Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4403/24476 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 32. Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2018/19 (12)
MPT 2019
poniedziałek, 5 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01347
07809
13438
11903
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
LU
LU
SL
MA
18
17
11
9
14129.02450MM
MM
MM
MM
2.09549
12450
01502
09424
10085
Maciej Bielawski
Katarzyna Dufrat
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
Justyna Żmuda
DS
MP
DS
DS
MP
13
15
19
13
19
14124.58349M
M
M
M
M
3.17082
11928
01054
02827
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MA
MA
MP
LB
4
5
13
13
13611.55313M
M
M
M
4.03064
15595
08195
01865
09755
Michał Błach
Maciej Dąbrowski
Dariusz Kowalski
Andrzej Pawlak
Łukasz Witkowski
SL
OP
WP
OP
SW
5
9
21
17
15
13133.65289I
I
I
I
I
5.05111
03847
05464
07544
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
Witold Turant
Marek Tyran
SL
KP
LD
LD
21
18
18
13
12133.37265I
I
I
I
6.01272
05675
05822
07543
Marek Czerepak
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Spodenkiewicz
Przemysław Teleszyński
DS
LD
LD
LD
12
9
13
13
12124.62241I
I
I
I
7.17721
14619
17167
15976
12123
Jakub Bazyluk
Maksymilian Chodacki
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
SL
MA
MA
MA
3
9
5
5
9
12114.76217II
II
II
II
III
8.05176
18256
01661
06963
Michał Kwiecień
Krzysztof Moszczyński
Włodzimierz Starkowski
Marek Szymanowski
MP
MA
MP
LD
24
19
24
24
12112.07193 
 
 
 
9.04198
04405
04431
06909
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
Anna Sarniak
WM
WM
WM
WM
13
19
18
21
8119.96170 
 
 
 
10.14710
14728
16128
09643
Yauheni Hardzei
Kamil Nowak
Pavel Peradziryi
Tomasz Sielicki
PD
MA
PD
MA
2.5
13
3
7
7112.57146 
 
 
 
11.04250
06706
01539
05363
04451
07242
Bogusław Gierulski
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Jerzy Skrzypczak
Vytautas Vainikonis
WM
WM
WM
WM
WM
WM
21
24
21
21
21
17
6126.80122 
 
 
 
 
 
12.05611
01115
06815
04740
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
DS
WP
MA
MA
21
24
19
21
5124.9898 
 
 
 
13.04547
07794
04682
08119
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
18
9
12
12
137.0274 
 
 
 
14.13709
08979
07849
06973
01726
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Bogdan Szulejewski
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
SW
DS
SW
LB
MA
9
24
21
24
18
124.6070 
 
 
 
 
15.04527
16187
04632
08078
04686
04696
Krzysztof Antas
Krzysztof Czapczyk
Jacek Lew
Edmund Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
Antoni Sękowski
PM
PM
PM
PM
PM
PM
19
4
15
12
11
18
114.1566 
 
 
 
 
 
16.04531
05574
04535
13364
11809
11296
Marek Barylewski
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Artur Pomarański
WP
LD
ZP
PM
PM
LU
18
15
15
7
9
5
111.5162 
 
 
 
 
 
17.18699
02812
02831
07431
Piotr Ciszak
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
Marek Witek
LD
MP
MP
SL
1.5
4
19
21
111.1658 
 
 
 
18.04922
08485
07796
07827
05856
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
LB
WP
SW
SW
WP
LB
19
15
18
17
21
21
110.8554 
 
 
 
 
 
19.10450
06795
08434
05534
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
OP
WP
WP
WP
13
19
12
17
109.1850 
 
 
 
20.06620
06621
02501
02934
09550
14965
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LU
LU
LU
SL
LB
MA
15
13
15
19
17
3
108.2445 
 
 
 
 
 
21.02904
16259
02966
08308
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
MP
SW
SW
18
4
15
7
107.6041 
 
 
 
22.05670
05691
05708
07114
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
Waldemar Skóra
LD
LD
LD
LD
15
18
17
13
107.1437 
 
 
 
23.05059
12253
08978
05386
Stanisław Janik
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
Paweł Siwiński
LB
LB
LB
LB
13
11
15
12
106.1833 
 
 
 
24.17161
15511
15120
12899
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
MA
MA
SL
SL
5
7
7
7
104.8529 
 
 
 
25.04601
04621
04660
08565
12010
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
PM
12
5
5
5
5
103.3125 
 
 
 
 
26.04762
04887
09138
04111
05374
Konrad Araszkiewicz
Olech Bestrzyński
Danuta Kazmucha
Krzysztof Kotorowicz
Cezary Serek
WP
WP
WM
WP
WP
21
15
17
21
15
102.7921 
 
 
 
 
27.15621
04588
04699
04735
04751
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
PM
19
18
19
17
9
102.5417 
 
 
 
 
28.06612
02013
06689
14705
07277
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Kondeja
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PK
ZP
MA
PD
PD
5
18
13
3
4
101.9213 
 
 
 
 
29.06658
12197
04662
02806
08158
11319
Jacek Kalita
Michał Klukowski
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Piotr Zatorski
Przemysław Zawada
MA
MP
MA
MA
MP
MA
24
24
24
21
21
19
101.489 
 
 
 
 
 
