Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24464 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
I Kongresowy Turniej Par - OTP**
piątek, 2 sierpnia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12983
08903
Janusz Kobylarski
Olga Zabulewicz
PM
PM
5
5
66.1110854II
II
2.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
63.1610553III
III
3.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
62.3310251III
III
4.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
61.669950 
 
5.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
61.129648 
 
6.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
60.479447 
 
7.06973
07869
Piotr Tuszyński
Sławomir Zawiślak
LB
LB
24
21
60.329246 
 
8.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
59.828945 
 
9.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
18
59.748744 
 
10.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
59.618442 
 
11.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
59.618241 
 
12.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
59.088040 
 
13.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
58.987739 
 
14.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
58.947538 
 
15.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
58.707236 
 
16.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
58.597035 
 
17.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
21
58.566734 
 
18.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
58.436533 
 
19.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
58.096332 
 
20.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
57.896030 
 
21.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
57.705829 
 
22.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
DS
OP
7
17
57.655528 
 
23.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
57.415327 
 
24. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
57.185126 
 
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.884824 
 
26.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
13
21
56.674623 
 
27.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
4
3
56.544322 
 
28.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
56.404121 
 
29.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
56.393920 
 
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.193618 
 
31.07052
15059
Edmund Czubak
Agata Zatorska
MA
PM
11
3
56.093417 
 
32.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
55.923116 
 
33.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
55.562915 
 
34.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
LU
17
15
55.142613 
 
35.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
54.872412 
 
36.04632
04731
Jacek Lew
Sylwester Walerowicz
PM
WP
15
15
54.842211 
 
37.02666
03266
Andrzej Hycnar
Stefan Kowalczyk
PK
SL
13
18
54.822211 
 
38.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.492111 
 
39.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
54.432111 
 
40.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
54.392010 
 
41.04593
16717
Wacław Janicki
Aleksander Swatler
WP
ZP
17
13
54.332010 
 
42.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
54.142010 
 
43.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
WP
KP
9
12
53.701910 
 
44.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
53.601910 
 
45.03168
03206
Roman Goszcz
Maciej Janeczko
SL
MP
5
7
53.58189 
 
46.16784
04710
Władysław Łobacz
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
53.57189 
 
47.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
53.55179 
 
48.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.55179 
 
49.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
53.34179 
 
50.14359
09034
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
PM
PM
1.5
4
53.31168 
 
51.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
53.28168 
 
52.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
53.28158 
 
53.05282
16140
Jerzy Nowak
Andrzej Szepczyński
WP
MP
13
4
53.18158 
 
54.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
52.92158 
 
55.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
52.90147 
 
56.04760
08129
Antoni Adamiec
Edward Bednarczyk
PM
PM
4
7
52.86147 
 
57.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
52.68137 
 
58.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
52.66137 
 
59.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
52.61126 
 
60.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WP
21
24
52.55126 
 
61.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
52.53126 
 
62.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
52.52116 
 
63.18128
15414
Wojciech Kurkowski
Wojciech Okuniewski
LU
LU
4
3
52.43116 
 
64.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
52.43105 
 
65.04527
10794
Krzysztof Antas
Aleksander Chrenowski
PM
PM
19
13
52.35105 
 
66.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
52.29105 
 
67.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
52.1895 
 
68.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
52.1895 
 
69.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
52.0984 
 
70.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.0084 
 
71.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
51.9984 
 
72.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
51.9174 
 
73.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
51.8574 
 
74.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.8463 
 
75.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
3
51.8163 
 
76.13580
04659
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
2.5
5
51.7053 
 
77.08109
04628
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
PM
PM
4
5
51.5053 
 
78.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
51.3453 
 
79.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
51.3442 
 
80.06780
06817
Anna Mandecka
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
51.3142 
 
81.06321
06325
Leszek Dzieńkowski
Ireneusz Głowacki
MA
MA
7
4
51.1732 
 
82.06697
17675
Jarosław Kostrzewa
Janusz Królikowski
MA
MA
11
2.5
51.0532 
 
83.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
51.0332 
 
84.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
50.7021 
 
85.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
50.6221 
 
86.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
50.4311 
 
87.04531
03696
Marek Barylewski
Leszek Falkowski
WP
KP
18
13
50.4011 
 
88.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
50.1711 
 
89.15313
09006
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
WP
WP
2.5
5
50.1111 
 
90.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
50.0911 
 
91.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
50.0811 
 
92.11489
09555
Wojciech Abratkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
2.5
4
49.9311 
 
