Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5107/26329 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa na żywo lub online
Drewniane Głowy - memoriał Andrzeja Wilkosza (BBO)
niedziela, 28 marca 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
70.2975
2.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
63.9373
3.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
63.7871
4.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
62.8269
5.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
62.0067
6.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
61.8866
7.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
60.1364
8.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
59.9362
9.11296
11319
Artur Pomarański
Przemysław Zawada
WM
SW
7
19
59.3761
10.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
59.3359
11.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
0
19
59.3257
12.02590
09501
Józef Barczyk
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
59.0956
13.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
58.8754
14.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
58.7053
15.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
OP
OP
7
9
58.5451
16.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
58.4649
17.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
58.1048
18.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
58.0246
19.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
57.8444
20.17061
01826
Urszula Kielak
Janusz Kościelny
MA
WP
2.5
9
57.8043
21.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
57.6141
22.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
57.3639
23.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
56.9338
24.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
56.6336
25.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.4835
26.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0.5
4
56.4433
27.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
56.0531
28.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
55.9730
29.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
55.9428
30.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
55.8826
31.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
55.8625
32.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
55.6123
33.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
4
5
55.6021
34.04552
12196
Leszek Czarnobaj
Zbigniew Skibicki
PM
MA
4
5
55.5120
35.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1.5
1.5
55.5118
36.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
55.2616
37.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
55.1515
38.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
55.0115
39.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
54.9315
40.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
54.8715
41.03861
07722
Leszek Moszczyński
Janusz Wesołowski
KP
PK
7
13
54.8514
42.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
54.8414
43.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
54.7714
44.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
54.7613
45.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
54.7013
46.04319
01590
Dariusz Kozłowski
Piotr Ratajski
WM
DS
12
7
54.3013
47.02460
03724
Marek Atalski
Leszek Hejne
LU
KP
13
7
54.2113
48.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
54.1912
49.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
54.0312
50.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
53.9912
51.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
53.8911
52.15153
19705
Teresa Pudelewicz
Jan Syska
LD
MA
5
2
53.6411
53.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
53.6211
54.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
53.6011
55.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1
53.5710
56.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
53.4310
57.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.3110
58.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
52.989
59.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
52.929
60.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
52.879
61.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
52.869
62.02720
07610
Magdalena Lankosz
Jan Skąpski
MP
WM
9
4
52.848
63.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
52.788
64.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
52.478
65.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
52.458
66.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
52.427
67.17766
04043
Julij Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
52.327
68.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
52.257
69.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.156
70.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
51.856
71.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
OP
KP
17
21
51.756
72.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
51.616
73.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
51.575
74.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
51.545
75.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
51.155
76.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
51.134
77.01286
10938
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
9
7
50.954
78.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
7
3
50.914
79.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
50.814
80.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
50.793
81.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
50.793
82.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
50.773
83.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
50.762
84.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
50.682
85. 
05824
Krzysztof Danielewicz
Krzysztof Stadnicki
-
LD
0
9
50.592
86.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
50.362
87.20136
20038
Adrian Foltyn
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
50.191
88.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
50.091
89.02519
02522
Bartosz Matras
Leszek Młodziński
LU
LU
9
4
50.001
90.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
49.99 
91.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
1.5
49.91 
92.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
49.86 
93.01230
03030
Witold Deorocki
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1.5
2
49.80 
94.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
7
49.69 
95.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
49.68 
96.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
49.67 
97.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
49.61 
98.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
49.41 
99.20172
18203
Andrzej Dreksler
Zdzisław Wojtynia
SL
SL
0
3
49.33 
100.06332
09774
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
MA
MA
5
4
49.32 
101.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
49.01 
102.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
5
5
48.92 
103.16214
15123
Hubert Prochera
Grzegorz Szablewski
DS
DS
1
2
48.58 
104.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
48.39 
105.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
48.35 
106.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
48.35 
107.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
1.5
1.5
48.22 
108.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
48.21 
109.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
48.18 
110.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
48.17 
111.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
48.15 
112.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
48.07 
113.10798
09679
Kazimierz Gierulski
Krzysztof Meyer
PM
PM
4
4
48.07 
114.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
3
48.06 
115.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
47.98 
116.03083
 
