Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5179/26613 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXXII OTP** "Cud nad Wisłą"
XXXII OTP** Cud nad Wisłą
niedziela, 15 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1.5
66.347538II
II
2.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
66.297136III
III
3.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
LD
5
24
65.496734III
III
4.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
61.916432 
 
5.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
61.716030 
 
6.08252
19705
Dariusz Poniatowski
Jan Syska
MA
MA
3
2.5
60.245729 
 
7.08618
11573
Roland Godlewski
Piotr Kazub
LD
LD
2.5
4
59.725226 
 
7.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
1.5
5
59.725226 
 
9.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
59.514623 
 
10.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
59.334322 
 
11.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
58.824020 
 
12.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
58.803618 
 
13.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LB
SL
15
13
58.093317 
 
14.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2.5
57.562915 
 
15.10212
10507
Andrzej Terszak
Igor Terszak
MA
MA
5
4
57.442613 
 
16.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
9
5
57.072211 
 
17.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
56.751910 
 
18.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2.5
56.24158 
 
19.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
56.22158 
 
20.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
55.75147 
 
21.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
55.49147 
 
22.06721
13622
Edward Krusiewicz
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
7
5
55.45137 
 
23.04067
15647
Tomasz Bliński
Jan Ciulkin
PD
PD
7
4
55.28137 
 
24.08605
16829
Krzysztof Dach
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
5
54.92126 
 
25.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
54.73116 
 
26.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
54.51116 
 
27.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
54.45105 
 
28.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
12
54.39105 
 
29.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
54.1995 
 
30.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
53.9484 
 
31.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
4
4
53.7484 
 
32.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
53.7074 
 
33.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
53.4674 
 
34.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
52.4663 
 
35.16879
11191
Piotr Kopko
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2
5
51.2653 
 
36.09267
11658
Ewa Piotrowska
Zofia Zaręba
MA
MA
1.5
3
51.1853 
 
37.11591
08428
Tadeusz Bożek
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
51.1442 
 
38.17233
19684
Jan Kosieradzki
Anna Smoluchowska
MA
MA
1.5
1.5
50.9842 
 
39.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
50.8932 
 
40.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
50.7332 
 
41.15822
17584
Jacek Metter
Jerzy Olszewski
MA
MA
3
2.5
50.6121 
 
42.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
50.2411 
 
43.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1
50.2011 
 
43.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
3
50.2011 
 
45.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
50.1211 
 
46.06648
01726
Piotr Jurek
Tomasz Winciorek
LU
MA
18
18
49.9211 
 
47.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
5
49.8811 
 
48.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
0.5
0.5
49.5911 
 
49.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
49.5711 
 
50.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
MA
15
5
48.9411 
 
51.18028
18027
Andrzej Mazur
Jerzy Pałysa
MA
MA
2
1.5
48.8611 
 
52.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
47.9711 
 
53.19475
19122
Mariola Miklaszewska
Anna Zalewska
MA
MA
2
2
47.6811 
 
54.09741
06291
Wiktor Cała
Zdzisław Olszewski
MA
MA
5
5
47.6211 
 
55.11447
06921
Paweł Lasota
Dariusz Sierocki
MA
MA
2.5
9
47.6011 
 
56.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
47.2011 
 
57.11600
11606
Jarosław Stach
Marcin Zaborowski
OP
MA
9
0
47.0311 
 
58.07221
07814
Andrei Kavalenka
Piotr Kuźmicz
WM
PK
7
2.5
46.4211 
 
59.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
MA
MA
3
3
46.3211 
 
60.18780
18781
Andrzej Makohin
Jacek Piliszek
MA
MA
0.5
1
46.3011 
 
61.06684
07810
Stefan Knothe
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
9
4
45.6511 
 
62.13908
18029
Jerzy Cichowski
Jan Milewski
MA
MA
1.5
2
45.5711 
 
63.06546
17837
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
2.5
45.2811 
 
64.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
45.1211 
 
65.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
1
3
44.9611 
 
66.16885
14240
Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
MA
MA
2
1.5
44.8411 
 
67.09710
20077
Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
MA
MA
2.5
1.5
44.3111 
 
68.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
3
2
43.5011 
 
69.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
43.1711 
 
70.12250
18801
Małgorzata Rozman
Radosław Rozman
MA
MA
2
2
43.1111 
 
71.16803
16655
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
LD
LD
2
2.5
42.9711 
 
72.07053
15582
Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
42.7211 
 
73. 
 
Dariusz Kuźmicz
Józef Wernik
-
-
0
0
42.4111 
 
74.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2.5
41.5911 
 
75. 
 
Ewa Gołacka
Urszula Probulska
-
-
0
0
41.3811 
 
76.14971
18319
Bartosz Ćwiek
Rafał Przybysz
MA
MA
3
3
41.0611 
 
77.17006
10520
Andrzej Miller
Adam Ziółkowski
MA
MA
1
1
40.6511 
 
78.19126
06959
Jadwiga Cała
Zofia Szuchnik
MA
MA
1
4
40.6311 
 
79.01762
01766
Jacek Ratyński
Robert Ziniewicz
WM
WM
0
0
39.2711 
 
80.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
39.0411 
 
81.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
38.5411 
 
82.15150
07840
Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2
3
35.6911 
 
82.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
35.6911 
 
84.01805
20119
Zbigniew Hodyra
Alina Majchrzak
WM
KP
0
0
31.2211 
 
85.01784
21387
Wiesław Matyja
Sylwester Nieke
WM
WM
0
0
29.9211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2090 punktów PKL, w tym 1110 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2021/210815CUD/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:14:44 (0.3529/180) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.