Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24465 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
II Kongresowy Turniej Par - OTP**
sobota, 3 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11591
09734
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
5
4
64.5511156II
II
2.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
63.4410854III
III
3.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
63.0210553III
 
4.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
62.9210251III
 
5.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
DS
WP
21
24
62.679950 
 
6.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
60.159749 
 
7.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
59.759548 
 
8.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
21
59.719246 
 
9.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
59.129045 
 
10.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
58.728844 
 
11.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
58.458543 
 
12.04797
04660
Ryszard Konopka
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
57.918342 
 
13.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
57.748040 
 
14.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
57.477839 
 
15.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
57.367638 
 
16.12983
04712
Janusz Kobylarski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
57.067337 
 
17.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
WP
7
15
57.017136 
 
18.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
56.706834 
 
19.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
56.576633 
 
20.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
56.256432 
 
21.10794
04632
Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
PM
PM
13
15
56.226131 
 
22.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SW
LB
17
21
56.185930 
 
23. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
56.155729 
 
24.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
56.045427 
 
25.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
55.965226 
 
26.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
DS
OP
7
17
55.794925 
 
27.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
55.774724 
 
28.04949
03920
Michał Dembiński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
12
13
55.714523 
 
29.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
55.604221 
 
30.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
55.474020 
 
31.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
55.403719 
 
32.06877
06921
Waldemar Radziak
Dariusz Sierocki
MA
MA
12
7
55.153518 
 
33.06924
09550
Jan Sikora
Jakub Wojcieszek
MA
LB
12
17
55.023317 
 
34.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
54.993015 
 
35.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
54.982814 
 
36.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
54.922613 
 
37.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
54.842312 
 
38.06488
04043
Wiesław Andruk
Mirosław Liszewski
MA
PD
9
11
54.732211 
 
39.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
54.652211 
 
40.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
54.642211 
 
41.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
54.382111 
 
42.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
54.182111 
 
43.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
54.122010 
 
44.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
54.112010 
 
45.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
11
53.992010 
 
46.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
53.871910 
 
47.06581
06658
Robert Dyczkowski
Jacek Kalita
MA
MA
3
24
53.851910 
 
48.06540
04751
Bartosz Chmurski
Andrzej Zaleski
MA
PM
21
9
53.85189 
 
49.02666
03266
Andrzej Hycnar
Stefan Kowalczyk
PK
SL
13
18
53.72189 
 
50.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
15
53.66179 
 
51.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
53.37179 
 
52.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
53.14179 
 
53.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
53.01168 
 
54.04341
17499
Jan Lech
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
1.5
52.75168 
 
55.07815
09491
Lena Leszczyńska
Rafał Niedzielski
MA
LU
7
7
52.66158 
 
56.04588
05111
Sławomir Henclik
Wit Klapper
PM
SL
18
21
52.51158 
 
57.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
52.37158 
 
58.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
52.26147 
 
59.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
52.15147 
 
60.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
52.12137 
 
61.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
52.08137 
 
62.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
52.06137 
 
63.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.01126 
 
64. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
51.97126 
 
65.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
51.90116 
 
66.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
51.89116 
 
67.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
51.80116 
 
68.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WM
WP
17
15
51.72105 
 
69.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
51.49105 
 
70.03168
13174
Roman Goszcz
Ryszard Zwolak
SL
SL
5
4
51.3995 
 
71.19904
19648
Arkadiusz Czarkowski
Wojciech Paupa
PM
PM
0
0
51.3995 
 
72.05574
05084
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
LD
ZP
15
19
51.3784 
 
