Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4410/24512 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (14)
Budimex GPP Rzeszów
niedziela, 18 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
61.63242I
I
2.01115
11319
Krzysztof Martens
Przemysław Zawada
WP
MA
24
19
59.20233II
II
3.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
59.01224II
II
4.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
58.84216III
III
5.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
58.72209III
III
6.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
57.73202III
III
7.08519
02804
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
57.66195 
 
8.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
57.33188 
 
9.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
57.30181 
 
10.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
12
57.25174 
 
11.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
13
13
57.10167 
 
12.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
15
56.94160 
 
13. 
 
Ignacio Jimenez
Andrzej Knap
ESP
ESP
6
6
56.58153 
 
14.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
56.51146 
 
15.15595
09550
Maciej Dąbrowski
Jakub Wojcieszek
OP
LB
9
17
56.44139 
 
16.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
56.24132 
 
17.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
56.17125 
 
18.05611
06815
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
DS
MA
21
19
56.11118 
 
19.11834
02495
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
LU
LU
5
11
55.96111 
 
20.02666
02676
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
PK
PK
13
13
55.66104 
 
21.11443
02748
Jerzy Grabowski
Roman Narewski
MP
MP
7
5
55.1597 
 
22.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
54.9990 
 
23.08294
05423
Mariusz Bartkowski
Jeremi Stępiński
SW
OP
17
19
54.9283 
 
24.02723
07642
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
MP
MA
12
9
54.9176 
 
25.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
54.8869 
 
26.03345
07475
Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
18
12
54.4962 
 
27.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
54.2355 
 
28.01054
02519
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
54.1549 
 
29.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
54.0747 
 
30.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
53.7846 
 
31.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
53.3845 
 
32.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
53.0944 
 
33.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
9
52.9143 
 
34.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
52.8741 
 
35.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
52.7940 
 
36.09138
05314
Danuta Kazmucha
Marcin Pędziński
OP
WP
17
15
52.6039 
 
37.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
52.5638 
 
38.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
52.3037 
 
39.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
7
52.2035 
 
40.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
ZP
WM
15
13
52.1134 
 
41.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
52.0833 
 
42.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
51.9632 
 
43.07501
15916
Jan Styczyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SL
SW
5
4
51.9231 
 
44.01149
08969
Jerzy Puchała
Jerzy Włoch
PK
PK
5
3
51.8829 
 
45.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
51.7828 
 
46.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
51.7527 
 
47.17001
07644
Jakub Lenkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
2.5
5
51.7026 
 
48.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
SL
3
11
51.5525 
 
49.02683
02833
Krzysztof Kleinrok
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
51.5123 
 
50.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
11
51.4022 
 
51.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
51.3721 
 
52.01053
01126
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
51.3220 
 
53.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
51.1419 
 
54.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
51.0917 
 
55.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
51.0716 
 
56.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
51.0315 
 
57.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
50.9514 
 
58.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
50.9013 
 
59.06382
06414
Maciej Dobrzyński
Sławomir Kutyła
SW
SW
7
5
50.7111 
 
60.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
50.5710 
 
61.08520
01030
Tomasz Bajorek
Marek Cyrkiel
PK
PK
9
12
50.549 
 
62.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
50.548 
 
63.13660
09785
Jarosław Duda
Tomasz Twaróg
MP
MP
4
4
50.387 
 
64.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
50.075 
 
65.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.024 
 
66.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
49.983 
 
67.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
49.882 
 
68.01068
01200
Janusz Jarząbek
Józef Wrona
PK
PK
5
5
49.871 
 
69.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
49.641 
 
70.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
5
9
49.581 
 
71.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
49.541 
 
72.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
49.491 
 
73.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
9
49.471 
 
74.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
49.401 
 
75.13970
12075
Leszek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
5
49.361 
 
76.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
49.331 
 
77.01183
01910
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
OP
5
5
49.071 
 
78.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
4
49.031 
 
79.05730
07543
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
LD
LD
13
13
48.781 
 
80.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
48.701 
 
81.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
48.611 
 
82.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
48.551 
 
83.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
48.501 
 
84.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
48.451 
 
85.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
2.5
3
48.411 
 
86.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
48.371 
 
87.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
48.221 
 
88.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
MP
LU
7
5
48.111 
 
89.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
5
4
48.011 
 
90.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
47.921 
 
91.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
47.911 
 
92.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
47.911 
 
93.13709
01318
Grzegorz Głasek
Stanisław Gołębiowski
SW
DS
9
24
47.831 
 
94.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
3
47.781 
 
95.01019
08516
Andrzej Byzdra
Zbigniew Niezgoda
PK
PK
7
4
47.631 
 
96.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
47.531 
 
97.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
47.181 
 
98.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
47.031 
 
99.01006
01067
Zdzisław Baryła
Leszek Jarosz
PK
PK
4
4
47.001 
 
100.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.841 
 
101.15694
15239
Jan Grygowicz
Wiesław Stój
MP
MP
3
4
46.641 
 
102.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
46.571 
 
103.03153
03266
Krzysztof Gaweł
Stefan Kowalczyk
SL
SL
7
18
46.511 
 
104.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
46.501 
 
105. 
 
Nir Khutorsky
Avuv Zeitak
-
-
6
6
46.411 
 
106.07536
02669
Andrzej Borek
Stanisław Jaros
MP
MP
5
5
46.151 
 
107.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
5
19
46.121 
 
108.14179
01168
Ryszard Pisarczyk
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
46.091 
 
109.10554
01189
Zbigniew Kozioł
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
46.061 
 
110.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
45.841 
 
111.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
45.491 
 
112.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
45.451 
 
113.07777
09822
Ewa Banaszkiewicz
Zdzisław Ingielewicz
MA
OP
15
7
45.141 
 
114.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
44.961 
 
115.07538
09501
Wiesław Skrzyszowski
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
44.781 
 
116.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
44.771 
 
117.10721
02533
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
5
44.621 
 
118.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
44.601 
 
119.01007
20074
Zygmunt Bącal
Karol Kędziora
PK
PK
7
0
44.401 
 
120.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
43.831 
 
121. 
 
Małgorzata Knap
Janusz Szeremeta
-
-
0
0
43.041 
 
122.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
5
3
42.951 
 
123.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
4
42.651 
 
124. 
 
Yuri Guzenenkow
Sergij Zabuga
-
-
6
6
41.921 
 
125. 
 
Guzman Geneno
Esther Penalba
ESP
ESP
6
6
41.221 
 
126.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
0
2
39.751 
 
127.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
39.461 
 
128.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
0.5
0.5
39.281 
 
129.19347
 
Adam Maryniak
Adam Rudyk
PK
-
0
0
37.321 
 
130.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
36.821 
 
131.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
34.491 
 
132.04110
01865
Jakub Kotorowicz
Andrzej Pawlak
LU
OP
18
17
28.481 
 
133.05111
03497
Wit Klapper
Jerzy Skwark
SL
SL
21
15
27.211 
 
134.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
20.861 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10052 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2019/pary/W-190818.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:48:53 (0.3980/282) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.