30.14885
06716
08549
07000
Marcin Dobrowolski
Anna Kręglewska-Wnuk
Anna Maduzia
Tomasz Wnuk
WP
WP
WP
MA
7
7
7
12
101.375 
 
 
 
31.04949
05023
05314
08769
03920
05400
Michał Dembiński
Paweł Gruszczyński
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
Grzegorz Rojewski
Maciej Sobieralski
WP
WP
WP
WP
WP
WP
12
7
15
11
13
15
101.171 
 
 
 
 
 
32.03168
03206
11471
03529
13174
Roman Goszcz
Maciej Janeczko
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
MP
MP
SL
SL
5
7
9
7
4
100.991 
 
 
 
 
33.07291
06540
09822
06341
05423
09146
Krzysztof Buras
Bartosz Chmurski
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
Jeremi Stępiński
Piotr Tuczyński
MA
MA
SL
MA
OP
MA
24
21
7
24
19
17
100.841 
 
 
 
 
 
34.12575
05989
04829
16810
06112
06116
Wojciech Bondarewicz
Jerzy Kullass
Marek Pietrzak
Przemysław Stefanowski
Roman Szlachetka
Radosław Szymczak
ZP
ZP
PM
ZP
ZP
ZP
4
7
5
0.5
12
5
100.071 
 
 
 
 
 
35.04760
14650
07221
13698
Antoni Adamiec
Dmitry Kamlyuk
Andrei Kavalenka
Dmitry Khodkov
PM
PD
PD
PD
4
2
7
2.5
98.161 
 
 
 
36.05084
15519
10533
01617
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
DS
WP
DS
19
7
11
9
97.791 
 
 
 
37.16544
07052
09357
17030
Hanna Ciuńczyk
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
MA
MA
PK
MA
3
11
11
3
97.451 
 
 
 
38.02673
05718
07725
15477
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
SL
MP
MP
13
21
13
7
95.921 
 
 
 
39.11591
05615
06705
12196
Tadeusz Bożek
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
LD
MA
MA
5
13
13
5
95.751 
 
 
 
40.04562
14845
06822
09696
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
7
5
7
5
95.061 
 
 
 
41.08117
04665
06923
04852
15802
Grażyna Brewiak
Kazimierz Omernik
Jacek Sikora
Marta Sikora
Adam Suchodolski
PM
PM
PM
PM
PM
19
19
7
4
4
92.831 
 
 
 
 
42.02666
07341
12634
03960
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
PK
SL
KP
KP
13
21
5
18
91.521 
 
 
 
43.16130
04618
16784
13707
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
PM
PM
5
5
3
4
89.571 
 
 
 
44.07815
12272
06817
09491
02157
Lena Leszczyńska
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
MA
MA
LU
LU
7
5
12
7
7
86.931 
 
 
 
 
45.06370
02921
02990
03020
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
SW
SW
5
12
7
9
85.421 
 
 
 
46.04560
04569
04630
04732
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
PM
PM
5
4
11
11
85.391 
 
 
 
47.04242
18128
15414
04670
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
Wojciech Okuniewski
Mariusz Pater
WM
LU
LU
PM
18
4
3
11
84.561 
 
 
 
48.06556
12263
03266
02057
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
Stefan Kowalczyk
Radosław Liskowiak
MA
MA
SL
LB
12
4
18
5
84.501 
 
 
 
49.10045
08859
01483
01705
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
4
7
7
7
83.141 
 
 
 
50.14145
11489
05889
09555
Katarzyna Abratkiewicz
Wojciech Abratkiewicz
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
ZP
ZP
3
2.5
5
4
82.651 
 
 
 
51.08129
05996
06014
06079
Edward Bednarczyk
Zbigniew Lasocki
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
PM
ZP
ZP
ZP
7
12
4
7
81.501 
 
 
 
52.12127
07190
04602
04707
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
PM
PM
7
12
18
12
81.401 
 
 
 
53. 
 
 
11936
Ashley Bach
Kennet Christiansen
Arlene Dalley
Ervin Otvosi
NZL
-
AUS
PM
24
0
6
9
80.371 
 
 
 
54.01318
11550
14782
14783
12154
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
DS
DS
DS
24
11
5
5
11
77.111 
 
 
 
 
55.06551
18778
17361
16716
16616
18382
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
SW
MA
MA
MA
MA
MA
19
1.5
4
4
2.5
2
75.691 
 
 
 
 
 
56. 
15666
04165
12357
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
-
PD
PD
PD
0
3
7
11
73.931 
 
 
 
57.18197
 
02794
07642
Andrzej Knap
Alan Maddock
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
PK
ESP
MA
MA
5
6
12
9
71.011 
 
 
 
58.17916
16623
17834
16586
17892
16000
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
Alicja Myśliwiec
Maciej Racewicz
Aron Shindler
Szymon Superson
WP
PM
DS
DS
MP
MP
2
2
1.5
2.5
2.5
2.5
59.101 
 
 
 
 
 
59.19724
04143
07209
16793
19723
16829
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
Adam Rogowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
1
7
7
3
0.5
5
57.371 
 
 
 
 
 
60.07667
12006
07405
07617
08797
Barbara Batkiewicz
Danuta Krupnik
Piotr Radzikowski
Mirosław Sady
Michał Tuszyński
MP
MA
MP
MP
MP
9
7
9
12
4
49.651 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 16102 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-18 g.08:36:50 (0.3529/287) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.