73.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
51.2584 
 
74.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
51.2484 
 
75.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
51.2374 
 
76.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
51.2174 
 
77.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.9663 
 
78.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
50.7863 
 
79.04535
15595
Dariusz Bogucki
Maciej Dąbrowski
ZP
OP
15
9
50.7763 
 
80.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
50.7553 
 
81.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
50.6953 
 
82.04531
03696
Marek Barylewski
Leszek Falkowski
WP
KP
18
13
50.6742 
 
83.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
50.6442 
 
84.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
50.6042 
 
85.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
50.4732 
 
86.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
50.4132 
 
87.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
50.3121 
 
88.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
50.2521 
 
89.04568
04595
Rafał Fabrykiewicz
Jacek Janowicz
PM
PM
4
4
50.2021 
 
90.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
4
11
50.1311 
 
91.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
50.1111 
 
92.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
50.0911 
 
93.08485
07796
Grażyna Busse
Marek Jeleniewski
WP
SW
15
18
49.8911 
 
94.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
49.8811 
 
95. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
49.7811 
 
96.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
49.7611 
 
97.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
49.6811 
 
98.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.6611 
 
99.18128
15414
Wojciech Kurkowski
Wojciech Okuniewski
LU
LU
4
3
49.6011 
 
100.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
49.3811 
 
101.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
18
49.3411 
 
102.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
49.3211 
 
103.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
9
4
49.1811 
 
104.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
49.0911 
 
105.04605
08062
Jan Klapkowski
Zbigniew Stikel
PM
PM
7
2.5
49.0711 
 
106.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
48.9811 
 
107.05932
05953
Remigiusz Góralczyk
Wojciech Jarząbek
ZP
ZP
5
5
48.9711 
 
108.05691
05708
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
48.9011 
 
109.04922
04665
Piotr Busse
Kazimierz Omernik
LB
PM
19
19
48.6311 
 
110.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
48.6211 
 
111.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
48.5011 
 
112.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
48.4911 
 
113.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
11
9
48.3011 
 
114.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
48.1311 
 
115.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
48.0211 
 
116.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
47.9511 
 
117.05213
05282
Paweł Małecki
Jerzy Nowak
WP
WP
11
13
47.9111 
 
118.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
47.8611 
 
119.11489
05889
Wojciech Abratkiewicz
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
2.5
5
47.6611 
 
120.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
47.6111 
 
121.04303
04360
Roman Kierznowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
21
13
47.5511 
 
122.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
47.4611 
 
123.14145
09555
Katarzyna Abratkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
3
4
47.3711 
 
124.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
47.3211 
 
125.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
47.2511 
 
126.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
47.2211 
 
127. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
47.1911 
 
128.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
47.0011 
 
129.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
46.8611 
 
130.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
46.7711 
 
131.19967
04031
Klaudiusz Kotwis
Paweł Piątkowski
PM
WM
0
0.5
46.6911 
 
132.08109
04621
Krzysztof Borkowski
Marek Kryniewski
PM
PM
4
5
46.6311 
 
133.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
46.5911 
 
134.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
46.5511 
 
135.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
46.4411 
 
136.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
46.3711 
 
137.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
1.5
7
46.2411 
 
138.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.1111 
 
139.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
46.0411 
 
140.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
45.9611 
 
141.15350
06357
Eliza Gardzińska
Jolanta Wiśniewska
MA
MA
2
4
45.9011 
 
142.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
5
3
45.7711 
 
143.04760
08129
Antoni Adamiec
Edward Bednarczyk
PM
PM
4
7
45.6111 
 
144.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
45.6011 
 
145.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
45.5911 
 
146.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
45.5411 
 
147.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
45.5011 
 
148.17921
18645
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
1.5
45.3911 
 
149.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
5
4
45.2311 
 
150.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2
45.2111 
 
151.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
45.0811 
 
152.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
44.9811 
 
153.12651
06358
Wojciech Gardziński
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
4
44.6611 
 
154.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
1.5
2.5
44.6511 
 
155.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
44.6211 
 
156.04829
06112
Marek Pietrzak
Roman Szlachetka
PM
ZP
5
12
44.5911 
 
157.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
44.5911 
 
158.04602
10354
Aleksander Kasprzak
Krzysztof Przybielski
PM
PM
18
4
44.5411 
 
159.14369
 
Józef Klimowski
Antoni Skrzydlak
ZP
-
4
0
44.4411 
 
160.06697
17675
Jarosław Kostrzewa
Janusz Królikowski
MA
MA
11
2.5
44.2511 
 
161.08988
04161
Paweł Gałązka
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
43.8311 
 
162.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
43.7111 
 
163.01054
02827
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MP
LB
13
13
43.0211 
 
164.04780
04818
Grzegorz Gan
Krzysztof Materek
PM
PM
3
2.5
42.9411 
 
165.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
42.9011 
 
166.07350
06355
Jerzy Sztylko
Lech Warwocki
MA
LD
2.5
9
42.7911 
 
167. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
42.7411 
 
168.04527
04735
Krzysztof Antas
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
42.6111 
 
169.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
42.6011 
 
170.02013
06689
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Kondeja
ZP
MA
18
13
42.1911 
 
171.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
5
5
42.0611 
 
172.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
41.3711 
 
173.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
41.2911 
 
174.19908
17916
Marianna Gołębiewska
Kajetan Gościański
PM
WP
0
2
40.9211 
 
175.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
4
4
40.3711 
 
176.18849
 
Andrzej Piwakowski
Sylwester Rajewski
PM
-
0
0
40.0411 
 
177.19724
19723
Bartosz Bejenka
Adam Rogowski
PD
PD
1
0.5
39.8411 
 
178.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
38.3011 
 
179.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
37.9611 
 
180.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1
1
37.2511 
 
181.19475
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1
1
29.8911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6326 punktów PKL, w tym 3298 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/k2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.23:17:50 (0.6195/372) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.