Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24291 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Wczasowy W-6
piątek, 5 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06551
12158
Jacek Ciechomski
Izabella Jaworska
SW
LD
19
4
67.6838
2.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
64.5836
3.17161
06274
Krzysztof Cichy
Ryszard Kiełczewski
MA
SL
5
18
64.3534
4.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
LB
13
17
64.0333
5.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
63.9831
6.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
2.5
62.0329
7.05307
02806
Zbigniew Papierniak
Wojciech Strzemecki
SL
MA
13
21
61.7327
8.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
61.5726
9.07271
05376
Adrian Bakalarz
Jan Sibilski
SL
WP
7
5
61.4124
10.05891
05647
Czesław Barczyk
Daniela Jędrychowska
ZP
LD
4
7
60.2222
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
60.0720
12.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
59.3719
13.02227
18618
Ryszard Chmiel
Maciej Fularz
LB
LB
9
1.5
59.0817
14.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MA
2.5
2.5
58.9715
15.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
58.8914
16.01781
18644
Andrzej Aleksandrzak
Szymon Graś
WP
WP
15
1.5
58.6812
17.09568
01693
Mariusz Ilnicki
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
58.6410
18.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
57.618
19.10043
16585
Łukasz Kalbarczyk
Adam Pigulski
MA
DS
7
3
57.518
20.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
57.508
21.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
57.117
22.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
57.027
23.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
56.377
24.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
56.316
25.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
56.216
26.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
55.416
27.17721
14965
Jakub Bazyluk
Marta Wójcik
MA
MA
3
3
55.186
28.03472
03502
Kazimierz Róg
Wiesław Smaza
SL
SL
9
7
55.055
29.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
54.785
30.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
54.605
31.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.484
32.08166
07869
Renata Dancewicz
Sławomir Zawiślak
MA
LB
7
21
54.344
33.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
53.964
34.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
53.283
35.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
53.243
36.16716
12709
Lena Ostrowska
Katarzyna Perkowska
MA
MA
3
1.5
53.063
37.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
4
52.693
38.02223
02249
Piotr Brzeziński
Florian Fabiś
LB
LB
12
5
52.312
39.11444
18011
Grzegorz Adamski
Filip Parol
ZP
MA
4
3
52.262
40.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
52.022
41.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
51.891
42.18495
18763
Alicja Jaskulecka
Maria Zarzycka
LU
MA
1.5
1.5
51.151
43.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
51.091
44.12266
01054
Marek Drukier
Tadeusz Garbacik
LD
MP
5
13
50.921
45.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
50.831
46.01224
07221
Marek Bałdysz
Andrei Kavalenka
DS
PD
13
5
50.421
47.07190
06689
Paweł Chindelewicz
Andrzej Kondeja
PM
MA
12
13
50.221
48.13181
09575
Sławomir Bogdanowicz
Krzysztof Komenda
DS
DS
3
5
49.861
49.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
1.5
1
49.551
50.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
49.371
51.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
49.361
52.16070
11903
Krystian Bączek
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
9
49.211
53.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
49.141
54.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
48.811
55.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
48.801
56.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
48.381
57.12382
17677
Zygmunt Adamski
Zdzisław Kuc
DS
DS
2
1.5
47.981
58.05670
19065
Andrzej Kozikowski
Jacek Zubiel
LD
LD
15
0.5
47.971
59.18284
16971
Aleks Bukat
Paweł Świątkowski
DS
DS
2
1.5
47.481
60. 
11519
Janusz Okrzesik
Bożena Rakuzy
-
DS
0
2.5
47.271
61.16217
15519
Patrycja Krupnik
Piotr Kulesza
DS
DS
1.5
7
47.191
62.17921
05680
Józef Bugajewski
Włodzimierz Krysztofczyk
WP
LD
1.5
9
46.431
63.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
1.5
46.381
64.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
46.211
65.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
45.501
66.09572
10584
Edward Kasiński
Wiesław Puton
DS
DS
5
5
44.441
67.17443
17418
Julia Bojanowska
Zofia Duda
LD
LD
1.5
1.5
44.381
68.19111
08139
Ryszard Bartosz
Stanisław Owocki
LB
DS
0
2
44.301
69.19468
18724
Katarzyna Wierzbicka
Piotr Wierzbicki
MA
MA
0.5
1.5
44.131
70.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
44.041
71.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
42.061
72.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
40.471
73.01554
02402
Janusz Pawlicki
Zygmunt Sanocki
DS
LB
5
5
40.451
74.18106
18975
Wioletta Kaźmierczak
Jan Kuciapski
LD
DS
1
0
38.121
75.19445
18889
Kajetan Granops
Marcel Solecki
WP
WP
0.5
0
37.351
76.19545
13187
Nina Przybylska
Lech Rębisz
DS
DS
0
2
37.321
77.18973
17416
Kryspin Jankowiak
Władysław Walicki
DS
LD
0
1.5
36.871
78.19981
19980
Robert Brak
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
36.401
79.19708
19357
Wojciech Pająk
Maksymilian Zarzycki
LD
LD
0.5
0.5
34.891
80.17442
18638
Małgorzata Bielińska
Martyna Śnieg
LD
LD
1.5
1
34.721
81.18124
18125
Estera Hulanicka
Sara Hulanicka
MA
MA
0
0
34.691
82. 
19531
Paweł Odrzywół
Iga Przybylska
-
DS
0
0
32.741
83.19530
09004
Paweł Patuszczyk
Konrad Wójcik
DS
LB
0
4
28.261
84.05836
19591
Piotr Szczeciński
Wojciech Zimorski
LD
DS
4
0
26.081
85.19857
18293
Daria Bartkiewicz
Karolina Żwirko
DS
DS
0
0.5
26.051
86.17386
19532
Wojciech Potapczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
0.5
0
24.721

Łącznie 1134 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:46:09 (0.2942/182) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.