Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4477/25027 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XLVI Wawelski Smok
50 OTP** Wawelski SMOK
niedziela, 24 listopada 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
61.66133II
II
2.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
13
15
61.57129III
III
3.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
SL
11
5
61.16124III
III
4.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
60.72120 
 
5.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
60.67116 
 
6.09146
08313
Piotr Tuczyński
Adam Wyszyński
MA
MA
24
11
58.65112 
 
7.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
15
7
58.23109 
 
8.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
7
5
57.89105 
 
9.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
57.88101 
 
10.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
57.7798 
 
11.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
57.4794 
 
12.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
2.5
57.3890 
 
13.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
3
57.3187 
 
14.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
57.1783 
 
15.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
4
56.9480 
 
16.13520
13019
Przemysław Picheta
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
5
56.3776 
 
17.07687
02804
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
56.1972 
 
18.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
56.1669 
 
19.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.0565 
 
20.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
55.9361 
 
21.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
55.7858 
 
22.08294
03881
Mariusz Bartkowski
Tomasz Osiński
MA
KP
17
12
55.4754 
 
23.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
55.2750 
 
24.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
55.1147 
 
25.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
7
54.9943 
 
26.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
54.9339 
 
27.06554
05691
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
DS
LD
19
18
54.8236 
 
28.08312
02786
Piotr Bizoń
Janusz Rżewski
MP
MP
21
5
54.7032 
 
29.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
SW
11
21
54.5629 
 
30.13661
01661
Adam Harasimowicz
Włodzimierz Starkowski
MP
PM
4
24
54.5127 
 
31.02673
11471
Marek Jaworski
Maciej Rodzaj
MP
MP
13
9
54.2626 
 
32.07352
02793
Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
MP
MP
3
7
54.2125 
 
33.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MA
13
12
54.0025 
 
34.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
3
2.5
53.8324 
 
35.01128
01138
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
PK
PK
18
18
53.7924 
 
36.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
53.7323 
 
37.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
53.7022 
 
38.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
53.6822 
 
39.01291
01381
Krzysztof Dziekański
Piotr Klubiński
DS
DS
12
9
53.6721 
 
40.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
2
2
53.6520 
 
41.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
53.4520 
 
42.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
53.3019 
 
43.01865
04842
Andrzej Pawlak
Leszek Sztyrak
OP
MA
17
19
53.2219 
 
44.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
53.0018 
 
45.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
52.9817 
 
46.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
52.4917 
 
47.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.3316 
 
48.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
52.2115 
 
49.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.9515 
 
50.19417
19415
Petro Karlykov
Vitalii Zuban
LU
LU
0
0
51.9214 
 
51.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.9114 
 
52.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.8813 
 
53.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
WP
15
5
51.8612 
 
54.07536
02826
Andrzej Borek
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
51.7612 
 
55.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
13
15
51.7211 
 
56.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
51.6510 
 
57.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
24
51.6310 
 
58.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
51.589 
 
59.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
51.489 
 
60.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
51.398 
 
61.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
51.337 
 
62.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
51.097 
 
63.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
5
51.076 
 
64.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
SL
13
21
50.955 
 
65.07371
02739
Piotr Mądry
Tomasz Mądry
MP
MP
12
4
50.865 
 
66.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
50.804 
 
67.05574
05084
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
LD
ZP
15
19
50.764 
 
68.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
50.663 
 
69.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
ZP
DS
7
11
50.642 
 
70.08986
07720
Józef Małysz
Ryszard Witlib
LU
PK
7
2
50.532 
 
71.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
50.371 
 
72.13660
09785
Jarosław Duda
Tomasz Twaróg
MP
PK
4
4
50.161 
 
73.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
50.131 
 
74.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
50.121 
 
75.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
49.971 
 
76.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
3
5
49.741 
 
77.14862
17001
Krzysztof Cetera
Jakub Lenkiewicz
MP
MP
3
2.5
49.721 
 
78.11206
14554
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
MP
MP
5
2.5
49.711 
 
79.02678
07614
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
MP
MP
7
5
49.601 
 
80.13993
02519
Grzegorz Cieślak
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
49.571 
 
81.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
49.541 
 
82.02637
12986
Marek Filipowski
Leszek Zatorski
MP
MP
12
3
49.381 
 
83.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
7
21
49.261 
 
84.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
7
49.231 
 
85.02672
07644
Stanisław Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
7
5
49.181 
 
86.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.141 
 
87.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
49.061 
 
88.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
49.031 
 
89.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
48.391 
 
90.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
48.301 
 
91.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
47.511 
 
92.02720
09501
Magdalena Lankosz
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
47.351 
 
93.02646
03356
Wacław Gąssowski
Katarzyna Michałek
MP
MP
12
7
47.151 
 
94.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
47.121 
 
95.15988
14226
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
5
47.051 
 
96.09594
20153
Ewa Dziekańska
Wiesława Mirosław
DS
DS
9
2
47.021 
 
97.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
3
4
46.921 
 
98.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
3
5
46.761 
 
99.15231
10088
Dorota Gadaś
Władysław Kaczor
MP
MP
3
4
46.721 
 
100.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
46.461 
 
101.02723
07642
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
MP
MA
12
9
46.401 
 
102.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2
46.321 
 
103.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
45.871 
 
104.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
45.761 
 
105.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
45.671 
 
106.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
45.621 
 
107.05307
02833
Zbigniew Papierniak
Edward Warząchowski
SL
MP
13
12
45.581 
 
108.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
4
45.271 
 
109.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
12
13
44.871 
 
110.02621
08781
Marian Czopek
Maria Krasowska
MP
MP
7
5
44.821 
 
111.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
ZP
PM
17
9
44.811 
 
112.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
44.661 
 
113.02590
02669
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
MP
MP
7
5
44.491 
 
114.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
44.451 
 
115.18832
18834
Vołodymyr Dragan
Borys Shukhmeister
LU
LU
1.5
0
44.281 
 
116.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
0.5
0.5
44.231 
 
117.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
44.171 
 
118.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
5
7
44.101 
 
119.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
7
7
44.071 
 
120.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
43.981 
 
121.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
43.801 
 
122.11882
16544
Elżbieta Chodacka
Hanna Ciuńczyk
SL
MA
3
3
43.791 
 
123.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
WP
MA
2.5
5
43.711 
 
124.02819
09433
Halina Święch
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
43.511 
 
125.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
43.201 
 
126.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
43.071 
 
127.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
43.031 
 
128.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
42.501 
 
129.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
42.361 
 
130.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
3
41.701 
 
131.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2.5
2.5
41.531 
 
132.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
41.481 
 
133.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
41.411 
 
134.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
LB
LB
4
5
41.351 
 
135.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
MP
MP
11
13
41.251 
 
136.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
MP
SL
1
0.5
41.181 
 
137.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
39.831 
 
138.14585
14317
Anna Burda
Aleksandra Talaczek
MP
MP
2.5
2
39.651 
 
139.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
37.261 
 
140.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
35.851 
 
141.14856
14283
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
MP
MP
2.5
3
35.411 
 
142.09835
03300
Tomasz Kłys
Tomasz Kuś
SL
SL
7
7
33.991 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5932 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kjb/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-05 g.01:49:01 (0.3719/294) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.