.864824 
 
6.01718
01910
Bogumił Wegner
Roman Zabłocki
DS
OP
12
5
57.474523 
 
7.05030
05064
Bogdan Grzelak
Andrzej Janowicz
WP
WP
5
7
57.034221 
 
8.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
56.723920 
 
9.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
19
9
56.503618 
 
10.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2.5
56.323317 
 
11.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
7
13
56.113015 
 
12.01385
15519
Tomasz Klukowski
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
56.062714 
 
13.16184
01397
Tomasz Bartnicki
Piotr Korecki
LB
LB
5
7
55.732513 
 
14.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
55.452211 
 
15.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
55.361910 
 
16.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
55.29168 
 
17.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
55.26137 
 
18.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
55.23126 
 
19.17934
16586
Szymon Ostrowski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2.5
54.96126 
 
20.08988
08929
Paweł Gałązka
Jan Mazurkiewicz
MA
MA
4
7
54.87116 
 
21.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
53.99116 
 
22.08166
06274
Renata Dancewicz
Ryszard Kiełczewski
MA
SL
7
18
53.86105 
 
23.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
53.81105 
 
24.01437
10584
Zdzisław Kunc
Wiesław Puton
DS
DS
11
5
53.7995 
 
25.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
53.7795 
 
26.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
53.4184 
 
27.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
53.2284 
 
28.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
52.9874 
 
29.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
52.8574 
 
30.04161
07043
Bartosz Mer
Sandra Różańska
MA
MA
4
3
52.5863 
 
31.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
52.3063 
 
32.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
52.2153 
 
33.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
52.1453 
 
34.01224
11519
Marek Bałdysz
Bożena Rakuzy
DS
DS
13
2.5
51.9742 
 
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.7742 
 
36.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
51.7132 
 
37.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
51.5432 
 
38.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
51.4421 
 
39.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
9
51.1521 
 
40.04873
03472
Bogusław Barański
Kazimierz Róg
WP
SL
4
9
51.1211 
 
41.08859
01554
Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
5
50.6311 
 
42.16070
16898
Krystian Bączek
Maciej Kędzierski
MA
MP
4
4
50.5511 
 
43.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
50.5011 
 
44.11358
13438
Aleksander Krych
Rafał Marks
MA
SL
7
11
49.8711 
 
45.18011
16875
Filip Parol
Edward Sucharda
MA
MA
3
5
49.5611 
 
46.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
49.5011 
 
47.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
49.4711 
 
48.16585
17892
Adam Pigulski
Aron Shindler
DS
MP
3
2
49.4511 
 
49.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.3711 
 
50.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
49.3611 
 
51.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
PM
MA
12
5
48.9211 
 
52.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
48.3411 
 
53.01508
01711
Jarosław Molenda
Lech Warężak
DS
DS
9
11
48.2411 
 
54.17969
18494
Anna Kosiorek
Jakub Wieleba
MA
LU
2
1.5
48.2411 
 
55.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
47.9211 
 
56.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
47.8711 
 
57.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
47.3311 
 
58.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
46.1911 
 
59.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
4
45.7211 
 
60.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
45.1411 
 
61.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
45.0711 
 
62.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
44.9411 
 
63.18495
17001
Alicja Jaskulecka
Jakub Lenkiewicz
LU
MP
1.5
2.5
44.7011 
 
64.06556
12263
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
4
44.6711 
 
65.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
1.5
15
44.6611 
 
66.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
44.5011 
 
67.02057
02402
Radosław Liskowiak
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
44.4511 
 
68.18015
16716
Ireneusz Jędrzejewski
Lena Ostrowska
MA
MA
1.5
3
44.2611 
 
69.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
44.2411 
 
70.10503
01772
Bronisław Tabisz
Sławomir Zimniak
DS
DS
4
7
43.9411 
 
71.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
13
21
43.5911 
 
72.12871
01727
Rafał Molenda
Artur Winkler
DS
DS
2.5
9
42.5711 
 
73.18829
18889
Gerhard Langenmayr
Marcel Solecki
LB
WP
0.5
0
42.5311 
 
74.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
42.3411 
 
75.02262
05635
Zbigniew Halat
Bogusław Jakóbczyk
LB
LD
12
5
42.0211 
 
76.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
4
5
40.6611 
 
77.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
39.8711 
 
78.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
39.7811 
 
79.03502
03588
Wiesław Smaza
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
7
5
39.7011 
 
80.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
37.6711 
 
81.19545
13187
Nina Przybylska
Lech Rębisz
DS
DS
0
2
37.1011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1624 punkty PKL, w tym 874 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.12:00:49 (0.2617/172) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.