93.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
49.7911 
 
94.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
49.7811 
 
95.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
LU
MA
18
7
49.6611 
 
96.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
49.5511 
 
97.18063
 
Robert Grisdale
Lars Helyesen
PM
NOR
1
6
49.5111 
 
98.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
7
49.4211 
 
99.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
49.0411 
 
100.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
49.0111 
 
101.03750
04399
Julian Jurski
Tomasz Patalan
KP
WM
11
4
48.8711 
 
102.19908
17916
Marianna Gołębiewska
Kajetan Gościański
PM
WP
0
2
48.7811 
 
103.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
48.6611 
 
104.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
48.6011 
 
105.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
48.4311 
 
106. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
48.4011 
 
107.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
48.4011 
 
108.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
ZP
PM
15
9
48.3611 
 
109.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
48.2711 
 
110. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
48.2211 
 
111.02013
06689
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Kondeja
ZP
MA
18
13
48.1411 
 
112.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
48.1111 
 
113.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
47.9411 
 
114.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
47.9311 
 
115.05932
04602
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Kasprzak
ZP
PM
5
18
47.8411 
 
116.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
47.8411 
 
117.08988
04161
Paweł Gałązka
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
47.4711 
 
118.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
47.4311 
 
119.15595
11834
Maciej Dąbrowski
Jakub Jagodziński
OP
LU
9
5
47.0911 
 
120.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
47.0011 
 
121.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
46.9311 
 
122.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
46.7511 
 
123.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
46.7011 
 
124.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
46.6511 
 
125.04665
15802
Kazimierz Omernik
Adam Suchodolski
PM
PM
19
4
46.5411 
 
126.16719
14430
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
PM
PM
2
3
46.3911 
 
127.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
WP
7
15
46.3411 
 
128.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
46.3311 
 
129.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
46.2711 
 
130.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
46.2511 
 
131.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
46.1511 
 
132.04560
10348
Jarosław Drewing
Dariusz Podfigurny
PM
PM
5
4
46.1111 
 
133.05084
12272
Tadeusz Kaczanowski
Anna Makarewicz
ZP
MA
19
5
45.8211 
 
134.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
45.7111 
 
135.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
45.6611 
 
136.04590
04756
Józef Idczak
Andrzej Żaboklicki
PM
PM
7
4
45.5311 
 
137.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
45.5211 
 
138.17983
15044
John Catlow
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
3
45.3411 
 
139.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
45.2611 
 
140.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
45.1111 
 
141.14145
05889
Katarzyna Abratkiewicz
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
3
5
45.0311 
 
142.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
44.9511 
 
143.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
44.6511 
 
144.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
44.6211 
 
145.06488
13707
Wiesław Andruk
Mirosław Małypan
MA
PM
9
4
44.5811 
 
146.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
44.3811 
 
147.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
44.3511 
 
148.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
44.3111 
 
149.17001
16000
Jakub Lenkiewicz
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
44.1511 
 
150.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
43.9011 
 
151.17294
18482
Marek Bałabuch
Piotr Zalcman
KP
KP
2.5
1.5
43.8811 
 
152.11726
04639
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
PM
PM
4
5
43.8711 
 
153.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
43.6311 
 
154.17921
18645
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1.5
42.4611 
 
155.06573
19098
Bogusław Domaszewski
Waldemar Duczmański
MA
LD
3
0.5
41.7011 
 
156.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
41.6411 
 
157.04601
04755
Witold Kaliński
Danuta Żabicka
PM
PM
12
7
41.4011 
 
158.19384
10354
Leszek Ekert
Krzysztof Przybielski
PM
PM
3
4
41.2411 
 
159.03064
15120
Michał Błach
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
7
40.9911 
 
160.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
40.9711 
 
161.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
PD
1
0.5
40.7111 
 
162.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
40.4411 
 
163.04341
13877
Jan Lech
Andrzej Riss
PM
PM
5
2.5
40.2611 
 
164.05242
05279
Ewa Knapik
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
39.5111 
 
165.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
4
39.4811 
 
166.12263
05996
Anna Jaguszewska
Zbigniew Lasocki
MA
ZP
4
12
39.4711 
 
167.11731
12562
Zbigniew Kamiński
Krystyna Rogala
PM
PM
3
2.5
38.5111 
 
168.16147
04621
Marek Bednarczyk
Marek Kryniewski
PM
PM
3
5
38.2611 
 
169.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
37.9011 
 
170.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
36.0411 
 
171. 
 
Radek Chrabałowski
Henryk Nowak
CAN
CAN
6
6
35.5711 
 
172.19475
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1
1
33.2511 
 
173.15933
19628
Krystian Bojeczko
Aleksandra Pawlak
PM
PM
1.5
1
32.8311 
 
174.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
32.0611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5928 punktów PKL, w tym 3094 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.23:17:56 (0.5370/358) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.