Damian Burek
Robot GiB
SL
-
5
0
47.94 
117.02685
07357
Jacek Klimczak
Artur Lichończak
MP
MP
7
1.5
47.72 
118.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
47.69 
119.03029
03034
Stanisław Adamczyk
Andrzej Bacik
SL
SL
7
9
47.69 
120.01138
16140
Marek Pietraszek
Andrzej Szepczyński
PK
WP
18
4
47.25 
121.17554
19722
Jakub Dziuba
Michał Korwek
MA
PD
2.5
1.5
47.02 
122.09417
06329
Anna Bułat
Andrzej Jaroński
MP
MA
3
5
46.91 
123.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
46.79 
124.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
46.76 
125.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
46.74 
126.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
3
46.72 
127.02660
07690
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
5
5
46.68 
128.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
46.64 
129.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
46.60 
130.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
46.21 
131.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
45.82 
132.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
45.78 
133.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
45.78 
134.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
45.58 
135. 
11386
Sławomir Lebiecki
Anna Makuch
-
LB
0
1
45.50 
136.14466
17157
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
45.45 
137.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
45.30 
138.02671
03499
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Sładki
MP
SL
11
9
45.25 
139.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
45.14 
140.05635
20131
Bogusław Jakóbczyk
Marian Wojtasiński
LD
LD
5
1.5
45.07 
141.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
44.64 
142.14529
04125
Ireneusz Cybulski
Mariusz Faliński
MA
MA
3
5
44.51 
143.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1
1
44.38 
144.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
43.97 
145.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
1.5
1
43.83 
146.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
43.72 
147.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
43.65 
148.13492
16456
Roman Borkowski
Sylwester Sokół
LU
LD
4
5
43.61 
149.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
43.60 
150.05058
02819
Marek Janik
Halina Święch
WP
MP
5
7
43.54 
151.18859
17023
Sławomir Jamka
Krzysztof Rutkowski
ZP
ZP
2
2.5
43.41 
152.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
43.33 
153.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
PM
5
5
43.29 
154.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
43.22 
155.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
43.12 
156.07810
16936
Waldemar Kostrzewa
Bolesław Radko
MA
MA
4
2.5
42.84 
157. 
18862
Krzysztof Lenard
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
42.68 
158.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
42.63 
159.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
42.62 
160.20590
11251
Roman Galik
Bogdan Guzik
PK
MP
1.5
3
42.42 
161.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
41.77 
162.16623
20978
Wojciech Ligman
Cyprian Morawski
PM
PM
2
0.5
41.12 
163.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
40.94 
164.15906
10235
Dariusz Głowiński
Radosław Sielczak
ZP
ZP
3
3
40.57 
165.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
40.37 
166.17150
08041
Mirosław Kapustka
Eligiusz Wojakowski
WP
LU
3
2
40.13 
167.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
39.95 
168.08057
 
Zbigniew Pinkiewicz
Maria Wolda
PM
-
13
0
39.90 
169.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
39.53 
170.07691
07401
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
MP
MP
5
4
39.47 
171. 
09635
Necati Altunay
Artur Orzoł
-
DS
0
0
38.70 
172.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
2
2
38.33 
173.18861
19071
Małgorzata Dmowska
Wojciech Gajzler
MA
MA
1.5
1.5
38.32 
174.21056
17350
Jan Kaliciak
Janusz Zagała
SL
SL
1
2
37.87 
175.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
37.55 
176.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
36.89 
177.18477
18489
Zbigniew Kulas
Paweł Sztobnicki
PM
PM
1.5
1.5
36.62 
178.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
35.61 

Łącznie 4112 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/kwb/p2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-24 g.05:10:22 (0.5354/366) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.